VIDEO Dokonalý svet nie je iba ilúzia: Emma Watson a Tom Hanks v novom sci-fi trileri!

The Circle
04.04.2017Novinky v kináchEmma Watson sa v novom sci-fi trileri The Circle ocitne pod permanentným dohľadom Toma Hanksa a vstúpi do kruhu, z ktorého možno nevedie cesta von. Napínavý a miestami desivý príbeh ponúka znepokojivú otázku - ide v dnešnej dobe stále ešte o žáner sci-fi?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Svet bez hladu. Svet bez vojen. Svet bez chorôb. Neobmedzené možnosti. V úchvatnej a najväčšej high-tech spoločnosti The Circle neexistuje problém, ktorý by nebolo možné vyriešiť. Jej technológie majú moc doslova zmeniť svet. Práve sem, do zamestnania snov, nastupuje mladá a ambiciózna žena Mae (Emma Watson). 

Dej filmu však rýchlo začne naberať prvky trileru v súvislosti so zneužívaním osobných údajov a po tom, čo sa Mae zapletie so záhadným mužom. Šesťdesiatročný Hanks, ktorý sa tiež podieľa na produkcii, stvárnil v novinke zakladateľa spomínanej firmy Baileyho. Herecké obsadenie doplnili Karen Gillan, Patton Oswalt, Ellar Coltrane či Bill Paxton. Snímka by sa mala dostať do slovenských kín 27. apríla.

Film The Circle bol natočený podľa rovnomennej knihy Davea Eggersa z roku 2013, ktorá býva porovnávaná s knižnými klasikami "1984" od Geroge Orwella alebo "Koniec civilizácie" od Aldousa Huxleyho. Tému pokroku, technologického rozvoja a životného pohodlia za cenu určitej straty súkromia nevidí režisér James Ponsoldt celkom jednoznačne. 

Zdroj: telkáč  Bonton Film 

Foto: Bonton Film, Video: Youtube

Tagy: Emma Watson Tom Hanks The Circle

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov