Chlapec v pruhovanom pyžame
82%
20:00 - 21:55
Nova Cinema
Priatelia
89%
21:55 - 22:25
Doma
Dr. House
88%
21:05 - 22:00
WAU
Dr. House
85%
20:10 - 21:05
WAU
Priatelia
84%
22:25 - 22:55
Doma
Krok za krokom
79%
21:25 - 21:55
Doma
Ja, robot
85%
20:15 - 22:30
Prima Cool
Orol Eddie
82%
20:00 - 22:05
Prima MAX
Kód Enigmy
82%
12:20 - 14:40
Nova Cinema
Naspäť na Telkáč
 
Program tv stanice Filmbox
Televízny kanál zameraný na vysielanie českých a zahraničných filmov bez reklám.
DNES
, 25.04.2024
02:45
Far Cry
05:40
Zbytečná krutost aneb žena, pistole a obchod s nudlemi
07:20
Darca
09:35
Pohádka o malíčkovi
11:10
Poslední propadne peklu
12:55
Avantgarda
15:00
Nebojte se tmy
17:05
Kluci z hor
19:00
Poslední polda
20:00
Street Fighter
22:10
Elita armády
00:25
Rytíř Apokalypsy
02:00
Upír z feratu
03:30
Bloodrayne 2
ZAJTRA
, 26.04.2024
03:30
Bloodrayne 2
05:45
Oblast Q
08:00
Třináctá komnata
09:50
Pan Tau
11:50
Žralok zabijak
14:05
Toman
17:05
Extrakt
19:00
Poslední polda
20:00
Dobrý, zlý a mŕtvy
21:50
Rytíř Apokalypsy
23:40
V lepšej spoločnosti
01:20
Rasisti
03:10
96 hodín
SOBOTA
, 27.04.2024
03:10
96 hodín
05:55
Petrolejové lampy
08:00
Poslední polda
09:00
Poslední polda
10:00
Doktor z hôr - Nové osudy
10:55
Poplach v oblacích
12:35
Kytice
14:10
Miluji tě modře
16:05
O zatoulané princezně
18:05
Život je život
20:05
Oldboy
22:10
Havran
00:25
Clean
01:55
Ve jménu spravedlnosti
03:20
Fanatik
NEDEĽA
, 28.04.2024
03:20
Fanatik
05:40
Ako básnici nestrácajú nádej
08:00
Poslední polda
09:00
Poslední polda
10:00
Rumburak
11:55
Snúbenec alebo milenec?
13:45
Všetci sú v pohode
15:50
Teória tigra
18:00
Údolí včel
20:05
Pomsta mŕtveho muža
22:30
Stopa do minulosti
00:25
Chata v horách
01:55
Mr. Brooks
03:55
Proč?
PONDELOK
, 29.04.2024
03:55
Proč?
05:50
Prodloužený čas
07:40
Pan Tau
09:40
Poslední propadne peklu
11:10
Šakalí léta
13:40
Extrakt
15:35
Pohádka o malíčkovi
17:10
Dobrodružstvo v oblakoch
19:00
Poslední polda
20:00
Ženská pomsta
21:50
Perfektní voják
23:45
Elita armády
01:30
Upír z feratu
03:05
Třináctá komnata
UTOROK
, 30.04.2024
03:05
Třináctá komnata
05:50
Pohádka o malíčkovi
07:30
Petrolejové lampy
09:35
Duše jako kaviár
11:55
Toman
14:55
Údolí včel
17:00
Teroristka
19:00
Poslední polda
20:00
Stratený na Aljaške
22:10
Street Fighter
STREDA
, 01.05.2024
05:10
Síla slova
07:25
Výnimoční
09:55
Liečiteľ
13:05
Jedna kočka za druhou
15:05
Všetci sú v pohode
17:10
Ženská pomsta
19:00
Poslední polda
20:00
Sexi 40
22:00
Dobrý, zlý a mŕtvy
23:50
Pomsta mŕtveho muža
01:45
96 hodín
03:15
Vysoká hra
ŠTVRTOK
, 02.05.2024
03:15
Vysoká hra
05:55
Úžasní Ambersonovi
08:30
Kung-fu joga: Honba za strateným pokladom
10:45
Rukojemník
12:50
Asterix a Obelix v službách Jej Veličenstva
15:05
Sedm hladových
16:55
Dvojníci
19:00
Poslední polda
20:00
Assassin's Creed
22:20
Out of Death
00:20
Texaský masakr motorovou pilou 3D
01:50
Fidlibumove pokusy
03:35
Nevydarený plán
PIATOK
, 03.05.2024
03:35
Nevydarený plán
05:35
Syn draka
07:15
Syn draka
09:10
Kytice
10:55
Starověká hysterie: Dobrodružství povrchních Římanů
12:50
Fanfán tulipán
14:55
Atentát na střední
16:50
Teória tigra
19:00
Poslední polda
20:00
Lovkyňa neverných
21:55
Kuriér 4 - Reštart
23:55
Kickboxer
01:30
Univerzální voják: Den odplaty
03:20
Appka: Stiahni a zomrieš
SOBOTA
, 04.05.2024
03:20
Appka: Stiahni a zomrieš
06:05
První pes
08:05
Poslední polda
09:00
Poslední polda
10:00
Poslední polda
10:55
Jedna kočka za druhou
12:55
Liečiteľ
16:05
Rumburak
18:00
Svatby pana Voka
20:05
Nádych pre lásku
22:35
Stratený na Aljaške
00:30
Čierna krv
03:05
Texaský masakr motorovou pilou 3D
NEDEĽA
, 05.05.2024
03:05
Texaský masakr motorovou pilou 3D
05:50
Oblast Q
08:05
Poslední polda
09:05
Poslední polda
10:00
Páni Edisoni
11:40
Sněženky a machři po 25 letech
14:00
Sexi 40
15:55
Assassin's Creed
18:15
Dobrodružstvo v oblakoch
20:05
Antarktida
21:10
Antarktida
22:20
Impostor: Živá zbraň
00:20
Vysoká hra
01:50
Fidlibumove pokusy
03:35
Legendy zločinu
PONDELOK
, 06.05.2024
03:35
Legendy zločinu
06:05
Asterix a Obelix v službách Jej Veličenstva
08:15
Výnimoční
10:45
Sedm hladových
12:35
Ako básnici nestrácajú nádej
14:55
Červená světla
17:10
Pomsta hospodyně
19:00
Poslední polda
20:00
Dažďová víla
22:05
Cesta utrpení
23:55
96 hodín
01:25
Ďáblův dvojník
03:10
Poslední polda
UTOROK
, 07.05.2024
05:05
Jurský masakr
06:40
Ostrov pokladov
08:25
Oblast Q
10:55
Atentát na střední
12:50
Připoutejte se, prosím! 2
14:40
Poslední polda
15:35
Fanfán tulipán
17:45
Podfukári
20:00
Tokarev
22:00
3 dni na zabitie
00:20
96 hodín: Odplata
01:50
Out of Death
03:25
Poslední polda
STREDA
, 08.05.2024
03:25
Poslední polda
05:20
Prekliatie hrobky kráľa Tutanchamóna
06:55
Prekliatie hrobky kráľa Tutanchamóna
08:45
O zatoulané princezně
10:35
Svatby pana Voka
12:45
Králi hr
14:45
Poslední polda
15:35
Dažďová víla
17:45
Velký Jake
20:00
Kontraband
21:55
Dračí oči
23:50
96 hodín: Zúčtovanie
01:35
Kuriér 4 - Reštart
03:10
Poslední polda
03:55
Černý orel
ŠTVRTOK
, 09.05.2024
03:55
Černý orel
05:50
Ako básnici nestrácajú nádej
08:10
Zbytečná krutost aneb žena, pistole a obchod s nudlemi
10:05
Incident
12:10
Sněženky a machři po 25 letech
14:45
Poslední polda
15:45
Pompeje
17:50
Havel
20:00
Ninja 2: Pomsta
22:00
Nezahrávaj sa s ohňom
BRATISLAVA - Ako iná žena! Neodmysliteľnou súčasťou markizáckeho seriálu Dunaj, k vašim sl...
SOFIA – V dobrom na neho spomínať rozhodne nebudú. Futbalový tréner Nestor El Maestro, kto...
BRATISLAVA - Súrodenci Peter (74) a Júlia Hečkovci (62) patrili v 80. rokoch k veľkým hvie...
Šesťdielna komediálna detektívka ponúkne napätie, záhady v štýle Agathy Christie, humor či...
BRATISLAVA - Turnaj FNC 6, ktorý sa počas posledného víkendu konal Zimnom štadióne Ondreja...