Prima Family
 

Přístav

 

Prima Family | - piatok 21. apríl

Dĺžka: 75 minút
Réžia: J. Rezková
Hadi majú veľký problém, pretože Ouško nájde stratený balík a je nad slnko jasnejšie, že za stratu môže pošta. Vďaka tomu ale konečne priznajú Pivodovi, prečo zrazu nemajú radi Ivanu. Je to šok pre všetkých, najväčší práve pre Ivanu. Prebieha neckyjáda, ktorú Johana nakoniec má ísť s Martinom. Všetci chlapi sú natešení, pretože hlavnou cenou je noc so spisovateľkou. Ivane zavolá zákazníčka, ktorej nedošla zásielka a odmietne akúkoľvek ďalšiu spoluprácu. Ivana zareaguje spôsobom, ktorý ju následne donúti k razantnej zmene niektorých nových zvykov.
Když se řekne přístav, každého napadne synonymum: klid. Ale i v přístavu se mohou zvednout pořádné vlny a rozpoutat celý řetězec nečekaných událostí. V seriálu Přístav takové vlny zvedne jediný hausbót, který připluje ze svého pražského kotviště s hlavním hrdinou Markem Skálou na palubě.

Marek je bývalý prvoligový hokejista a čerstvě bývalý tělocvikář, který se rozhodl, že jeho život potřebuje nabrat nový vítr do plachet. Změní tedy kotviště i profesi a spolu s kamarádem z mládí, Romanem Marešem, znovu zprovozní opuštěnou hospodu Přístav v chatové osadě Zátoka.