08:40 Zámena manželiek
 
 
Zámena manželiek
TV program na dnes

Všetky, 75 minut

 
09:55 Oteckovia
Oteckovia
 
Oteckovia
TV program na dnes

Všetky, 2017, 60 minut

 
10:55 Susedské prípady
 
Susedské prípady
TV program na dnes

Všetky, 60 minut

 
11:55 Rodinné prípady
 
Rodinné prípady
TV program na dnes

Dokumentárny, 60 minut

 
12:55 Monk III
Monk III
 
77% Monk III
TV program na dnes

Všetky, 2002, 115 minut
Hraju Tony Shalhoub, Jason Gray-Stanford, Ted Levine, Traylor Howard, Stanley Kamel

 
14:50 Susedské prípady
 
Susedské prípady
TV program na dnes

Všetky, 65 minut

 
15:55 Rodinné prípady
 
Rodinné prípady
TV program na dnes

Dokumentárny, 65 minut

 
17:00 Prvé televízne noviny
 
Prvé televízne noviny
TV program na dnes

Všetky, 25 minut

 
17:25 Reflex
 
Reflex
TV program na dnes

Verejné udalosti, 30 minut

 
17:55 Oteckovia
Oteckovia
 
Oteckovia
TV program na dnes

Všetky, 2017, 65 minut

 
19:00 Televízne noviny
 
Televízne noviny
TV program na dnes

Všetky, 65 minut

 
20:05 Počasie
 
Počasie
TV program na dnes

Všetky, 15 minut

 
20:20 Športové noviny
 
Športové noviny
TV program na dnes

Všetky, 10 minut

 
20:30 Milenky
Milenky
 
Milenky
TV program na dnes

Všetky, 2018, 65 minut

 
21:35 Ukradla mi bábätko
Ukradla mi bábätko
 
15% Ukradla mi bábätko
TV program na dnes

Všetky, 2015, 120 minut
Hraju Sara Rue, Ashley Bell, Dean Geyer, Denise Crosby, Alexandra Essoe

 
23:35 Monk III
Monk III
 
77% Monk III
TV program na dnes

Všetky, 2002, 115 minut
Hraju Tony Shalhoub, Jason Gray-Stanford, Ted Levine, Traylor Howard, Stanley Kamel

 
01:30 Mama
Mama
 
Mama

Všetky, 55 minut

 
02:25 Spy Game
Spy Game
 
74% Spy Game

Všetky, 2001, 115 minut
Hraju Robert Redford, Brad Pitt, Catherine McCormack, Stephen Dillane, Larry Bryggman

 
08:15 Supermama
 
 
Supermama

Všetky, 70 minut

 
09:25 Súdna sieň
 
Súdna sieň

Všetky, 70 minut

 
10:35 Súdna sieň
 
Súdna sieň

Všetky, 85 minut

 
12:00 Noviny o 12:00
 
Noviny o 12:00

Všetky, 35 minut

 
12:35 Top star
 
Top star

Všetky, 25 minut

 
13:00 Inkognito
 
Inkognito

Všetky, 75 minut

 
14:15 Dr. House
Dr. House
 
90% Dr. House

Všetky, 2009, 65 minut
Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jennifer Morrison

 
15:20 Naši
Naši
 
Naši

Všetky, 40 minut

 
16:00 Policajti v akcii
Policajti v akcii
 
Policajti v akcii

Všetky, 2016, 60 minut
Hraju Filip Kois, Michal Domonkos, Peter Moncek, Andy Morávek

 
17:00 Noviny o 17:00
 
Noviny o 17:00

Všetky, 55 minut

 
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
 
Moja mama varí lepšie ako tvoja

Všetky, 65 minut

 
19:00 Krimi
 
Krimi

Všetky, 30 minut

 
19:30 Noviny TV JOJ
 
Noviny TV JOJ

Všetky, 55 minut

 
20:25 Šport
 
Šport

Šport, 5 minut

 
20:30 Najlepšie počasie
 
Najlepšie počasie

Všetky, 5 minut

 
20:35 Všetko čo mám rád
 
Všetko čo mám rád

Všetky, 115 minut

 
22:30 Všetko čo má Ander rád
 
Všetko čo má Ander rád

Všetky, 30 minut

 
23:00 Vojak 3
Vojak 3
 
48% Vojak 3

Všetky, 2013, 115 minut
Hraju Mike Mizanin, Neal McDonough, Ashley Bell, Camille Sullivan, Michael Eklund

 
00:55 Za nepriateľskou líniou 2
Za nepriateľskou líniou 2
 
50% Za nepriateľskou líniou 2

Všetky, 2006, 125 minut
Hraju Nicholas Gonzalez, Matt Bushell, Keith David, Denis Arndt, Ben Cross

 
03:00 Noviny TV JOJ
 
Noviny TV JOJ

Všetky, 35 minut

 
03:35 Top star
 
Top star

Všetky, 15 minut

 
03:50 Policajti v akcii
Policajti v akcii
 
Policajti v akcii

Všetky, 2016, 40 minut
Hraju Filip Kois, Michal Domonkos, Peter Moncek, Andy Morávek

 
08:30 Úžasné záhrady
 
 
Úžasné záhrady

Dokumentárny, 35 minut

 
09:05 Druhá šanca
Druhá šanca
 
Druhá šanca

Všetky, 2016, 50 minut
Hraju Malgorzata Kozuchowská, Katarzyna Herman, Monica Mariotti, Maciej Musialowski, Magdalena Berus

 
09:55 Profesionáli
Profesionáli
 
87% Profesionáli

Všetky, 1977, 55 minut
Hraju Gordon Jackson, Martin Shaw, Lewis Collins, Keith Barron, Donald Douglas

 
10:50 Duel
 
Duel

Všetky, 30 minut

 
11:20 5 proti 5
 
5 proti 5

Súťaže, 40 minut

 
12:00 Správy RTVS
 
Správy RTVS

Všetky, 20 minut

 
12:20 Dámsky klub
 
Dámsky klub

Všetky, 95 minut

 
13:55 Hurá do záhrady
 
Hurá do záhrady

Všetky, 30 minut

 
14:25 Zajtrajšie noviny
Zajtrajšie noviny
 
75% Zajtrajšie noviny

Všetky, 1997, 45 minut
Hraju Kyle Chandler, Shanesia Davis-Williams, Fisher Stevens, Dick Butkus, Pat O'Brien

 
15:10 History
 
History

Dokumentárny, 5 minut

 
15:15 Jazdi Hlavou
 
Jazdi Hlavou

Dokumentárny, 15 minut

 
15:30 Slovensko s Tiposom
 
Slovensko s Tiposom

Všetky, 30 minut

 
16:00 Správy RTVS
 
Správy RTVS

Všetky, 25 minut

 
16:25 Úžasné záhrady
 
Úžasné záhrady

Dokumentárny, 30 minut

 
16:55 Druhá šanca
Druhá šanca
 
Druhá šanca

Všetky, 2016, 50 minut
Hraju Malgorzata Kozuchowská, Katarzyna Herman, Monica Mariotti, Maciej Musialowski, Magdalena Berus

 
17:45 Duel
 
Duel

Všetky, 25 minut

 
18:10 Krátke správy RTVS
 
Krátke správy RTVS

Všetky, 5 minut

 
18:15 5 proti 5
 
5 proti 5

Súťaže, 45 minut

 
19:00 Správy RTVS
 
Správy RTVS

Všetky, 55 minut

 
19:55 Góly - body - sekundy
 
Góly - body - sekundy

Všetky, 25 minut

 
20:20 Počasie
 
Počasie

Všetky, 10 minut

 
20:30 Čo ja viem
 
Čo ja viem

Všetky, 85 minut

 
21:55 Cestou necestou
 
Cestou necestou

Dokumentárny, 30 minut

 
22:25 Večerné správy RTVS
 
Večerné správy RTVS

Všetky, 15 minut

 
22:40 Sliedič
Sliedič
 
71% Sliedič

Všetky, 2014, 110 minut
Hraju Jake Gyllenhaal, Michael Papajohn, Marco Rodríguez, Bill Paxton, James Huang

 
00:30 Neskoro večer
 
Neskoro večer

Všetky, 55 minut

 
01:25 Cestou necestou
 
Cestou necestou

Dokumentárny, 30 minut

 
01:55 Zajtrajšie noviny
Zajtrajšie noviny
 
75% Zajtrajšie noviny

Všetky, 1997, 45 minut
Hraju Kyle Chandler, Shanesia Davis-Williams, Fisher Stevens, Dick Butkus, Pat O'Brien

 
02:40 Sliedič
Sliedič
 
71% Sliedič

Všetky, 2014, 115 minut
Hraju Jake Gyllenhaal, Michael Papajohn, Marco Rodríguez, Bill Paxton, James Huang

 
08:25 Varte s nami
 
 
Varte s nami

Všetky, 40 minut

 
09:05 Nikdy ťa neopustím
Nikdy ťa neopustím
 
Nikdy ťa neopustím

Všetky, 145 minut

 
11:30 Feriha
Feriha
 
Feriha

Všetky, 175 minut

 
14:25 Búrlivé víno
Búrlivé víno
 
Búrlivé víno

Všetky, 2012, 145 minut

 
16:50 Keď budeš moja
Keď budeš moja
 
Keď budeš moja

Všetky, 110 minut

 
18:40 Monk III
Monk III
 
77% Monk III

Všetky, 2002, 110 minut
Hraju Tony Shalhoub, Jason Gray-Stanford, Ted Levine, Traylor Howard, Stanley Kamel

 
20:30 Správne dievča
Správne dievča
 
20% Správne dievča

Všetky, 2015, 105 minut
Hraju Anna Hutchison, Jonathan Wood, Gail O'Grady, Costas Mandylor, Constance Marie

 
22:15 Sherlock a Watsonová
Sherlock a Watsonová
 
Sherlock a Watsonová

Všetky, 2015, 110 minut
Hraju Jonny Lee Miller, Lucy Liu, Jon Michael Hill, Aidan Quinn, Chandler Williams

 
00:05 Odložený prípad
Odložený prípad
 
79% Odložený prípad

Všetky, 2006, 110 minut
Hraju Kathryn Morris, Daniel Pino, John Finn, Jeremy Ratchford, Thom Barry

 
01:55 Sherlock a Watsonová
Sherlock a Watsonová
 
Sherlock a Watsonová

Všetky, 2015, 100 minut
Hraju Jonny Lee Miller, Lucy Liu, Jon Michael Hill, Aidan Quinn, Chandler Williams

 
03:35 Búrlivé víno
Búrlivé víno
 
Búrlivé víno

Všetky, 2012, 115 minut

 
08:45 Ahoj Slovensko
 
 
Ahoj Slovensko

Dokumentárny, 45 minut

 
09:30 Rómsky magazín
 
Rómsky magazín

Dokumentárny, 25 minut

 
09:55 Letiace tiene
Letiace tiene
 
Letiace tiene

Všetky, 1988, 75 minut

 
11:10 Chvíľa pre pesničku
 
Chvíľa pre pesničku

Hudba, 20 minut

 
11:30 Obedníček
 
Obedníček

Všetky, 10 minut

 
11:40 Vtáčí ostrov
Vtáčí ostrov
 
Vtáčí ostrov

Animovaný, 2015, 5 minut

 
11:45 Trpaslíci
 
Trpaslíci

Všetky, 15 minut

 
12:00 Živá panoráma
 
Živá panoráma

Počasie, 30 minut

 
12:30 Kolísky nad vodou
 
Kolísky nad vodou

Dokumentárny, 55 minut

 
13:25 Čo nezmazal ani čas
 
Čo nezmazal ani čas

Dokumentárny, 60 minut

 
14:25 Kinorama
 
Kinorama

Všetky, 30 minut

 
14:55 Festivaly 2018
 
Festivaly 2018

Dokumentárny, 15 minut

 
15:10 Tvárou v tvár
 
Tvárou v tvár

Všetky, 50 minut

 
16:00 Extrémne v horách
 
Extrémne v horách

Dokumentárny, 30 minut

 
16:30 Stvorení pre šport
 
Stvorení pre šport

Dokumentárny, 30 minut

 
17:00 Správy - Hírek
 
Správy - Hírek

Všetky, 15 minut

 
17:15 Encyklopédia slovenských obcí
 
Encyklopédia slovenských obcí

Dokumentárny, 15 minut

 
17:30 Správy RTVS z regiónov
 
Správy RTVS z regiónov

Všetky, 15 minut

 
17:45 Ahoj Slovensko
 
Ahoj Slovensko

Dokumentárny, 45 minut

 
18:30 Večerníček
 
Večerníček

Pre deti, 5 minut

 
18:35 Vtáčí ostrov
Vtáčí ostrov
 
Vtáčí ostrov

Animovaný, 2015, 5 minut

 
18:40 Veselá farma V
Veselá farma V
 
82% Veselá farma V

Animovaný, 2007, 10 minut
Hraju Jo Allen

 
18:50 Trpaslíci
 
Trpaslíci

Všetky, 5 minut

 
18:55 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád
Hádaj, ako veľmi ťa mám rád
 
Hádaj, ako veľmi ťa mám rád

Animovaný, 2012, 5 minut
Hraju Stuart Allan, Allie Carlton, Matthew Wayne, Nicolas Roye, Michaela Dean

 
19:00 Rýchla rota Chipa a Dala
Rýchla rota Chipa a Dala
 
80% Rýchla rota Chipa a Dala

Animovaný, 1989, 25 minut

 
19:25 Úžasná veda II
 
Úžasná veda II

Všetky, 10 minut

 
19:35 Zázračný miniateliér
 
Zázračný miniateliér

Umenie, 15 minut

 
19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
 
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku

Všetky, 10 minut

 
20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker
 
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker

Súťaže, 4 minut

 
20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
 
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker

Súťaže, 6 minut

 
20:10 Família - Detstvo v ringu
 
Família - Detstvo v ringu

Všetky, 25 minut

 
20:35 Nepokojná láska
Nepokojná láska
 
Nepokojná láska

Všetky, 70 minut

 
21:45 Trochu inak s Adelou
 
Trochu inak s Adelou

Všetky, 60 minut

 
22:45 Kňazove deti
Kňazove deti
 
72% Kňazove deti

Všetky, 2013, 95 minut
Hraju Kresimir Mikic, Niksa Butijer, Marija Skaricic, Inge Apelt, Petar Atanasoski

 
00:20 Správy RTVS
 
Správy RTVS

Všetky, 50 minut

 
01:10 Správy RTVS z regiónov
 
Správy RTVS z regiónov

Všetky, 10 minut

 
01:20 Správy - Hírek
 
Správy - Hírek

Všetky, 7 minut

 
08:35 Ochranca
 
Ochranca
 
Ochranca
TV program na dnes

Všetky, 1996, 65 minut
Hraju Richard Burgi, Garett Maggart, Bruce A. Young, Jay Acovone, Kathleen McClellan

 
09:40 Prison Break: Útek z väzenia
Prison Break: Útek z väzenia
 
82% Prison Break: Útek z väzenia
TV program na dnes

Iné, 2007, 75 minut
Hraju Dominic Purcell, Wentworth Miller, Amaury Nolasco, Wade Williams, Paul Adelstein

 
10:55 Páli vám to
 
Páli vám to
TV program na dnes

Všetky, 60 minut

 
11:55 Vyvolení - Dom snov
Vyvolení - Dom snov
 
Vyvolení - Dom snov
TV program na dnes

Všetky, 2012, 130 minut
Hraju Luigi Diberti, Claudio Gioe, Claudia Pandolfi, Stefano Pesce, Tommaso Ragno

 
14:05 Simpsonovci
Simpsonovci
 
63% Simpsonovci
TV program na dnes

Pre deti, 2006, 30 minut
Hraju Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Hank Azaria

 
14:35 Panelák
Panelák
 
Panelák
TV program na dnes

Všetky, 2012, 70 minut
Hraju Diana Mórová, Marián Miezga, Božidara Turzonovová, Juraj Slezáček, Branislav Bystriansky

 
15:45 MacGyver
MacGyver
 
MacGyver
TV program na dnes

Všetky, 2016, 60 minut

 
16:45 Simpsonovci
Simpsonovci
 
73% Simpsonovci
TV program na dnes

Pre deti, 2006, 30 minut
Hraju Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith

 
17:15 Komisár Rex
Komisár Rex
 
Komisár Rex
TV program na dnes

Všetky, 135 minut

 
19:30 Žrebovanie
 
Žrebovanie
TV program na dnes

Všetky, 5 minut

 
19:35 Profesionáli
Profesionáli
 
Profesionáli
TV program na dnes

Všetky, 60 minut

 
20:35 Dobrý ročník
Dobrý ročník
 
71% Dobrý ročník
TV program na dnes

Všetky, 2006, 145 minut
Hraju Freddie Highmore, Albert Finney, Russell Crowe, Rafe Spall, Archie Panjabi

 
23:00 Letecké katastrofy
Letecké katastrofy
 
Letecké katastrofy
TV program na dnes

Všetky, 2014, 60 minut
Hraju Stephen Bogaert, Harmon Walsh, Lindsey Frazier, Carolina Bartczak, Marty Moreau

 
00:00 Podvodník
Podvodník
 
Podvodník

Všetky, 2016, 60 minut

 
01:00 MacGyver
MacGyver
 
MacGyver

Všetky, 2016, 65 minut

 
02:05 Germinal
Germinal
 
74% Germinal

Všetky, 1993, 150 minut
Hraju Miou-Miou, Renaud, Jean Carmet, Judith Henry, Jean-Roger Milo

 
07:15 Kobra 11 X
 
Kobra 11 X
 
82% Kobra 11 X

Všetky, 2002, 150 minut
Hraju René Steinke, Erdogan Atalay, David Steffen, Dirk Dino Noltin

 
09:45 Športové noviny
 
Športové noviny

Všetky, 15 minut

 
10:00 Tom a Jerry
Tom a Jerry
 
Tom a Jerry

Všetky, 1940, 35 minut

 
10:35 Teória veľkého tresku VIII
Teória veľkého tresku VIII
 
88% Teória veľkého tresku VIII

Všetky, 2007, 95 minut
Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar

 
12:10 Vtipné videá
 
Vtipné videá

Všetky, 80 minut

 
13:30 Dva a pol chlapa XII
Dva a pol chlapa XII
 
73% Dva a pol chlapa XII

Všetky, 2014, 55 minut
Hraju Ashton Kutcher, Jon Cryer, Conchata Ferrell, Aisha Tyler, Angela Lin

 
14:25 Teória veľkého tresku VIII
Teória veľkého tresku VIII
 
88% Teória veľkého tresku VIII

Všetky, 2007, 100 minut
Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar

 
16:05 Lovec zločincov
Lovec zločincov
 
Lovec zločincov

Všetky, 2016, 115 minut
Hraju James Caviezel, Kevin Chapman, Amy Acker, Sarah Shahi, Michael Emerson

 
18:00 Kobra 11 X
Kobra 11 X
 
75% Kobra 11 X

Všetky, 2001, 135 minut
Hraju René Steinke, Erdogan Atalay, Theresa Scholze, Pinar Erincin, Mark Kuhn

 
20:15 Tajomstvo dračej hrobky
Tajomstvo dračej hrobky
 
40% Tajomstvo dračej hrobky

Všetky, 2013, 105 minut
Hraju Scott Adkins, Dolph Lundgren, Yi Huang, Nathan Lee, James Lance

 
22:00 Rallye smrti 3
Rallye smrti 3
 
60% Rallye smrti 3

Všetky, 2012, 130 minut
Hraju Luke Goss, Ving Rhames, Danny Trejo, Dougray Scott, Frederick Koehler

 
00:10 Svetová invázia
Svetová invázia
 
56% Svetová invázia

Všetky, 2011, 125 minut
Hraju Aaron Eckhart, Ramon Rodriguez, Will Rothhaar, Cory Hardrict, Jim Parrack

 
02:15 Blade runner
Blade runner
 
81% Blade runner

Všetky, 1982, 110 minut
Hraju Harrison Ford, Rutger Hauer, Sean Young, Edward James Olmos, M. Emmet Walsh

 
07:30 Hledání Felliniho
 
Hledání Felliniho
 
67% Hledání Felliniho

Všetky, 2017, 105 minut
Hraju Maria Bello, Ksenia Solo, Mary Lynn Rajskub, Beth Riesgraf, Barbara Bouchet

 
09:15 Náš milovaný Damilola
Náš milovaný Damilola
 
45% Náš milovaný Damilola

Všetky, 2016, 90 minut
Hraju Wunmi Mosaku, Babou Ceesay, Robert Pugh, Doc Brown, Naomie Ackie

 
10:45 Oblačno, miestami fašírky
Oblačno, miestami fašírky
 
70% Oblačno, miestami fašírky

Animovaný, 2009, 90 minut
Hraju Bill Hader, Anna Faris, James Caan, Andy Samberg, Bruce Campbell

 
12:15 V oku tornáda
V oku tornáda
 
77% V oku tornáda

Všetky, 2009, 100 minut
Hraju Brendan Gleeson, Iain Glen, James D'Arcy, Janet McTeer, Donald Sumpter

 
13:55 Waterboys
Waterboys
 
55% Waterboys

Všetky, 2016, 95 minut
Hraju Leopold Witte, Tim Linde, Helen Belbin, Julie McLellan, Miles Jupp

 
15:30 Muž v oranžové košili
Muž v oranžové košili
 
63% Muž v oranžové košili

Všetky, 2017, 125 minut
Hraju Julian Morris, Vanessa Redgrave, Oliver Jackson-Cohen, David J Biscoe, Flaminia Cinque

 
17:35 Filmy a filmové hvězdy
Filmy a filmové hvězdy
 
Filmy a filmové hvězdy

Zábavný program, 30 minut

 
18:05 Spojené království
Spojené království
 
59% Spojené království

Všetky, 2017, 115 minut
Hraju Rosamund Pike, Tom Felton, Charlotte Hope, Jack Davenport, Laura Carmichael

 
20:00 Příběh služebnice
Příběh služebnice
 
Příběh služebnice

Všetky, 2018, 60 minut
Hraju Elisabeth Moss, Jordana Blake, Alexis Bledel, Madeline Brewer, Amanda Brugel

 
21:00 Trust
Trust
 
Trust

Všetky, 60 minut

 
22:00 Elle
Elle
 
60% Elle

Všetky, 2016, 130 minut
Hraju Isabelle Huppert, Virginie Efira, Christian Berkel, Anne Consigny, Alice Isaaz

 
00:10 Wakefield
Wakefield
 
60% Wakefield

Všetky, 2016, 115 minut
Hraju Bryan Cranston, Jennifer Garner, Jason O'Mara, Beverly D'Angelo, Ian Anthony Dale

 
02:05 Hra na skrývačku
Hra na skrývačku
 
60% Hra na skrývačku

Všetky, 2005, 100 minut
Hraju Robert De Niro, Dakota Fanning, Famke Janssen, Elisabeth Shue, Amy Irving

 
03:45 Elle
Elle
 
60% Elle

Všetky, 2016, 135 minut
Hraju Isabelle Huppert, Virginie Efira, Christian Berkel, Anne Consigny, Alice Isaaz

 
06:00 Ranné správy
 
 
Ranné správy

Všetky, 180 minut

 
09:00 Správy
 
Správy

Všetky, 15 minut

 
09:15 Telenákupné pásmo
 
Telenákupné pásmo

Všetky, 15 minut

 
09:30 Šport+
 
Šport+

Všetky, 15 minut

 
09:45 Bago
 
Bago

Šport, 15 minut

 
10:00 Správy
 
Správy

Všetky, 60 minut

 
11:00 Téma dňa
 
Téma dňa

Všetky, 60 minut

 
12:00 Žurnál
 
Žurnál

Všetky, 45 minut

 
12:45 Spektrum
 
Spektrum

Všetky, 15 minut

 
13:00 Správy
 
Správy

Všetky, 60 minut

 
14:00 Správy
 
Správy

Všetky, 30 minut

 
14:30 Analýzy a trendy
 
Analýzy a trendy

Biznis, 30 minut

 
15:00 Správy
 
Správy

Všetky, 60 minut

 
16:00 Žurnál
 
Žurnál

Všetky, 45 minut

 
16:45 Biznis
 
Biznis

Všetky, 15 minut

 
17:00 Správy
 
Správy

Všetky, 45 minut

 
17:45 Po stopách Majstra Pavla
 
Po stopách Majstra Pavla

Dokumentárny, 15 minut

 
18:00 Dobré správy
 
Dobré správy

Všetky, 30 minut

 
18:30 Hlavné správy
 
Hlavné správy

Všetky, 30 minut

 
19:00 Šport
 
Šport

Šport, 7 minut

 
19:07 Štúdio Kultúra
 
Štúdio Kultúra

Všetky, 28 minut

 
19:35 TIPOS
 
TIPOS

Všetky, 10 minut

 
19:45 Ekonomika+
 
Ekonomika+

Všetky, 15 minut

 
20:00 Správy
 
Správy

Všetky, 20 minut

 
20:20 Slovensko v pohybe
 
Slovensko v pohybe

Všetky, 10 minut

 
20:30 Portrét Ivana Galamboša
 
Portrét Ivana Galamboša

Životopisný, 30 minut

 
21:00 Správy
 
Správy

Všetky, 25 minut

 
21:25 TIPOS
 
TIPOS

Všetky, 5 minut

 
21:30 Bravo!
 
Bravo!

Všetky, 30 minut

 
22:00 Žurnál
 
Žurnál

Všetky, 30 minut

 
22:30 Šport+
 
Šport+

Všetky, 30 minut

 
23:00 Správy
 
Správy

Všetky, 30 minut

 
23:30 Showbiz
 
Showbiz

Iné, 30 minut

 
00:00 Správy
 
Správy

Všetky, 30 minut

 
00:30 Žurnál
 
Žurnál

Všetky, 29 minut

 
00:59 Záver vysielania
 
Záver vysielania

Všetky, 361 minut

 
08:50 Nákupné maniačky
 
 
Nákupné maniačky

Všetky, 85 minut

 
10:15 Geissenovci - Ťažký život milionárov
Geissenovci - Ťažký život milionárov
 
Geissenovci - Ťažký život milionárov

Všetky, 70 minut

 
11:25 Komisár Rex
Komisár Rex
 
Komisár Rex

Všetky, 125 minut

 
13:30 Bostonské zločiny
Bostonské zločiny
 
Bostonské zločiny

Všetky, 2008, 60 minut
Hraju James Spader, John Larroquette, Christian Clemenson, Tara Summers, Candice Bergen

 
14:30 Ochranca
Ochranca
 
Ochranca

Všetky, 1996, 60 minut
Hraju Richard Burgi, Garett Maggart, Bruce A. Young, Jay Acovone, Kathleen McClellan

 
15:30 Spravodlivosť v krvi
Spravodlivosť v krvi
 
Spravodlivosť v krvi

Všetky, 2017, 60 minut
Hraju Donnie Wahlberg, Bridget Moynahan, Will Estes, Len Cariou, Amy Carlson

 
16:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
 
58% C.S.I.: Kriminálka Las Vegas

Iné, 2009, 60 minut
Hraju Laurence Fishburne, Marg Helgenberger, George Eads, Eric Szmanda, Robert David Hall

 
17:30 Súdna sieň
 
Súdna sieň

Všetky, 60 minut

 
18:30 Súdna sieň
 
Súdna sieň

Všetky, 65 minut

 
19:35 Prvé oddelenie II
Prvé oddelenie II
 
Prvé oddelenie II

Všetky, 2009, 35 minut
Hraju Peter Rúfus, Ondrej Daniš, Ján Dobrík

 
20:10 Dr. House
Dr. House
 
90% Dr. House

Všetky, 2009, 50 minut
Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jennifer Morrison

 
21:00 Skorumpovaní poliši
Skorumpovaní poliši
 
Skorumpovaní poliši

Všetky, 2016, 60 minut
Hraju Jennifer Lopez, Ray Liotta, Drea de Matteo, Warren Kole, Dayo Okeniyi

 
22:00 Motív
Motív
 
Motív

Všetky, 2016, 55 minut
Hraju Kristin Lehman, Louis Ferreira, Brendan Penny, Lauren Holly, Joanna Cassidy

 
22:55 Žrebovanie
 
Žrebovanie

Všetky, 10 minut

 
23:05 Bostonské zločiny
Bostonské zločiny
 
Bostonské zločiny

Všetky, 2008, 60 minut
Hraju James Spader, John Larroquette, Christian Clemenson, Tara Summers, Candice Bergen

 
00:05 Top star
 
Top star

Všetky, 25 minut

 
00:30 Prison Break: Útek z väzenia
Prison Break: Útek z väzenia
 
82% Prison Break: Útek z väzenia

Iné, 2007, 60 minut
Hraju Dominic Purcell, Wentworth Miller, Amaury Nolasco, Wade Williams, Paul Adelstein

 
01:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov
Geissenovci - Ťažký život milionárov
 
Geissenovci - Ťažký život milionárov

Všetky, 45 minut

 
02:15 Prvé oddelenie II
Prvé oddelenie II
 
Prvé oddelenie II

Všetky, 2009, 20 minut
Hraju Peter Rúfus, Ondrej Daniš, Ján Dobrík

 
02:35 Súdna sieň
 
Súdna sieň

Všetky, 45 minut

 
03:20 Nákupné maniačky
 
Nákupné maniačky

Všetky, 55 minut

 
05:59 Studio 6
 
 
Studio 6

Zábavný program, 181 minut

 
09:00 To je vražda, napsala
To je vražda, napsala
 
74% To je vražda, napsala

Všetky, 1986, 48 minut
Hraju Angela Lansbury, Lloyd Bochner, Tom Bosley, J.D. Cannon, Don DeFore

 
09:48 Doktor Martin
Doktor Martin
 
Doktor Martin

Iné, 2011, 47 minut
Hraju Martin Clunes, Eileen Atkins, John Marquez, Jessica Ransom

 
10:35 Výfuk
Výfuk
 
Výfuk

Všetky, 1981, 13 minut

 
10:48 Vyprávěj
Vyprávěj
 
Vyprávěj

Všetky, 2012, 57 minut
Hraju Svatopluk Skopal, Veronika Freimanová, Roman Vojtek, Nina Divíšková

 
11:45 Černé ovce
 
Černé ovce

Iné, 15 minut

 
12:00 Zprávy ve 12
 
Zprávy ve 12

Všetky, 20 minut

 
12:20 Události v regionech plus
 
Události v regionech plus

Všetky, 10 minut

 
12:30 Sama doma
 
Sama doma

Iné, 90 minut

 
14:00 Na stopě
 
Na stopě

Iné, 30 minut

 
14:30 Cestománie
 
Cestománie

Dokumentárny, 30 minut

 
15:00 Úsměvy Vladimíra Menšíka
 
Úsměvy Vladimíra Menšíka

Dokumentárny, 40 minut

 
15:40 Vladimír Menšík – 30 let od úmrtí: Nespoutaný živel
 
Vladimír Menšík – 30 let od úmrtí: Nespoutaný živel

Dokumentárny, 55 minut

 
16:35 Polopatě
 
Polopatě

Všetky, 55 minut

 
17:30 AZ-kvíz
 
AZ-kvíz

Vzdelávanie, 30 minut

 
18:00 Události v regionech
 
Události v regionech

Všetky, 25 minut

 
18:25 Kde domov můj?
 
Kde domov můj?

Všetky, 30 minut

 
18:55 Události za okamžik a počasí
 
Události za okamžik a počasí

Všetky, 5 minut

 
19:00 Události
 
Události

Všetky, 50 minut

 
19:50 Branky, body, vteřiny
 
Branky, body, vteřiny

Šport, 9 minut

 
19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance
 
Losování Mimořádné Sportky a Šance

Všetky, 5 minut

 
20:04 Četnické humoresky
Četnické humoresky
 
100% Četnické humoresky

Všetky, 2007, 91 minut
Hraju Tomáš Töpfer, Ivan Trojan, Aleš Jarý, František Švihlík, Zdeněk Junák

 
21:35 Všechnopárty
 
Všechnopárty

Zábavný program, 54 minut

 
22:29 Výsledky losování Šťastných 10
 
Výsledky losování Šťastných 10

Všetky, 3 minut

 
22:32 Agatha Christie : Poirot
Agatha Christie : Poirot
 
82% Agatha Christie : Poirot

Iné, 1993, 53 minut
Hraju David Suchet, Hugh Fraser, Philip Jackson, Pauline Moran, Beth Goddard

 
23:25 Murdochove záhady XI
Murdochove záhady XI
 
Murdochove záhady XI

Všetky, 2017, 45 minut
Hraju Yannick Bisson, Helene Joy, Thomas Craig, Lachlan Murdoch, Cyrus Lane

 
00:10 AZ-kvíz
 
AZ-kvíz

Vzdelávanie, 25 minut

 
00:35 Zlatá mládež 2
 
Zlatá mládež 2

Všetky, 41 minut

 
01:16 Banánové rybičky
 
Banánové rybičky

Všetky, 39 minut

 
01:55 Žiješ jenom 2x
 
Žiješ jenom 2x

Šport, 28 minut

 
02:23 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Jana Asszonyiho
 
Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Jana Asszonyiho

Iné, 7 minut

 
02:30 Dobré ráno
 
Dobré ráno

Všetky, 151 minut

 
08:30 Kouzelná školka
 
Kouzelná školka
 
54% Kouzelná školka

Všetky, 1999, 30 minut

 
09:00 Paňdžáb, země pěti řek
 
Paňdžáb, země pěti řek

Dokumentárny, 55 minut

 
09:55 Cestománie
 
Cestománie

Dokumentárny, 30 minut

 
10:25 Londýnské metro
Londýnské metro
 
Londýnské metro

Všetky, 2014, 60 minut
Hraju Julian Barratt, Andy Mitchell, Steve Parker, Willie Archibald, Ed Batty

 
11:25 Postřehy odjinud
 
Postřehy odjinud

Cestovanie, 7 minut

 
11:32 Tomáš Štítný ze Štítného
 
Tomáš Štítný ze Štítného

Náboženstvo, 14 minut

 
11:46 Křišťan z Prachatic
 
Křišťan z Prachatic

Dokumentárny, 14 minut

 
12:00 Království divočiny: Kouzelný prales
 
Království divočiny: Kouzelný prales

Dokumentárny, 26 minut

 
12:26 Chcete mě?
 
Chcete mě?

Iné, 29 minut

 
12:55 GEN - Galerie elity národa
 
GEN - Galerie elity národa

Šport, 16 minut

 
13:11 Dopisy z cely smrti
 
Dopisy z cely smrti

Dokumentárny, 59 minut

 
14:10 Hitlerova vražedná mašinérie
 
Hitlerova vražedná mašinérie

Dokumentárny, 55 minut

 
15:05 Slavné bojové akce 2. světové války
Slavné bojové akce 2. světové války
 
Slavné bojové akce 2. světové války

Dokumentárny, 50 minut

 
15:55 Jeden den s tramvají T-3
 
Jeden den s tramvají T-3

Dokumentárny, 25 minut

 
16:20 Počesku
 
Počesku

Dokumentárny, 10 minut

 
16:30 Kouzlo Afriky
 
Kouzlo Afriky

Dokumentárny, 25 minut

 
16:55 Neobjevená Kuba
 
Neobjevená Kuba

Dokumentárny, 53 minut

 
17:48 S kuchařem kolem světa
S kuchařem kolem světa
 
S kuchařem kolem světa

Dokumentárny, 2010, 57 minut
Hraju Diego Bunuel, Jérome Delafosse, Frédéric Chesneau, Manuel Herrero, Sébastian Perez-Pezzani

 
18:45 Večerníček
 
Večerníček

Všetky, 10 minut

 
18:55 Kvarteto
 
Kvarteto

Dokumentárny, 30 minut

 
19:25 Příběhy domů
 
Příběhy domů

Umenie, 17 minut

 
19:42 Postřehy odjinud
 
Postřehy odjinud

Cestovanie, 8 minut

 
19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
 
Zprávy v českém znakovém jazyce

Všetky, 10 minut

 
20:00 Dramatické příběhy z divočiny
 
Dramatické příběhy z divočiny

Dokumentárny, 60 minut

 
21:00 Ramesse II
 
Ramesse II

Dokumentárny, 65 minut

 
22:05 Salamandr
Salamandr
 
Salamandr

Všetky, 45 minut

 
22:50 Salamandr
Salamandr
 
Salamandr

Všetky, 50 minut

 
23:40 Svatba upírů
Svatba upírů
 
63% Svatba upírů

Všetky, 1993, 96 minut
Hraju Rudolf IV. Hrušínský, Iveta Bartošová, Petr Nárožný, Viktor Preiss, Luděk Kopřiva

 
01:16 Trabantem Jižní Amerikou
Trabantem Jižní Amerikou
 
Trabantem Jižní Amerikou

Všetky, 27 minut

 
01:43 Africká savana
 
Africká savana

Dokumentárny, 29 minut

 
02:12 Minuty mezi životem a smrtí
 
Minuty mezi životem a smrtí

Dokumentárny, 26 minut

 
02:38 Příběhy železné opony
 
Příběhy železné opony

Dokumentárny, 14 minut

 
02:52 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
 
Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie

Dokumentárny, 26 minut

 
03:18 Vesnicopis
 
Vesnicopis

Dokumentárny, 21 minut

 
03:39 Taťka Meisl
 
Taťka Meisl

Dokumentárny, 16 minut

 
03:55 Folklorní magazín
 
Folklorní magazín

Dokumentárny, 23 minut

 
08:15 M*A*S*H
 
M*A*S*H
 
71% M*A*S*H
TV program na dnes

Všetky, 1981, 40 minut
Hraju Alan Alda, Mike Farrell, Harry Morgan, Loretta Swit, David Ogden Stiers

 
08:55 M*A*S*H
M*A*S*H
 
72% M*A*S*H
TV program na dnes

Všetky, 1981, 30 minut
Hraju Alan Alda, Mike Farrell, Harry Morgan, Loretta Swit, David Ogden Stiers

 
09:25 Policie v akci
 
Policie v akci
TV program na dnes

Dokumentárny, 60 minut

 
10:25 Rosamunde Pilcherová: Krajina túžby
Rosamunde Pilcherová: Krajina túžby
 
48% Rosamunde Pilcherová: Krajina túžby
TV program na dnes

Všetky, 2006, 115 minut
Hraju Ivonne Schönherr, Tom Beck, Mathias Herrmann, Siegfried Rauch, Michael Lesch

 
12:20 Polední zprávy
 
Polední zprávy
TV program na dnes

Všetky, 10 minut

 
12:30 Jake a tlusťoch
Jake a tlusťoch
 
Jake a tlusťoch
TV program na dnes

Všetky, 1989, 60 minut
Hraju William Conrad, Joe Penny, Alan Campbell, Frederick Coffin, Robert Munic

 
13:30 Doktor z hôr - Nové osudy IX
Doktor z hôr - Nové osudy IX
 
Doktor z hôr - Nové osudy IX
TV program na dnes

Všetky, 60 minut

 
14:30 Návrat komisaře Rexe
Návrat komisaře Rexe
 
79% Návrat komisaře Rexe
TV program na dnes

Všetky, 2008, 60 minut
Hraju Kaspar Capparoni, Denise Zich, Pilar Abella, Fabio Ferri

 
15:30 Návrat komisaře Rexe
Návrat komisaře Rexe
 
83% Návrat komisaře Rexe
TV program na dnes

Všetky, 2008, 65 minut
Hraju Kaspar Capparoni, Pilar Abella, Fabio Ferri, Jun Ichikawa

 
16:35 Odpolední zprávy
 
Odpolední zprávy
TV program na dnes

Všetky, 15 minut

 
16:50 Policie v akci
 
Policie v akci
TV program na dnes

Dokumentárny, 60 minut

 
17:50 Prostřeno!
 
Prostřeno!
TV program na dnes

Všetky, 65 minut

 
18:55 Zprávy FTV Prima
 
Zprávy FTV Prima
TV program na dnes

Všetky, 30 minut

 
19:25 Krimi zprávy
 
Krimi zprávy
TV program na dnes

Všetky, 15 minut

 
19:40 Divošky
 
Divošky
TV program na dnes

Všetky, 15 minut

 
19:55 TOP STAR
 
TOP STAR
TV program na dnes

Všetky, 20 minut

 
20:15 Bostonské vraždy
Bostonské vraždy
 
Bostonské vraždy
TV program na dnes

Všetky, 2017, 60 minut
Hraju Pawel Malaszynski, Eryk Lubos, Anna Próchniak, Magdalena Cielecka, Olaf Lubaszenko

 
21:15 Taxi 121
Taxi 121
 
55% Taxi 121
TV program na dnes

Všetky, 2016, 110 minut
Hraju Vlastina Svátková, Brian Caspe, Filip Tomsa, Petr Buchta

 
23:05 Policie v akci
 
Policie v akci
TV program na dnes

Dokumentárny, 55 minut

 
00:00 Návrat komisaře Rexe
Návrat komisaře Rexe
 
79% Návrat komisaře Rexe

Všetky, 2008, 65 minut
Hraju Kaspar Capparoni, Denise Zich, Pilar Abella, Fabio Ferri

 
01:05 Návrat komisaře Rexe
Návrat komisaře Rexe
 
83% Návrat komisaře Rexe

Všetky, 2008, 60 minut
Hraju Kaspar Capparoni, Pilar Abella, Fabio Ferri, Jun Ichikawa

 
02:05 Prostřeno!
 
Prostřeno!

Všetky, 60 minut

 
03:05 Doktor z hôr - Nové osudy IX
Doktor z hôr - Nové osudy IX
 
Doktor z hôr - Nové osudy IX

Všetky, 44 minut

 
08:45 Ulice
 
Ulice
 
Ulice

Iné, 55 minut

 
09:40 Ordinace v růžové zahradě
Ordinace v růžové zahradě
 
Ordinace v růžové zahradě

Iné, 80 minut

 
11:00 Co na to Češi
 
Co na to Češi

Všetky, 50 minut

 
11:50 Tescoma s chutí
 
Tescoma s chutí

Všetky, 10 minut

 
12:00 Polední Televizní noviny
 
Polední Televizní noviny

Všetky, 30 minut

 
12:30 Krok za krokom
Krok za krokom
 
65% Krok za krokom

Všetky, 1998, 20 minut
Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Brandon Call, Angela Watson

 
12:50 Ordinace v růžové zahradě
Ordinace v růžové zahradě
 
Ordinace v růžové zahradě

Iné, 2010, 70 minut
Hraju Barbora Munzarová, Jan Šťastný, Milan Bahúl, Zlata Adamovská, Petr Štěpánek

 
14:00 Odložený prípad
Odložený prípad
 
78% Odložený prípad

Iné, 2008, 60 minut
Hraju Kathryn Morris, Daniel Pino, John Finn, Jeremy Ratchford, Thom Barry

 
15:00 Odložený prípad
Odložený prípad
 
82% Odložený prípad

Iné, 2008, 55 minut
Hraju Kathryn Morris, Daniel Pino, John Finn, Jeremy Ratchford, Thom Barry

 
15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
 
83% NCIS - Námorný vyšetrovací úrad

Iné, 2011, 62 minut
Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray

 
16:57 Odpolední Počasí
 
Odpolední Počasí

Všetky, 3 minut

 
17:00 Odpolední Televizní noviny
 
Odpolední Televizní noviny

Všetky, 25 minut

 
17:25 Co na to Češi
 
Co na to Češi

Všetky, 60 minut

 
18:25 Ulice
Ulice
 
Ulice

Iné, 65 minut

 
19:30 Televizní noviny
 
Televizní noviny

Všetky, 50 minut

 
20:20 Honza málem králem
Honza málem králem
 
69% Honza málem králem

Všetky, 1977, 105 minut
Hraju Jiří Korn, Naďa Konvalinková, Josef Kemr, Valerie Kaplanová, Marie Glázrová

 
22:05 Sherlock Holmes: Hra tieňov
Sherlock Holmes: Hra tieňov
 
78% Sherlock Holmes: Hra tieňov

Všetky, 2011, 145 minut
Hraju Robert Downey Jr., Jude Law, Noomi Rapace, Rachel McAdams, Jared Harris

 
00:30 Odložený prípad
Odložený prípad
 
78% Odložený prípad

Iné, 2008, 50 minut
Hraju Kathryn Morris, Daniel Pino, John Finn, Jeremy Ratchford, Thom Barry

 
01:20 Odložený prípad
Odložený prípad
 
82% Odložený prípad

Iné, 2008, 45 minut
Hraju Kathryn Morris, Daniel Pino, John Finn, Jeremy Ratchford, Thom Barry

 
02:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
 
83% NCIS - Námorný vyšetrovací úrad

Iné, 2011, 40 minut
Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray

 
02:45 Prásk
 
Prásk

Všetky, 45 minut

 
03:30 Co na to Češi
 
Co na to Češi

Všetky, 40 minut

 
08:45 Cyklistika
 
 
Cyklistika

Iné, 75 minut

 
10:00 Cestovní vozy
 
Cestovní vozy

Šport, 30 minut

 
10:30 Cestovní vozy
 
Cestovní vozy

Šport, 30 minut

 
11:00 Formule
 
Formule

Šport, 60 minut

 
12:00 Cyklistika
 
Cyklistika

Iné, 60 minut

 
13:00 Cyklistika
 
Cyklistika

Iné, 270 minut

 
17:30 Tenis
 
Tenis

Tenis, 150 minut

 
20:00 Tenis
 
Tenis

Tenis, 15 minut

 
20:15 Tenis
 
Tenis

Tenis, 55 minut

 
21:10 Zprávy
 
Zprávy

Všetky, 5 minut

 
21:15 Cyklistika
 
Cyklistika

Iné, 45 minut

 
22:00 Tenis
 
Tenis

Tenis, 70 minut

 
23:10 Zprávy
 
Zprávy

Všetky, 5 minut

 
23:15 Cyklistika
 
Cyklistika

Iné, 75 minut

 
00:30 Tenis
 
Tenis

Tenis, 60 minut

 
01:30 Cyklistika
 
Cyklistika

Iné, 90 minut

 
03:00 Tenis
 
Tenis

Tenis, 60 minut

 
08:30 Fotbal
 
 
Fotbal

Šport, 45 minut

 
09:15 GP Confidental
 
GP Confidental

Šport, 30 minut

 
09:45 Zlaté okamžiky
 
Zlaté okamžiky

Všetky, 15 minut

 
10:00 Televizní nákupy
 
Televizní nákupy

Všetky, 60 minut

 
11:00 Házenkářská show REWIND
 
Házenkářská show REWIND

Šport, 30 minut

 
11:30 GP Confidental
 
GP Confidental

Šport, 30 minut

 
12:00 Fotbal
 
Fotbal

Šport, 45 minut

 
12:45 Zlaté okamžiky
 
Zlaté okamžiky

Všetky, 15 minut

 
13:00 Box
 
Box

Box, 240 minut

 
17:00 Fotbal
 
Fotbal

Šport, 45 minut

 
17:45 Házená
 
Házená

Šport, 120 minut

 
19:45 Házená
 
Házená

Šport, 135 minut

 
22:00 Formule 2
 
Formule 2

Šport, 90 minut

 
23:30 Formule 1
 
Formule 1

Šport, 105 minut

 
01:15 Formule 1
 
Formule 1

Šport, 105 minut

 
03:00 Házenkářská show REWIND
 
Házenkářská show REWIND

Šport, 30 minut

 
03:30 GP Confidental
 
GP Confidental

Šport, 30 minut

 
08:30 Jak to dělají?
 
 
Jak to dělají?

Vzdelávanie, 30 minut

 
09:00 Hledači pokladů, Velká Británie
 
Hledači pokladů, Velká Británie

Dokumentárny, 30 minut

 
09:30 Lovci skladovacích jednotek
 
Lovci skladovacích jednotek

Dokumentárny, 30 minut

 
10:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí
 
Nákladní doprava v australském vnitrozemí

Dokumentárny, 60 minut

 
11:00 Rození obchodníci
Rození obchodníci
 
Rození obchodníci

Dokumentárny, 2003, 60 minut
Hraju Mike Brewer, Ed China

 
12:00 Bear Grylls: Přežít za každou cenu
 
Bear Grylls: Přežít za každou cenu

Dokumentárny, 60 minut

 
13:00 Aljašská železnice
 
Aljašská železnice

Dokumentárny, 60 minut

 
14:00 Aljašská železnice
 
Aljašská železnice

Dokumentárny, 60 minut

 
15:00 Aljašská železnice
 
Aljašská železnice

Dokumentárny, 60 minut

 
16:00 Extrémní stroje
 
Extrémní stroje

Dokumentárny, 60 minut

 
17:00 Hledači pokladů na aukcích
 
Hledači pokladů na aukcích

Dokumentárny, 30 minut

 
17:30 Hledači pokladů, Velká Británie
 
Hledači pokladů, Velká Británie

Dokumentárny, 30 minut

 
18:00 Jak se to dělá
Jak se to dělá
 
Jak se to dělá

Vzdelávanie, 2011, 30 minut

 
18:30 Jak to dělají?
 
Jak to dělají?

Vzdelávanie, 30 minut

 
19:00 Rození obchodníci
Rození obchodníci
 
Rození obchodníci

Dokumentárny, 2003, 60 minut
Hraju Mike Brewer, Ed China

 
20:00 Pekelné silnice
 
Pekelné silnice

Dokumentárny, 60 minut

 
21:00 Rebelové zamrzlého jezera
 
Rebelové zamrzlého jezera

Dokumentárny, 60 minut

 
22:00 Muži Yukonu
 
Muži Yukonu

Dokumentárny, 60 minut

 
23:00 Záhadná Země
 
Záhadná Země

Dokumentárny, 60 minut

 
00:00 Aljašská železnice
 
Aljašská železnice

Dokumentárny, 60 minut

 
01:00 Berte to jako varování
 
Berte to jako varování

Dokumentárny, 60 minut

 
02:00 Pekelné silnice
 
Pekelné silnice

Dokumentárny, 60 minut

 
03:00 Rebelové zamrzlého jezera
 
Rebelové zamrzlého jezera

Dokumentárny, 60 minut

 
07:55 Města vybudovaná na odpadcích
 
Města vybudovaná na odpadcích
 
Města vybudovaná na odpadcích

Dokumentárny, 60 minut

 
08:55 Divy světa s Billem Weirem
Divy světa s Billem Weirem
 
Divy světa s Billem Weirem

Dokumentárny, 2015, 55 minut

 
09:50 Úlovek dne
Úlovek dne
 
Úlovek dne

Dokumentárny, 30 minut

 
10:20 Úlovek dne
Úlovek dne
 
Úlovek dne

Dokumentárny, 30 minut

 
10:50 Lovci mýtů
Lovci mýtů
 
Lovci mýtů

Dokumentárny, 2013, 60 minut
Hraju Wesley Lloyd

 
11:50 Vesmír
Vesmír
 
66% Vesmír

Dokumentárny, 2010, 55 minut
Hraju Sean Carroll, Albert Einstein, Alex Filippenko, Clifford Johnson, Sergei Krikalev

 
12:45 Velkolepé konstrukce
Velkolepé konstrukce
 
Velkolepé konstrukce

Dokumentárny, 65 minut

 
13:50 Utajený šéf
Utajený šéf
 
Utajený šéf

Dokumentárny, 2014, 60 minut
Hraju William Peduto, Luke R. Ravenstahl

 
14:50 Motýlí efekt
Motýlí efekt
 
Motýlí efekt

Dokumentárny, 30 minut

 
15:20 Motýlí efekt
Motýlí efekt
 
Motýlí efekt

Dokumentárny, 35 minut

 
15:55 Americká významná místa bez tajemství
Americká významná místa bez tajemství
 
Americká významná místa bez tajemství

Dokumentárny, 2016, 60 minut

 
16:55 Země behěm 1000 let
Země behěm 1000 let
 
Země behěm 1000 let

Dokumentárny, 2016, 60 minut

 
17:55 Utajený šéf
Utajený šéf
 
Utajený šéf

Dokumentárny, 2014, 60 minut

 
18:55 Velkolepé konstrukce
Velkolepé konstrukce
 
Velkolepé konstrukce

Dokumentárny, 65 minut

 
20:00 Vesmír
Vesmír
 
66% Vesmír

Dokumentárny, 2010, 50 minut
Hraju Amy Mainzer, Laura Danly, Alex Filippenko, Kevin R. Grazier, Todd Hoeksema

 
20:50 Úžasná věda: Úspěch
Úžasná věda: Úspěch
 
Úžasná věda: Úspěch

Všetky, 2017, 70 minut

 
22:00 Nacisté v hledáčku
Nacisté v hledáčku
 
Nacisté v hledáčku

Dokumentárny, 65 minut

 
23:05 O tabu bez tabu
O tabu bez tabu
 
O tabu bez tabu

Dokumentárny, 65 minut

 
00:10 O tabu bez tabu – mluvme o něm
O tabu bez tabu – mluvme o něm
 
O tabu bez tabu – mluvme o něm

Dokumentárny, 30 minut

 
00:40 Lovci mýtů
Lovci mýtů
 
Lovci mýtů

Dokumentárny, 2013, 60 minut
Hraju Ashley Darkwood, Dallas Harley Jones, Mikko Vartiainen

 
01:40 CIA: Dešifrováno
CIA: Dešifrováno
 
CIA: Dešifrováno

Dokumentárny, 55 minut

 
02:35 Nacisté v hledáčku
Nacisté v hledáčku
 
Nacisté v hledáčku

Dokumentárny, 55 minut

 
03:30 O tabu bez tabu
O tabu bez tabu
 
O tabu bez tabu

Dokumentárny, 55 minut

 
07:40 Ilúzia lásky
 
Ilúzia lásky
 
50% Ilúzia lásky

Všetky, 2007, 105 minut
Hraju Guy Pearce, Catherine Zeta-Jones, Saoirse Ronan, Malcolm Shields

 
09:25 Alex a Emma
Alex a Emma
 
53% Alex a Emma

Všetky, 2003, 105 minut
Hraju Luke Wilson, Chino XL, Lobo Sebastian, Kate Hudson

 
11:10 Žena z mojich snov
Žena z mojich snov
 
68% Žena z mojich snov

Všetky, 2012, 110 minut
Hraju Corey Sevier, Jordan Ladd, Ryan Alosio, Renee Dorian

 
13:00 Dôkaz lásky
Dôkaz lásky
 
45% Dôkaz lásky

Všetky, 2010, 100 minut
Hraju Miranda Kent, Reid Scott, Kathleen Robertson, Theo Alexander, Bitsie Tulloch

 
14:40 Cvokár
Cvokár
 
62% Cvokár

Všetky, 2009, 115 minut
Hraju Kevin Spacey, Joe Nunez, Mark Webber, Keke Palmer, Sierra Aylina McClain

 
16:35 Za lepší život
Za lepší život
 
73% Za lepší život

Všetky, 2011, 105 minut
Hraju Demián Bichir, Eddie 'Piolin' Sotelo, Joaquín Cosio, José Julián, Nancy Lenehan

 
18:20 Arthur a Minimojovia
Arthur a Minimojovia
 
64% Arthur a Minimojovia

Animovaný, 2006, 115 minut
Hraju Freddie Highmore, Mia Farrow, Ron Crawford, Penny Balfour, Doug Rand

 
20:15 Sila nádeje
Sila nádeje
 
60% Sila nádeje

Všetky, 2014, 110 minut
Hraju David Henrie, Hannah Marks, Luke Kleintank

 
22:05 Pád Bieleho domu (Olympus Has Fallen)
Pád Bieleho domu (Olympus Has Fallen)
 
68% Pád Bieleho domu (Olympus Has Fallen)

Všetky, 2013, 115 minut
Hraju Gerard Butler, Finley Jacobsen, Rick Yune

 
00:00 Obyčajní hrdinovia
Obyčajní hrdinovia
 
75% Obyčajní hrdinovia

Všetky, 2004, 110 minut
Hraju Sigourney Weaver, Emile Hirsch, Jeff Daniels, Michelle Williams, Kip Pardue

 
01:50 Posadnutá
Posadnutá
 
41% Posadnutá

Všetky, 2004, 90 minut
Hraju Heather Graham, James Purefoy, Fionnula Flanagan, Alan McKenna, Michael J. Reynolds

 
03:20 Ničivé zemetrasene
Ničivé zemetrasene
 
29% Ničivé zemetrasene

Všetky, 2004, 215 minut
Hraju Fintan McKeown, Patrick Dreikauss, Kofi Agyemang, Jay Benedict, Lydie Denier

 
 
editovať TV stanice