Šok pre fanúšikov šéfkuchára Pohlreicha: Vieš h*vno, idiot a podobne tvrdé slová!

Zdeněk Pohlreich
13.02.2017TelevíziaPopulárny český kuchár Zdeněk Pohlreich musí byť poriadne v šoku. Jeho relácia Ano, šéfe! sa teší v Česku mimoriadnej obľube, no momentálne rieši jeden závažný problém.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Po odvysielaní jednej z epizód, v ktorej majiteľ motorestu pred zrakom vlastného syna strieľal holubov do hlavy, sa diváci nestačili čudovať. Odôvodnenie znelo, že má syna na bezlepkovej diéte. Práve to má byť príčinou, prečo ich zabíja a robí z nich pre neho overené jedlo, o ktorom vie, že je z domácich surovín.

Diváci ho však na sociálnych sieťach vôbec nešetrili a spustili vlnu obrovskej kritiky. Na facebookovom profile relácie Ano, šéfe! sa rýchlo množili negatívne komentáre, lenže pravý šok prišiel až neskôr. Administrátori oficiálneho profilu relácie začali na odozvu divákov reagovať vulgárnym a absolútne nevhodným spôsobom.

"Čo ty vieš o Židoch a Hitlerovi? Vieš úplne h*vno," znela odpoveď admina na komentár jedného z divákov. "Myslím, že si totálny idiot," pokračoval admin v stupňovaní vulgárnosti voči ďalšiemu komentujúcemu.

Konverzácia pokračovala ďalším útokom produkcie relácie. "Vy všetci falošní moralisti, mierotvorcovia a slniečkári, zabitie zvieraťa chovaného na tento účel nie je nič nenormálne. Rovnako sa to robilo na českých i ostatných dedinách po stáročia a deti ako súčasť rodiny sa tomu prizerali v pokoji a bez emócií. To, že sa to objavilo v tejto relácii, jednoducho dokresľuje charakter nejakej osobnosti rovnako, ako keď sa ukáže vrah v detektívke, rozumiete? Chcel by som upozorniť, že je to len televízia a nie koniec sveta. "

Diváci zostali z podobných komentárov zaskočení a neverili vlastným očiam. Na vyjadrenie svojho názoru dostali fanúšikovia nečakané odpovede, za ktoré sa musí hanbiť aj samotný Zdeněk Pohlreich.

Zdroj: telkáč 

Foto: pohlreich.eu

Tagy: Zdeněk Pohlreich

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov