Gladiátor
87%
20:15 - 22:40
ORF1
Dvanásť opíc
82%
22:00 - 00:00
AMC
Rozpuštěný a vypuštěný
82%
20:05 - 21:25
Prima MAX
Dr. House
92%
21:05 - 22:00
WAU
Volajte ma František
90%
11:45 - 13:15
Jednotka
Ip Man: Zrodenie majstra
87%
14:40 - 16:30
AMC
Vaiana
83%
13:20 - 14:55
ORF1
Tri dni Kondora
81%
20:00 - 22:00
ČT2
Wonder Woman 1984
80%
22:45 - 01:45
Markíza
Naspäť na Telkáč
 
Program tv stanice Noe
Česká kresťanská televízna stanica.
DNES
, 28.03.2024
01:00
Noční repríza dopoledních pořadů
06:05
Cesta k andělům
06:45
Vezmi a čti
07:00
Papuánské Velikonoce
07:15
Pašijový kříž
07:50
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova
08:25
Terra Santa News
08:50
Island - Odraz Stvořitele
09:30
Mše svatá se svěcením olejů z Vatikánu
11:00
Olivová hora
11:03
V pohorách po horách
11:15
Můj chrám
11:40
Přejeme si...
12:00
Polední modlitba
12:05
Kulatý stůl
13:25
V pohorách po horách
13:35
Generální audience papeže Františka
14:05
Svatý týden v liturgii
14:35
Můj chrám
14:55
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře
16:05
Na startu
16:30
Zpravodajské Noeviny
16:55
Sedmihlásky
17:00
Příběhy z Dobré Knihy
17:05
Ovečky
17:30
Zelený čtvrtek s Noe
18:00
Mše svatá na památku Večeře Páně
19:35
Bible v písku
19:45
Přejeme si...
20:05
Svatá země - poslední poutník
21:35
Evangelium podle Marka
23:35
Outdoor Films
01:05
Noční repríza dopoledních pořadů
ZAJTRA
, 29.03.2024
01:05
Noční repríza dopoledních pořadů
06:05
J. S. Bach: Matoušovy pašije (1.část)
07:15
Papuánské Velikonoce
08:00
Nebe nad hlavou
08:15
Buon giorno s Františkem
09:05
ARTBITR - Kulturní magazín
09:15
Svatá země - poslední poutník
10:45
Duchovní krajina Novohradských hor
11:15
Kaplani naděje
11:25
Bazilika Božího hrobu a Golgota
11:40
Přejeme si...
12:00
Polední modlitba
12:05
Křížová cesta
13:40
Stabat Mater
14:30
Velký pátek s Noe
15:00
Památka Umučení Páně
16:35
Harfa Noemova
17:05
Vroucí srdce
18:45
Můj chrám
19:10
V pohorách po horách
19:20
Svatý Patrik
20:50
Přejeme si...
21:05
Bible v písku
21:15
Křížová cesta z Kolosea
22:30
Evangelium podle Lukáše
00:00
A. Dvořák: Stabat Mater, op. 58
01:00
Noční repríza dopoledních pořadů
SOBOTA
, 30.03.2024
01:00
Noční repríza dopoledních pořadů
06:05
J. S. Bach: Matoušovy pašije (2.část)
07:45
Sedmihlásky
07:50
Ovečky
08:05
Strýček Emu
08:30
Bílá sobota s Noe
09:00
Ranní chvály Bílé soboty
10:00
Papuánské Velikonoce
10:25
Moravské pašije
11:20
Nebe nad hlavou
11:40
Přejeme si...
12:00
Angelus Domini
12:05
Svatý Patrik
13:35
Kaple Božího hrobu
13:45
Bible v písku
14:00
Komedie o umučení a slavném vzkříšení Pána a Spasitele našeho Ježíše Krista
16:00
Cesty - Příběhy pomalým krokem
16:25
Rozumíme médiím
16:45
Dřevěné návštěvy: Jana Havránková
17:05
V pohorách po horách
17:15
Hrací strojek
17:25
Charita pro Ukrajinu v čase války
18:00
Slovo na neděli
18:20
V souvislostech
18:40
Evangelium podle Jana
20:40
Přejeme si...
21:00
Velikonoční vigilie
23:00
Světlo pro opuštěné
00:50
Jak potkávat svět
02:25
Noční repríza dopoledních pořadů
NEDEĽA
, 31.03.2024
02:25
Noční repríza dopoledních pořadů
06:05
Klapka
07:05
V pohorách po horách
07:20
Charita pro Ukrajinu v čase války
07:40
Dřevěné návštěvy: Jana Havránková
08:00
Rozumíme médiím
08:25
Slovo na neděli
08:50
Příběh o vzkříšení
09:15
Vezmi a čti
09:30
Poutníci času
09:45
Bible v písku
10:00
Velikonoce s Noe
10:30
Mše svatá na Boží hod velikonoční
12:00
Požehnání Urbi et Orbi
12:35
Přejeme si...
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
13:30
V souvislostech
14:00
Muzikanti hrajte
15:05
Světlo pro opuštěné
17:00
Zlatovláska
18:00
Sedmihlásky
18:05
Ovečky
18:20
Bratr oheň: Naboso
18:45
Animované biblické příběhy: Beránek Boží
19:20
Strýček Emu
19:35
Pokoj vám!
19:45
Přejeme si...
20:05
Přejeme si... Velikonoční Speciál
21:25
Druhá šance z nebe
23:05
Oratorium Lazarus
00:30
Požehnání Urbi et Orbi
01:00
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
01:40
Noční repríza dopoledních pořadů
PONDELOK
, 01.04.2024
01:40
Noční repríza dopoledních pořadů
06:05
Buon giorno s Františkem
06:45
Cesta k pěstounství
06:50
Plody Medžugorje
07:20
ARTBITR - Kulturní magazín
07:35
Dobrodružství před kamerou
08:40
V pohorách po horách
09:00
Příběhy z Dobré Knihy
09:05
Bůh je s námi
10:35
Zlatovláska
11:40
Přejeme si...
12:15
Mše svatá z kaple Telepace
13:00
Cesty - Příběhy pomalým krokem
13:25
Můj chrám
14:00
Druhá šance z nebe
15:35
Setkání
15:50
Gramofon
16:50
Magazín Mary’s Meals
17:10
Krajina pro motýly
17:30
V souvislostech
18:00
Sedmihlásky
18:05
Příběhy Starého zákona
18:10
Hrací strojek
18:20
Barberbieni
19:15
Plné hnízdo v Jihočeském kraji
19:45
Přejeme si...
20:05
Letní sníh
21:30
Dokořán
22:20
Jak potkávat svět
23:55
Všechno nebo nic - sestra Clare Crockett
01:20
Noční repríza dopoledních pořadů
UTOROK
, 02.04.2024
01:20
Noční repríza dopoledních pořadů
06:05
Cesta k andělům
06:45
V pohorách po horách
06:55
Oratorium Lazarus
08:15
Hidden - Skrytá krása
08:22
Bohoslovci – Sloužit se všemi dary
09:00
Živě s Noe
09:25
Můj chrám
09:50
Plné hnízdo v Jihočeském kraji
10:20
V souvislostech
10:45
Noční univerzita
11:30
Živě s Noe
11:40
Přejeme si...
12:00
Polední modlitba
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
12:50
V pohorách po horách
13:00
Diecézní muzeum sakrálního umění v Blois
14:05
Muzikanti hrajte
15:10
Poušť chřestýšů
16:10
O starých Starých Hamrech
16:55
Devítka v Parníku
17:30
Charita pro Ukrajinu v čase války
18:00
Sedmihlásky
18:05
Příběhy Starého zákona
18:10
Bratr oheň: Naboso
18:40
Kaplani naděje
18:50
Zpravodajské Noeviny
19:15
Pokoj vám!
19:45
Přejeme si...
20:05
Klapka
21:10
Jan Pavel II. a pád komunismu
22:50
Poutníci času
23:05
Duch národa žije v písni
23:55
Terra Santa News
00:15
Duchovní díla polských a evropských skladatelů
01:10
Noční repríza dopoledních pořadů
STREDA
, 03.04.2024
01:10
Noční repríza dopoledních pořadů
06:05
Klapka
07:10
Zpravodajské Noeviny
07:30
Noční univerzita
08:45
V pohorách po horách
09:00
Generální audience papeže Františka
10:05
Duch národa žije v písni
10:50
Lidé a město
11:30
Živě s Noe
11:40
Přejeme si...
12:00
Polední modlitba
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
12:50
Můj chrám
13:10
Chiara Luce Badano - Neobyčejný příběh obyčejné dívky
14:05
Cvrlikání
15:15
ARTBITR - Kulturní magazín
15:25
Flešbeky - Godzone podcast
16:00
Zpravodajské Noeviny
16:20
Dům ze skla?
17:20
Setkání
17:30
Terra Santa News
18:00
Sedmihlásky
18:05
Příběhy Starého zákona
18:10
Strýček Emu
18:30
Daruj písničku
19:15
Pokoj vám!
19:35
Dědek a jeho kreslený svět
19:45
Přejeme si...
20:05
Nebojte se...
21:05
Adorace
22:10
Noční univerzita
23:00
Cesty - Příběhy pomalým krokem
23:25
Moudrost mnichů
23:35
Generální audience papeže Františka
00:00
Tiché hrozby - Blízký vesmír
00:30
Šéguové - děti z ulic Lubumbashi
01:00
Noční repríza dopoledních pořadů
ŠTVRTOK
, 04.04.2024
01:00
Noční repríza dopoledních pořadů
06:05
Cesta k andělům
06:50
Zřím Řím
07:10
Charita pro Ukrajinu v čase války
07:35
Dokořán
08:20
Terra Santa News
08:40
Poutníci času
09:00
Živě s Noe
09:20
Lidé z cest
10:20
Mosambik – Jsem vnitřní uprchlík
10:50
Folkloristé ze Žiliny
11:30
Živě s Noe
11:40
Přejeme si...
12:00
Polední modlitba
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
12:50
Dopisy z rovníku
13:30
Generální audience papeže Františka
14:00
Duchovní krajina Novohradských hor
14:25
Polské stopy v Olomouci II.
14:35
Grotesky Bustera Keatona
14:55
Dobrodružství před kamerou
16:00
Zpravodajské Noeviny
16:20
Outdoorová videa Štěpána Dvořáka - Běh údolím Jihlavy a Brtnice
16:45
Výpravy do divočiny
18:00
Sedmihlásky
18:05
Příběhy Starého zákona
18:15
Ovečky
18:35
Animované příběhy velikánů dějin
19:05
Střípky z ostravské archeologie
19:15
Pokoj vám!
19:30
Dědek a jeho kreslený svět
19:35
Setkání
19:45
Přejeme si...
20:05
Jak potkávat svět
21:40
Moudrost mnichů
21:55
Pod lampou
00:00
Guatemala - Lidé kukuřičných polí
00:30
Příběhy psané životem
01:00
Noční repríza dopoledních pořadů
PIATOK
, 05.04.2024
01:00
Noční repríza dopoledních pořadů
06:05
Klapka
07:10
Vaření halušek
07:33
Hadi České republiky
08:25
Libanon – Světlo v chaosu
09:00
Živě s Noe
09:20
Křešice
09:28
Cesta k pěstounství
09:30
Neboť jsem hladověl, a dali jste mi jíst!
09:40
Můj chrám
10:00
Nebojte se...
11:05
V pohorách po horách
11:20
Remembrance - Hrady, tvrze, pevnosti
11:30
Živě s Noe
11:40
Přejeme si...
12:00
Polední modlitba
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
12:50
Outdoorová videa Štěpána Dvořáka: Krajina okolo Javořice
13:15
Janomamové v Brazílii
13:36
Milky Way - Mléčná dráha
13:42
P. Antonín Šuránek
14:05
Outdoorová videa Štěpána Dvořáka: Korsika
14:50
Dokořán
15:35
Zachraňme kostely
16:00
Klapka
17:05
Duša Terchovej - Rudo Patrnčiak
18:00
Sedmihlásky
18:05
Příběhy Starého zákona
18:10
Grotesky Bustera Keatona
19:15
Pokoj vám!
19:30
Dědek a jeho kreslený svět
19:35
Fly - Cesta vesmírem
19:45
Přejeme si...
20:05
Noemova pošta
21:30
Můj chrám
21:50
Poletuchy
22:40
Hrubá hudba na Crossroads 2021
23:03
Když bolí duše
00:10
Portréty krajiny
00:35
Albánie – Angelo
01:05
Noční repríza dopoledních pořadů
SOBOTA
, 06.04.2024
01:05
Noční repríza dopoledních pořadů
06:05
Cesta k andělům
06:50
Dáváme lidem naději
07:30
Sedmihlásky
07:35
Strýček Emu
07:50
Animované biblické příběhy: Beránek Boží
08:20
Ovečky
08:40
Apoštolové
10:00
Mše svatá k výročí kardinála Trochty
12:35
Přejeme si...
12:55
ARTBITR - Kulturní magazín
13:20
Pod lampou
15:30
... v dobrém sa rozejdem
17:05
Cesty - Příběhy pomalým krokem
17:30
Dřevěné návštěvy: Lenka Galeoni
18:00
Slovo na neděli
18:20
Rozumíme médiím
18:40
V pohorách po horách
18:50
V souvislostech
19:15
Pokoj vám!
19:30
Kaplani naděje
19:45
Přejeme si...
20:05
Vyvolení (The Chosen)
21:00
Hlubinami vesmíru s Mgr. Pavlem Gabzdylem, Měsíc - náš souputník
21:40
Gramofon
22:50
Dekalog X.
23:55
Cvrlikání
01:00
Noční repríza dopoledních pořadů
NEDEĽA
, 07.04.2024
01:00
Noční repríza dopoledních pořadů
06:05
Klapka
07:10
Koncert tří sborů
08:05
Dřevěné návštěvy: Lenka Galeoni
08:25
Slovo na neděli
08:55
Jak potkávat svět
10:30
Mše svatá z neděle Božího milosrdenství
11:40
Přejeme si...
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
12:20
V souvislostech
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
13:20
Muzikanti hrajte
14:40
Hlubinami vesmíru s Mgr. Pavlem Gabzdylem, Měsíc - náš souputník
15:20
Můj chrám
15:45
Dobrodružství před kamerou
16:50
Vyvolení (The Chosen)
18:00
Sedmihlásky
18:05
Ovečky
18:25
Bratr oheň: Život v chudobě
18:50
Strýček Emu
19:05
V pohorách po horách
19:15
Pokoj vám!
19:40
Dědek a jeho kreslený svět
19:45
Přejeme si...
20:05
S chutí přes práh
20:30
Jehňátko
22:10
Jiří Suchý: Konečně!!
23:05
Klapka
00:15
Polední modlitba Sv. otce Františka
00:30
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
01:10
Noční repríza dopoledních pořadů
PONDELOK
, 08.04.2024
01:10
Noční repríza dopoledních pořadů
06:05
Cesta k andělům
06:50
Chodské slavnosti 2020
08:15
Filipíny – Tajfun Haiyan
09:00
Živě s Noe
09:20
Magazín Mary’s Meals
09:40
Outdoor Films s Petrem Horkým
11:15
Setkání
11:30
Živě s Noe
11:40
Přejeme si...
12:00
Polední modlitba
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
12:50
Cesty - Příběhy pomalým krokem
13:15
Dokořán
14:15
Noční univerzita
15:45
Bridge - Most
15:55
V souvislostech
16:15
Jehňátko
18:00
Sedmihlásky
18:05
Příběhy Starého zákona
18:10
Muzikál Judit
19:20
Pokoj vám!
19:40
Přejeme si...
20:00
Hlubinami vesmíru speciál
21:30
Lidé z cest
22:35
ARTBITR - Kulturní magazín
22:45
Noemova pošta
23:50
Večer chval
00:50
V pohorách po horách
01:00
Noční repríza dopoledních pořadů
UTOROK
, 09.04.2024
01:00
Noční repríza dopoledních pořadů
06:05
Klapka
07:10
Traveller - Jihovýchodní Asie
07:15
Jiří Suchý: Konečně!!
08:15
Hlubinami vesmíru s Mgr. Pavlem Gabzdylem, Měsíc - náš souputník
09:00
Živě s Noe
09:20
Můj chrám
09:40
V souvislostech
10:05
Zebra bez hřívy
10:35
Noční univerzita
11:30
Živě s Noe
11:40
Přejeme si...
12:00
Polední modlitba
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
12:50
Poutníci času
13:05
Sedm divů v Těrchové
13:40
Mood - Ptáci
14:00
Muzikanti hrajte
15:10
Výpravy do divočiny
16:15
Blahořečení Tita Zemana
16:40
Cvrlikání
18:00
Sedmihlásky
18:05
Příběhy Starého zákona
18:15
Animované biblické příběhy: Pane, věřím
18:45
Night Street - Noční ulice
18:50
Zpravodajské Noeviny
19:15
Pokoj vám!
19:40
Dědek a jeho kreslený svět
19:45
Přejeme si...
20:05
Buon giorno s Františkem
20:45
S chutí přes práh
21:05
Rozumíme médiím
21:25
Terra Santa News
21:50
Saxofony a akordeon
22:55
Na startu
23:25
Skryté poklady: Roman
00:05
Na půli cesty
00:30
Insitní umění v Srbsku
01:00
Noční repríza dopoledních pořadů
STREDA
, 10.04.2024
01:00
Noční repríza dopoledních pořadů
06:05
Cesta k andělům
06:45
Zpravodajské Noeviny
07:05
Zachraňme kostely
07:20
Noční univerzita
09:00
Generální audience papeže Františka
10:00
Můj chrám
10:20
Grotesky Bustera Keatona
11:30
Živě s Noe
11:40
Přejeme si...
12:00
Polední modlitba
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
12:50
Lidé z cest
14:00
Klid zbraní
14:20
... v dobrém sa rozejdem
16:00
Zpravodajské Noeviny
16:20
Jak potkávat svět
18:00
Sedmihlásky
18:05
Příběhy Starého zákona
18:15
Strýček Emu
18:30
Daruj písničku
19:15
Pokoj vám!
19:35
Dědek a jeho kreslený svět
19:45
Přejeme si...
20:05
Večer chval
21:20
Terra Santa News
21:40
Cesty - Příběhy pomalým krokem
22:05
Noční univerzita
22:55
Generální audience papeže Františka
23:15
Salesiánské dílo v Rumunsku a v Moldavské republice
23:45
Flešbeky - Godzone podcast
00:20
Příběhy psané životem
01:05
Noční repríza dopoledních pořadů
ŠTVRTOK
, 11.04.2024
01:05
Noční repríza dopoledních pořadů
06:05
Klapka
07:05
Absolventi: Jozef Andris
07:40
Albánie – Metanoia
08:10
Jungle Beat - o Amazonii
08:15
S chutí přes práh
08:35
Terra Santa News
09:00
Živě s Noe
09:20
Rozumíme médiím
09:40
Trendy ochrany přírody
10:10
Západní Ťan Šan
10:20
Noemova pošta
11:30
Živě s Noe
11:40
Přejeme si...
12:00
Polední modlitba
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
12:50
Jiří Suchý: Konečně!!
13:45
V pohorách po horách
14:05
Generální audience papeže Františka
14:25
Outdoorová videa Štěpána Dvořáka: Moravský Krumlov - údolí Oslavy - Třebíč
14:40
Grotesky Bustera Keatona
16:00
Zpravodajské Noeviny
16:20
Jak potkávat svět
18:00
Sedmihlásky
18:05
Příběhy Starého zákona
18:10
Ovečky
18:35
V pohorách po horách
18:45
Pokoj vám!
19:10
Přejeme si...
19:30
Benefiční koncert pro Nadaci Impuls
21:05
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře
22:30
Pod lampou
00:15
Za žábami do Kamerunu
01:00
Noční repríza dopoledních pořadů
LOS ANGELES - Kto by si nepamätal Annu zo Zeleného domu? Hrdinku z obľúbených románov, kto...
BRATISLAVA - 5. kolo Let's Dance odhalilo nový párik slovenského šoubiznisu. Po fialovom k...
Kandidáti budú mať k dispozícii rovnaký 20-minútový časový priestor strážený časomierou. N...
PRAHA - Milostné scény vo filme či seriáli sú vždy citlivou témou. Nikomu sa podobné obraz...
BRATISLAVA – Tomáš Maštalír je v seriáli Vytoč môjho agenta pôsobí neprístupne, často až ...