Program tv stanice M2
Doplnok ku televíznej stanici M1.
-
STREDA
, 03.04.2024
-
03:05
A38 Eklektronika
-
04:10
A38 archív
-
05:00
Pom-Pom meséi I
-
05:05
A kockásfülű nyúl I
-
05:10
Frakk, a macskák réme I
-
05:20
Mesélj nekem!
-
05:30
A nagy ho-ho-ho horgász I
-
05:40
A legkisebb Ugrifüles I
-
05:45
Vízipók-Csodapók II
-
05:55
Leo és Fred II
-
06:00
Bogyó és Babóca I
-
06:10
Apollo és a csodabogarak
-
06:20
Apollo és a csodabogarak
-
06:35
Zou II
-
06:45
Zou II
-
07:00
A Mancs őrjárat V
-
07:20
Hetedhét kaland
-
07:30
M2 matricák - Hevül a vegyület
-
07:35
M2 matricák - Hevül a vegyület
-
07:45
Paddington kalandjai II
-
08:05
Az ifjú Robin Hood kalandjai
-
08:20
Az ifjú Robin Hood kalandjai
-
08:35
Kalózka és Kapitány kalandjai
-
08:45
Kalózka és Kapitány kalandjai
-
08:55
A dzsungel könyve I
-
09:10
A dzsungel könyve I
-
09:20
A bűvös körhinta II
-
09:30
A bűvös körhinta II
-
09:45
Louie - Nyuszi és a varázsecset
-
09:50
Louie - Nyuszi és a varázsecset
-
09:55
Louie - Nyuszi és a varázsecset
-
10:05
Noddy Játékvárosban
-
10:15
Noddy Játékvárosban
-
10:30
Limb-lomb, a kincses sziget II
-
10:55
Frakk, a macskák réme I
-
11:00
Mesélj nekem!
-
11:10
Janó manó és az elveszett harmatcseppek
-
11:25
A kis Malabar-2. évad
-
11:30
Noddy, a mesterdetektív - Deltás nagy napjának nem mindennapi esete
-
11:55
Merülj, Olly merülj! II
-
12:15
Derítsük k!hívás 2024
-
12:20
Ernest és Célestine
-
12:35
Ernest és Célestine
-
12:45
Gortimer Gibbon nem hétköznapi kalandjai II
-
13:10
Gyerekek a faluból
-
13:20
Gyerekek a faluból
-
13:35
Gyerekek a faluból
-
13:45
Varázslatos hercegkisasszonyok II
-
13:55
Varázslatos hercegkisasszonyok II
-
14:05
Hahó, a tenger!
-
15:10
Derítsük k!hívás 2024
-
15:15
M2 matricák - Négyzetgyök
-
15:19
M2 matricák - Hevül a vegyület
-
15:25
Yakari IV
-
15:35
Yakari V
-
15:50
Yakari V
-
16:05
Denver, az utolsó dinoszaurusz
-
16:15
Denver, az utolsó dinoszaurusz
-
16:25
A dzsungel könyve I
-
16:40
A dzsungel könyve I
-
16:50
Alvin és a mókusok II
-
17:00
Alvin és a mókusok II
-
17:15
Kalózka és Kapitány kalandjai
-
17:25
Kalózka és Kapitány kalandjai
-
17:35
Mini Madagaszkár – Vár a nagyvilág I
-
18:00
Trollie: Otthon, édes otthon
-
19:25
Pat, a kutya
-
19:30
Gus, az icipici lovag - bónuszok
-
19:35
Gus, az icipici lovag - bónuszok
-
19:39
Derítsük k!hívás 2024
-
19:40
Hetedhét kaland
-
19:50
Derítsük ki! II
-
20:10
Friss
-
20:40
KiberMa
-
21:15
Az A38 Hajó színpadán
-
22:10
Sorozat
-
23:10
Koncertfilm
-
00:05
Elektrip
-
02:35
Friss
-
03:05
A38 Eklektronika
-
ŠTVRTOK
, 04.04.2024
-
04:00
Akusztik miniprogram 2020
-
04:05
Koncertfilm
-
05:00
Pom-Pom meséi I
-
05:05
A kockásfülű nyúl I
-
05:10
Frakk, a macskák réme I
-
05:20
Mesélj nekem!
-
05:25
A nagy ho-ho-ho horgász I
-
05:35
A legkisebb Ugrifüles I
-
05:45
Vízipók-Csodapók II
-
05:50
Derítsük k!hívás 2024
-
05:55
Leo és Fred II
-
06:00
Bogyó és Babóca I
-
06:10
Apollo és a csodabogarak
-
06:20
Apollo és a csodabogarak
-
06:35
Zou II
-
06:45
Zou II
-
06:55
A Mancs őrjárat V
-
07:20
Hetedhét kaland
-
07:30
M2 matricák - Neked van testvéred?
-
07:35
M2 matricák - Neked van testvéred?
-
07:45
Paddington kalandjai II
-
08:05
Az ifjú Robin Hood kalandjai
-
08:20
Az ifjú Robin Hood kalandjai
-
08:35
Kalózka és Kapitány kalandjai
-
08:45
Kalózka és Kapitány kalandjai
-
08:55
A dzsungel könyve I
-
09:05
A dzsungel könyve I
-
09:20
A bűvös körhinta II
-
09:30
A bűvös körhinta II
-
09:40
Derítsük k!hívás 2024
-
09:45
Louie - Nyuszi és a varázsecset
-
09:50
Louie - Nyuszi és a varázsecset
-
10:00
Louie - Nyuszi és a varázsecset
-
10:05
Noddy Játékvárosban
-
10:15
Noddy Játékvárosban
-
10:30
Limb-lomb, a kincses sziget II
-
10:55
Frakk, a macskák réme I
-
11:00
Mesélj nekem!
-
11:10
Kelj fel, Marci! IV
-
11:20
A kis Malabar-2. évad
-
11:25
Noddy, a mesterdetektív - A nem mindennapi kincs, nem mindennapi esete
-
11:50
Merülj, Olly merülj! II
-
12:15
Ernest és Célestine
-
12:25
Ernest és Célestine
-
12:40
Gortimer Gibbon nem hétköznapi kalandjai II
-
13:10
Gyerekek a faluból
-
13:25
Gyerekek a faluból
-
13:35
Gyerekek a faluból
-
13:50
Varázslatos hercegkisasszonyok II
-
13:55
Varázslatos hercegkisasszonyok II
-
14:05
Keménykalap és krumpliorr
-
15:40
M2 matricák - Hevül a vegyület
-
15:50
Yakari V
-
16:00
Denver, az utolsó dinoszaurusz
-
16:15
Denver, az utolsó dinoszaurusz
-
16:30
A dzsungel könyve I
-
16:40
A dzsungel könyve I
-
16:50
Alvin és a mókusok II
-
17:00
Alvin és a mókusok II
-
17:15
Kalózka és Kapitány kalandjai
-
17:25
Kalózka és Kapitány kalandjai
-
17:35
Mini Madagaszkár – Vár a nagyvilág I
-
18:00
Szuper Tancsi
-
19:25
Pat, a kutya
-
19:30
A kis pingvin kalandjai
-
19:35
A kis pingvin kalandjai
-
19:40
Hetedhét kaland
-
19:50
Derítsük ki! II
-
20:10
Friss
-
20:40
Adom a dalod
-
21:15
Kulisszák mögött - az A38 Hajón
-
22:10
Sorozat
-
23:10
Akvárium Stage Pass
-
00:10
Elektrip
-
02:40
Friss
-
03:10
A38 Eklektronika