M2

Program TV stanice M2

Doplnok ku televíznej stanici M1.
 
Dnes19.02.2018
05:00 Pom-Pom meséi II
05:05 A nagy ho-ho-ho horgász I
05:15 Vízipók-Csodapók II
05:20 A legkisebb Ugrifüles II
05:30 Bo, az örökmozgó I
05:50 Traktor Tom I
06:05 Teletabik
06:15 Teletabik
06:30 Miffy kis és nagy kalandjai
06:35 Bobby és Bill
06:45 Bobby és Bill
07:00 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
07:10 A bűvös körhinta (The Magic Roundabout Season 2.) II
07:25 A bűvös körhinta (The Magic Roundabout Season 2.) II
07:35 Alvin és a mókusok - 2. sorozat II
07:45 Alvin és a mókusok - 2. sorozat II
08:00 Leo, az ifjú vadőr
08:10 Leo, az ifjú vadőr
08:20 DISNEY JUNIOR
08:45 DISNEY JUNIOR
09:10 A dzsungel könyve I
09:20 A dzsungel könyve I
09:30 Szuper Négyes I
09:45 Hahó Pip!
09:55 Hahó Pip!
10:05 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
10:30 Hetedhét kaland
10:40 Állatkerti sétány
10:55 Pom-Pom meséi II
11:05 A nagy ho-ho-ho horgász I
11:10 Vízipók-Csodapók II
11:20 A legkisebb Ugrifüles II
11:30 Magyar népmesék VI
11:40 Pityke
11:45 Kérem a következőt! II
12:00 Mézga Aladár különös kalandjai
12:25 Nálatok, laknak állatok? III
12:55 Irány Okido!
13:05 Irány Okido!
13:20 Mily, a kíváncsi
13:25 Kókusz Kokó, a kis sárkány I
13:40 Kókusz Kokó, a kis sárkány I
13:55 Matrica - Igaz vagy hamis?
14:00 Teletabik
14:10 Teletabik
14:20 Pocoyo II
14:30 Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
14:35 Franklin
15:00 Traktor Tom I
15:10 Bori II
15:20 Bori II
15:35 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
16:00 Béku és barátai
16:05 Állatkerti sétány
16:20 Mesélj nekem!
16:25 Gyerekversek
16:30 Hetedhét kaland
16:40 Bo, az örökmozgó I
17:00 Hahó Pip!
17:10 Hahó Pip!
17:25 A dzsungel könyve I
17:35 A dzsungel könyve I
17:45 Szuper Négyes I
18:00 DISNEY JUNIOR
18:25 DISNEY JUNIOR
18:45 ÚJ BARÁTOD LEO!
19:00 ÚJ BARÁTOD LEO!
19:10 ESTI MESE II
19:25 ESTI MESE II
19:35 ESTI MESE
19:40 ESTI MESE
19:50 ESTI MESE
20:05 ESTI MESE
20:15 Tuti gimi - 3. évad
21:00 Melissa és Joey
21:25 Én vagyok itt!
22:35 Akusztik
23:45 Az A38 Hajó színpadán: Žagar
00:40 Lola
01:30 Melissa és Joey
01:50 Én vagyok itt!
02:50 Akusztik
Zajtra20.02.2018
04:15 Tuti gimi - 3. évad
05:00 Pom-Pom meséi II
05:05 A nagy ho-ho-ho horgász II
05:15 Vízipók-Csodapók II
05:20 A legkisebb Ugrifüles II
05:30 Bo, az örökmozgó I
05:50 Traktor Tom I
06:05 Teletabik
06:15 Teletabik
06:30 Miffy kis és nagy kalandjai
06:35 Bobby és Bill
06:45 Bobby és Bill
07:00 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
07:10 A bűvös körhinta (The Magic Roundabout Season 2.) II
07:25 Éliás, a kis mentőhajó
07:35 Alvin és a mókusok - 2. sorozat II
07:45 Alvin és a mókusok - 2. sorozat II
08:00 Leo, az ifjú vadőr
08:10 Leo, az ifjú vadőr
08:20 DISNEY JUNIOR
08:45 DISNEY JUNIOR
09:10 A dzsungel könyve I
09:20 A dzsungel könyve I
09:30 Szuper Négyes I
09:45 Hahó Pip!
09:55 Hahó Pip!
10:05 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
10:30 Hetedhét kaland
10:40 Állatkerti sétány
10:55 Pom-Pom meséi II
11:05 A nagy ho-ho-ho horgász II
11:10 Vízipók-Csodapók II
11:20 A legkisebb Ugrifüles II
11:30 Magyar népmesék VI
11:40 Pityke
11:45 Kérem a következőt! II
12:00 Mézga Aladár különös kalandjai
12:25 Nálatok, laknak állatok? III
12:55 Irány Okido!
13:05 Irány Okido!
13:20 Mily, a kíváncsi
13:25 Kókusz Kokó, a kis sárkány I
13:40 Kókusz Kokó, a kis sárkány I
13:55 Matrica - Szó-nyomozó
14:00 Teletabik
14:10 Teletabik
14:20 Pocoyo II
14:30 Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
14:35 Franklin
15:00 Traktor Tom I
15:10 Miss BG I- II
15:20 Miss BG I- II
15:35 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
16:00 Béku és barátai
16:05 Állatkerti sétány
16:20 Mesélj nekem!
16:25 Gyerekversek
16:30 Hetedhét kaland
16:40 Bo, az örökmozgó I
17:00 Hahó Pip!
17:10 Hahó Pip!
17:25 A dzsungel könyve I
17:35 A dzsungel könyve I
17:45 Szuper Négyes I
18:00 DISNEY JUNIOR
18:25 DISNEY JUNIOR
18:45 ÚJ BARÁTOD LEO!
19:00 ÚJ BARÁTOD LEO!
19:10 ESTI MESE II
19:25 ESTI MESE II
19:35 ESTI MESE
19:40 ESTI MESE
19:50 ESTI MESE
20:05 ESTI MESE
20:15 Tuti gimi - 4. évad
21:00 Melissa és Joey
21:25 Én vagyok itt!
22:35 Modrí templári
23:25 Kulisszák mögött - az A38 Hajón: Estendon
00:20 Lola
01:10 Melissa és Joey
01:30 Én vagyok itt!
02:30 Modrí templári
03:15 Az A38 Hajó színpadán: Žagar
Streda21.02.2018
04:15 Tuti gimi - 4. évad
05:00 Pom-Pom meséi II
05:05 A nagy ho-ho-ho horgász II
05:15 Vízipók-Csodapók II
05:20 A legkisebb Ugrifüles II
05:30 Bo, az örökmozgó I
05:50 Traktor Tom I
06:05 Teletabik
06:15 Teletabik
06:30 Miffy kis és nagy kalandjai
06:35 Bobby és Bill
06:45 Bobby és Bill
07:00 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
07:10 Éliás, a kis mentőhajó
07:25 Éliás, a kis mentőhajó
07:35 Alvin és a mókusok - 2. sorozat II
07:45 Alvin és a mókusok - 2. sorozat II
08:00 Leo, az ifjú vadőr
08:10 Leo, az ifjú vadőr
08:20 DISNEY JUNIOR
08:45 DISNEY JUNIOR
09:10 A dzsungel könyve I
09:20 A dzsungel könyve I
09:30 Szuper Négyes I
09:45 Hahó Pip!
09:55 Hahó Pip!
10:05 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
10:30 Hetedhét kaland
10:40 Állatkerti sétány
10:55 Pom-Pom meséi II
11:05 A nagy ho-ho-ho horgász II
11:10 Vízipók-Csodapók II
11:20 A legkisebb Ugrifüles II
11:30 Magyar népmesék VI
11:40 Pityke
11:45 Kérem a következőt! II
12:00 Mézga Aladár különös kalandjai
12:25 Nálatok, laknak állatok? III
12:55 Irány Okido!
13:05 Irány Okido!
13:20 Mily, a kíváncsi
13:25 Kókusz Kokó, a kis sárkány I
13:40 Kókusz Kokó, a kis sárkány I
13:55 Matrica - Triangulum
14:00 Teletabik
14:10 Teletabik
14:20 Pocoyo II
14:30 Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
14:35 Franklin
15:00 Traktor Tom I
15:10 Miss BG I-
15:20 Miss BG I-
15:35 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
16:00 Béku és barátai
16:05 Állatkerti sétány
16:20 Mesélj nekem!
16:25 Gyerekversek
16:30 Hetedhét kaland
16:40 Bo, az örökmozgó I
17:00 Hahó Pip!
17:10 Hahó Pip!
17:25 A dzsungel könyve I
17:35 A dzsungel könyve I
17:45 Szuper Négyes I
18:00 DISNEY JUNIOR
18:25 DISNEY JUNIOR
18:45 ÚJ BARÁTOD LEO!
19:00 ÚJ BARÁTOD LEO!
19:10 ESTI MESE II
19:25 ESTI MESE II
19:35 ESTI MESE
19:40 ESTI MESE
19:50 ESTI MESE
20:05 ESTI MESE
20:15 Tuti gimi - 4. évad
21:00 Melissa és Joey
21:25 Én vagyok itt!
22:35 Modrí templári
23:25 Az A38 Hajó színpadán: The Melonas
00:20 Lola
01:10 Melissa és Joey
01:30 Én vagyok itt!
02:30 Modrí templári
03:15 Kulisszák mögött - az A38 Hajón: Estendon
Štvrtok22.02.2018
04:15 Tuti gimi - 4. évad
05:00 Varjúdombi mesék
05:05 A nagy ho-ho-ho horgász II
05:15 Vízipók-Csodapók II
05:20 A legkisebb Ugrifüles II
05:30 Bo, az örökmozgó I
05:50 Traktor Tom I
06:05 Teletabik
06:15 Teletabik
06:30 Miffy kis és nagy kalandjai
06:35 Bobby és Bill
06:45 Bobby és Bill
07:00 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
07:10 Éliás, a kis mentőhajó
07:25 Éliás, a kis mentőhajó
07:35 Alvin és a mókusok - 2. sorozat II
07:45 Alvin és a mókusok - 2. sorozat II
08:00 Leo, az ifjú vadőr
08:10 Leo, az ifjú vadőr
08:20 DISNEY JUNIOR
08:45 DISNEY JUNIOR
09:10 A dzsungel könyve I
09:20 A dzsungel könyve I
09:30 Szuper Négyes I
09:45 Hahó Pip!
09:55 Hahó Pip!
10:05 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
10:30 Hetedhét kaland
10:40 Állatkerti sétány
10:55 Varjúdombi mesék
11:05 A nagy ho-ho-ho horgász II
11:10 Vízipók-Csodapók II
11:20 A legkisebb Ugrifüles II
11:30 Magyar népmesék VI
11:40 Pityke
11:45 Kérem a következőt! II
12:00 Mézga Aladár különös kalandjai
12:25 Nálatok, laknak állatok? III
12:55 Irány Okido!
13:05 Irány Okido!
13:20 Mily, a kíváncsi
13:25 Kókusz Kokó, a kis sárkány I
13:40 Kókusz Kokó, a kis sárkány I
13:55 Matrica - Négyzetgyök
14:00 Teletabik
14:10 Teletabik
14:20 Pocoyo II
14:30 Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
14:35 Franklin
15:00 Traktor Tom I
15:10 Miss BG I- II
15:20 Miss BG I- II
15:35 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
16:00 Béku és barátai
16:05 Állatkerti sétány
16:20 Mesélj nekem!
16:25 Gyerekversek
16:30 Hetedhét kaland
16:40 Bo, az örökmozgó I
17:00 Hahó Pip!
17:10 Hahó Pip!
17:25 A dzsungel könyve I
17:35 A dzsungel könyve I
17:45 Szuper Négyes I
18:00 DISNEY JUNIOR
18:25 DISNEY JUNIOR
18:45 ÚJ BARÁTOD LEO!
19:00 ÚJ BARÁTOD LEO!
19:10 ESTI MESE II
19:25 ESTI MESE II
19:35 ESTI MESE
19:40 ESTI MESE
19:50 ESTI MESE
20:05 ESTI MESE
20:15 Tuti gimi - 4. évad
21:00 Melissa és Joey
21:25 Én vagyok itt!
22:35 Modrí templári
23:25 Kulisszák mögött - az A38 Hajón: 30Y
00:20 Lola
01:10 Melissa és Joey
01:30 Én vagyok itt!
02:30 Modrí templári
03:15 Az A38 Hajó színpadán: The Melonas
Piatok23.02.2018
04:15 Tuti gimi - 4. évad
05:00 Varjúdombi mesék
05:05 A nagy ho-ho-ho horgász II
05:10 Vízipók-Csodapók III
05:20 MÁTYÁS KIRÁLY-EMLÉKÉV 2018
05:30 Bo, az örökmozgó I
05:50 Traktor Tom I
06:05 Teletabik
06:15 Teletabik
06:30 Miffy kis és nagy kalandjai
06:35 Dóra, a felfedező 1. évad
07:00 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
07:10 Éliás, a kis mentőhajó
07:25 Éliás, a kis mentőhajó
07:35 Alvin és a mókusok - 2. sorozat II
07:45 Alvin és a mókusok - 2. sorozat II
08:00 Leo, az ifjú vadőr
08:10 Leo, az ifjú vadőr
08:20 DISNEY JUNIOR
08:45 DISNEY JUNIOR
09:10 A dzsungel könyve I
09:20 A dzsungel könyve I
09:30 Szuper Négyes I
09:45 Hahó Pip!
09:55 Hahó Pip!
10:05 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
10:30 Hetedhét kaland
10:40 Állatkerti sétány
10:55 MÁTYÁS KIRÁLY-EMLÉKÉV 2018
11:05 A nagy ho-ho-ho horgász II
11:15 Pityke
11:25 MÁTYÁS KIRÁLY-EMLÉKÉV 2018
11:35 MÁTYÁS KIRÁLY-EMLÉKÉV 2018
11:45 Kérem a következőt! III
12:00 Vakáción a Mézga család III
12:25 Irány Okido!
12:35 Irány Okido!
12:50 Nálatok, laknak állatok? IV
13:20 Mily, a kíváncsi
13:25 Kókusz Kokó, a kis sárkány I
13:40 Kókusz Kokó, a kis sárkány I
13:55 Matrica - Hevül a vegyület
14:00 Teletabik
14:10 Teletabik
14:20 Pocoyo II
14:30 Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
14:35 Franklin
15:00 Traktor Tom I
15:10 Miss BG I- II
15:20 Miss BG I- II
15:35 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
16:00 Béku és barátai
16:05 Állatkerti sétány
16:20 MÁTYÁS KIRÁLY-EMLÉKÉV 2018
16:25 Gyerekversek
16:30 Hetedhét kaland
16:40 Bo, az örökmozgó I
17:00 Hahó Pip!
17:10 Hahó Pip!
17:25 A dzsungel könyve I
17:35 A dzsungel könyve I
17:45 Szuper Négyes I
18:00 DISNEY JUNIOR
18:25 DISNEY JUNIOR
18:45 ÚJ BARÁTOD LEO!
19:00 ÚJ BARÁTOD LEO!
19:10 ESTI MESE II
19:25 ESTI MESE II
19:35 ESTI MESE
19:40 ESTI MESE
19:50 ESTI MESE
20:05 ESTI MESE
20:15 Tuti gimi - 4. évad
21:00 Melissa és Joey
21:25 Én vagyok itt!
22:35 Modrí templári
23:25 Akvárium Stage Pass
00:25 Lola
01:10 Melissa és Joey
01:35 Én vagyok itt!
02:35 Modrí templári
03:15 Akvárium Stage Pass
Sobota24.02.2018
04:15 Tuti gimi - 4. évad
05:00 Varjúdombi mesék
05:05 A nagy ho-ho-ho horgász II
05:15 Vízipók-Csodapók III
05:20 A legkisebb Ugrifüles II
05:35 Zou I
05:45 Zou I
05:55 Buckó
06:10 Buckó
06:20 Claude
06:30 Claude
06:40 Gondos Bocsok
07:05 JoNaLu
07:30 JoNaLu
07:55 Matrica - Ha nagy leszek…
08:05 PöttömMag Tilda
08:10 PöttömMag Tilda
08:20 Laura csillaga - 1. évad I
08:30 DISNEY JUNIOR
08:55 DISNEY JUNIOR
09:20 DISNEY JUNIOR
09:40 DISNEY JUNIOR II
10:05 A kis időutazók
10:30 Vipo és barátai - Az Idősziget túlélői
10:40 Vipo és barátai - Az Idősziget túlélői
10:55 Agi Bagi 2. évad II
11:10 Agi Bagi 2. évad II
11:20 A meseerdő lakói
11:35 A meseerdő lakói
11:50 Digby, a tinisárkány II
12:00 Digby, a tinisárkány II
12:10 Gógyi felügyelő I
12:35 Matrica - Ha nagy leszek…
12:40 Gyerekversek
12:41 Pom-Pom meséi I.
12:50 Connie, a boci
12:55 Connie, a boci
13:05 Connie, a boci
13:15 Tatonka történetei III
13:25 Tatonka történetei III
13:40 Caillou V
14:05 Julio, a nyúl
14:15 Julio, a nyúl
14:30 MAGYAR MÉDIA MECENATÚRA
14:35 A kis sárkány kalandjai III
14:45 A kis sárkány kalandjai III
15:00 Hollócska, a kis rosszcsont
15:10 Tashi
15:25 Tashi
15:40 Égszínkék herceg és Csillagfürt tündér - Készült Christoph Martin Wieland meséje nyomán
16:40 DISNEY JUNIOR
17:05 DISNEY JUNIOR
17:30 DISNEY JUNIOR
17:50 DISNEY JUNIOR II
18:15 MÁTYÁS KIRÁLY-EMLÉKÉV 2018
19:25 MAGYAR MÉDIA MECENATÚRA
19:35 Sam, a tűzoltó VII
19:45 ESTI MESE
19:55 ESTI MESE
20:15 Tuti gimi - 4. évad
21:05 Én vagyok itt!
22:45 MR2 Akusztik+ a Müpából - Mystery Gang
23:55 MAGYAR MÉDIA MECENATÚRA
00:10 Akvárium Stage Pass
01:10 Modrá lagúna
02:45 Nagy János Trió-Take 5 Jazz Club
03:20 Akvárium Stage Pass
Nedeľa25.02.2018
04:15 Tuti gimi - 4. évad
05:00 Varjúdombi mesék
05:05 A nagy ho-ho-ho horgász II
05:15 Vízipók-Csodapók III
05:20 A legkisebb Ugrifüles II
05:35 Helen sulija (Helen's Little School)
05:45 Helen sulija (Helen's Little School)
05:55 Buckó
06:05 Buckó
06:20 Claude
06:30 Claude
06:40 Gondos Bocsok
07:05 JoNaLu
07:30 JoNaLu
07:55 Matrica - Triangulum
08:00 Lucas és Emily
08:10 Lucas és Emily
08:20 Laura csillaga - 2. évad II
08:30 DISNEY JUNIOR
08:55 DISNEY JUNIOR
09:20 DISNEY JUNIOR
09:40 DISNEY JUNIOR II
10:05 A kis időutazók
10:30 Vipo és barátai - Az Idősziget túlélői
10:40 Vipo és barátai - Az Idősziget túlélői
10:55 Rubi Szivárványiában
11:10 Rubi Szivárványiában
11:20 A meseerdő lakói
11:35 A meseerdő lakói
11:50 Digby, a tinisárkány II
12:00 Digby, a tinisárkány II
12:10 Gógyi felügyelő I
12:35 Matrica - Triangulum
12:40 Gyerekversek
12:43 Pom-Pom meséi I.
12:50 Connie, a boci
13:00 Connie, a boci
13:05 Connie, a boci
13:20 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2010) I
13:30 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2010) I
13:40 Caillou V
14:05 Julio, a nyúl
14:15 Julio, a nyúl
14:30 MAGYAR MÉDIA MECENATÚRA
14:35 Félix levelei
14:45 Félix levelei
15:00 Hollócska, a kis rosszcsont
15:10 Tashi
15:25 MAGYAR MÉDIA MECENATÚRA
15:40 A csengő-bongó fácska - Készült a Grimm testvérek meséje nyomán
16:40 DISNEY JUNIOR
17:05 DISNEY JUNIOR
17:30 DISNEY JUNIOR
17:50 DISNEY JUNIOR II
18:15 M2 MESEMOZI
19:35 Félix levelei
19:45 ESTI MESE
19:55 ESTI MESE
20:15 Tuti gimi - 4. évad
21:05 Filmklub
23:45 Mit gondolsz, ki vagy?
00:50 Europe in Concert
01:40 Filmklub
01:45 Kétarcú január
03:45 MAGYAR MÉDIA MECENATÚRA
Pondelok26.02.2018
04:15 Tuti gimi - 4. évad
05:00 Varjúdombi mesék
05:05 A nagy ho-ho-ho horgász II
05:10 Vízipók-Csodapók III
05:20 A legkisebb Ugrifüles II
05:30 Bo, az örökmozgó I
05:50 Alvin és a mókusok - 2. sorozat II
06:05 Alvin és a mókusok - 2. sorozat II
06:15 Traktor Tom I
06:25 Teletabik
06:40 Teletabik
06:50 Miffy kis és nagy kalandjai
07:00 Dóra, a felfedező 1. évad
07:25 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
07:35 Éliás, a kis mentőhajó
07:45 Éliás, a kis mentőhajó
08:00 Leo, az ifjú vadőr
08:10 Leo, az ifjú vadőr
08:25 DISNEY JUNIOR
08:45 DISNEY JUNIOR
09:10 A dzsungel könyve I
09:20 A dzsungel könyve I
09:30 Szuper Négyes I
09:45 Hahó Pip!
10:00 Hahó Pip!
10:10 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
10:35 Hetedhét kaland
10:45 Állatkerti sétány
10:55 Varjúdombi mesék
11:05 A nagy ho-ho-ho horgász II
11:10 Vízipók-Csodapók III
11:20 A legkisebb Ugrifüles II
11:30 Magyar népmesék VI
11:35 Mikrobi
11:45 Kérem a következőt! III
12:00 Vakáción a Mézga család III
12:25 Irány Okido!
12:35 Irány Okido!
12:50 Nálatok, laknak állatok? IV
13:20 Mily, a kíváncsi
13:25 Kókusz Kokó, a kis sárkány I
13:40 Kókusz Kokó, a kis sárkány I
13:55 Matrica - Triangulum
14:00 Teletabik
14:10 Teletabik
14:20 Pocoyo II
14:30 Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
14:35 Franklin
15:00 Traktor Tom I
15:10 Miss BG I- II
15:20 Miss BG I- II
15:35 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
16:00 Béku és barátai
16:05 Állatkerti sétány
16:20 Mesélj nekem!
16:25 Gyerekversek
16:30 Hetedhét kaland
16:40 Bo, az örökmozgó II
17:00 Hahó Pip!
17:10 Hahó Pip!
17:25 A dzsungel könyve I
17:35 A dzsungel könyve I
17:45 Szuper Négyes I
18:00 DISNEY JUNIOR
18:25 DISNEY JUNIOR
18:45 ÚJ BARÁTOD LEO!
19:00 ÚJ BARÁTOD LEO!
19:10 ESTI MESE II
19:20 ESTI MESE II
19:35 ESTI MESE
19:40 ESTI MESE
19:50 ESTI MESE
20:05 ESTI MESE
Utorok27.02.2018
05:00 Varjúdombi mesék
05:05 A nagy ho-ho-ho horgász II
05:10 Vízipók-Csodapók III
05:20 A legkisebb Ugrifüles II
05:30 Bo, az örökmozgó II
05:50 Alvin és a mókusok - 2. sorozat II
06:05 Alvin és a mókusok - 2. sorozat II
06:15 Traktor Tom I
06:25 Teletabik
06:40 Teletabik
06:50 Miffy kis és nagy kalandjai
07:00 Dóra, a felfedező 1. évad
07:25 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
07:35 Éliás, a kis mentőhajó
07:45 Éliás, a kis mentőhajó
08:00 Leo, az ifjú vadőr
08:10 Leo, az ifjú vadőr
08:25 DISNEY JUNIOR
08:45 DISNEY JUNIOR
09:10 A dzsungel könyve I
09:20 A dzsungel könyve I
09:30 Szuper Négyes I
09:45 Hahó Pip!
09:55 Hahó Pip!
10:10 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
10:35 Hetedhét kaland
10:45 Állatkerti sétány
10:55 Varjúdombi mesék
11:05 A nagy ho-ho-ho horgász II
11:10 Vízipók-Csodapók III
11:20 A legkisebb Ugrifüles II
11:30 Magyar népmesék
11:35 Mikrobi
11:45 Kérem a következőt! III
12:00 Vakáción a Mézga család III
12:25 Irány Okido!
12:35 Irány Okido!
12:50 Nálatok, laknak állatok? IV
13:20 Mily, a kíváncsi
13:25 Kókusz Kokó, a kis sárkány I
13:40 Kókusz Kokó, a kis sárkány I
13:55 Matrica - Szó-nyomozó
14:00 Teletabik
14:10 Teletabik
14:20 Pocoyo II
14:30 Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
14:35 Franklin
15:00 Traktor Tom I
15:10 Miss BG I- II
15:20 Miss BG I- II
15:35 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
16:00 Béku és barátai
16:05 Állatkerti sétány
16:20 Mesélj nekem!
16:25 Gyerekversek
16:30 Hetedhét kaland
16:40 Bo, az örökmozgó II
17:00 Hahó Pip!
17:10 Hahó Pip!
17:25 A dzsungel könyve I
17:35 A dzsungel könyve I
17:45 Szuper Négyes I
18:00 DISNEY JUNIOR
18:25 DISNEY JUNIOR
18:45 ÚJ BARÁTOD LEO!
19:00 ÚJ BARÁTOD LEO!
19:10 ESTI MESE II
19:25 ESTI MESE II
19:35 ESTI MESE
19:40 ESTI MESE
19:55 ESTI MESE
20:05 ESTI MESE
Streda28.02.2018
05:00 Varjúdombi mesék
05:05 A nagy ho-ho-ho horgász II
05:10 Vízipók-Csodapók III
05:20 A legkisebb Ugrifüles II
05:30 Bo, az örökmozgó II
05:50 Alvin és a mókusok - 2. sorozat II
06:05 Alvin és a mókusok - 2. sorozat II
06:15 Traktor Tom I
06:25 Teletabik
06:40 Teletabik
06:50 Miffy kis és nagy kalandjai
07:00 Dóra, a felfedező 1. évad
07:25 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
07:35 Éliás, a kis mentőhajó
07:45 Éliás, a kis mentőhajó
08:00 Leo, az ifjú vadőr
08:10 Leo, az ifjú vadőr
08:25 DISNEY JUNIOR
08:45 DISNEY JUNIOR
09:10 A dzsungel könyve I
09:20 A dzsungel könyve I
09:30 Szuper Négyes I
09:45 Hahó Pip!
10:00 Hahó Pip!
10:10 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
10:35 Hetedhét kaland
10:45 Állatkerti sétány
10:55 Varjúdombi mesék
11:05 A nagy ho-ho-ho horgász II
11:10 Vízipók-Csodapók III
11:20 A legkisebb Ugrifüles II
11:30 Magyar népmesék
11:35 Mikrobi
11:45 Kérem a következőt! III
12:00 Vakáción a Mézga család III
12:25 Irány Okido!
12:35 Irány Okido!
12:50 Nálatok, laknak állatok? IV
13:20 Mily, a kíváncsi
13:25 Kókusz Kokó, a kis sárkány I
13:40 Kókusz Kokó, a kis sárkány I
13:55 Matrica - Hevül a vegyület
14:00 Teletabik
14:10 Teletabik
14:20 Pocoyo II
14:30 Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
14:35 Franklin
15:00 Traktor Tom I
15:10 Miss BG I- II
15:20 Miss BG I- II
15:35 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
16:00 Béku és barátai
16:05 Állatkerti sétány
16:20 Mesélj nekem!
16:25 Gyerekversek
16:30 Hetedhét kaland
16:40 Bo, az örökmozgó II
17:00 Hahó Pip!
17:10 Hahó Pip!
17:25 A dzsungel könyve I
17:35 A dzsungel könyve I
17:45 Szuper Négyes I
18:00 DISNEY JUNIOR
18:25 DISNEY JUNIOR
18:45 ÚJ BARÁTOD LEO!
19:00 ÚJ BARÁTOD LEO!
19:10 ESTI MESE II
19:25 ESTI MESE II
19:35 ESTI MESE
19:40 ESTI MESE
19:50 ESTI MESE
20:05 ESTI MESE
Štvrtok01.03.2018
05:00 Varjúdombi mesék
05:05 A nagy ho-ho-ho horgász II
05:10 Vízipók-Csodapók III
05:20 Benedek Elek meséi
05:30 Bo, az örökmozgó II
05:50 Alvin és a mókusok - 2. sorozat II
06:05 Alvin és a mókusok - 2. sorozat II
06:15 Traktor Tom I
06:25 Teletabik
06:40 Teletabik
06:50 Miffy kis és nagy kalandjai
07:00 Dóra, a felfedező 1. évad
07:25 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
07:35 Éliás, a kis mentőhajó
07:45 Éliás, a kis mentőhajó
08:00 Leo, az ifjú vadőr
08:10 Leo, az ifjú vadőr
08:25 DISNEY JUNIOR
08:45 DISNEY JUNIOR
09:10 A dzsungel könyve I
09:20 A dzsungel könyve I
09:30 Szuper Négyes I
09:45 Hahó Pip!
10:00 Hahó Pip!
10:10 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
10:35 Hetedhét kaland
10:45 Állatkerti sétány
10:55 Varjúdombi mesék
11:05 A nagy ho-ho-ho horgász II
11:10 Vízipók-Csodapók III
11:20 Benedek Elek meséi
11:30 Magyar népmesék
11:35 Mikrobi
11:45 Kérem a következőt! III
12:00 Vakáción a Mézga család III
12:25 Irány Okido!
12:35 Irány Okido!
12:50 Nálatok, laknak állatok? IV
13:20 Mily, a kíváncsi
13:25 Kókusz Kokó, a kis sárkány I
13:40 Kókusz Kokó, a kis sárkány I
13:55 Matrica - Ha nagy leszek…
14:00 Teletabik
14:10 Teletabik
14:20 Pocoyo II
14:30 Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
14:35 Franklin
15:00 Traktor Tom I
15:10 Miss BG I- II
15:20 Miss BG I- II
15:35 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
16:00 Béku és barátai
16:05 Állatkerti sétány
16:20 Mesélj nekem!
16:25 Gyerekversek
16:30 Hetedhét kaland
16:40 Bo, az örökmozgó II
17:00 Hahó Pip!
17:10 Hahó Pip!
17:25 A dzsungel könyve I
17:35 A dzsungel könyve I
17:45 Szuper Négyes I
18:00 DISNEY JUNIOR
18:25 DISNEY JUNIOR
18:45 ÚJ BARÁTOD LEO!
19:00 ÚJ BARÁTOD LEO!
19:10 ESTI MESE II
19:25 ESTI MESE II
19:35 ESTI MESE
19:40 ESTI MESE
19:50 ESTI MESE
20:05 ESTI MESE
Piatok02.03.2018
05:00 Varjúdombi mesék
05:05 A nagy ho-ho-ho horgász II
05:10 Vízipók-Csodapók III
05:20 Benedek Elek meséi
05:30 Bo, az örökmozgó II
05:50 Alvin és a mókusok - 2. sorozat II
06:05 Alvin és a mókusok - 2. sorozat II
06:15 Traktor Tom I
06:25 Teletabik
06:40 Teletabik
06:50 Miffy kis és nagy kalandjai
07:00 Dóra, a felfedező 1. évad
07:25 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
07:35 Éliás, a kis mentőhajó
07:45 Éliás, a kis mentőhajó
08:00 Leo, az ifjú vadőr
08:10 Leo, az ifjú vadőr
08:25 DISNEY JUNIOR
08:45 DISNEY JUNIOR
09:10 A dzsungel könyve I
09:20 A dzsungel könyve I
09:30 Szuper Négyes I
09:45 Hahó Pip!
10:00 Hahó Pip!
10:10 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
10:35 Hetedhét kaland
10:45 Állatkerti sétány
10:55 Varjúdombi mesék
11:05 A nagy ho-ho-ho horgász II
11:10 Vízipók-Csodapók III
11:20 Benedek Elek meséi
11:30 Magyar népmesék
11:35 Mikrobi
11:45 Kérem a következőt! III
12:00 Vakáción a Mézga család III
12:25 Irány Okido!
12:35 Irány Okido!
12:50 Nálatok, laknak állatok? IV
13:20 Mily, a kíváncsi
13:25 Kókusz Kokó, a kis sárkány I
13:40 Kókusz Kokó, a kis sárkány I
13:55 Matrica - Triangulum
14:00 Teletabik
14:10 Teletabik
14:20 Pocoyo II
14:30 Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
14:35 Franklin
15:00 Traktor Tom I
15:10 Miss BG I- II
15:20 Miss BG I- II
15:35 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
16:00 Béku és barátai
16:05 Állatkerti sétány
16:20 Mesélj nekem!
16:25 Gyerekversek
16:30 Hetedhét kaland
16:40 Bo, az örökmozgó II
17:00 Hahó Pip!
17:10 Hahó Pip!
17:25 A dzsungel könyve I
17:35 A dzsungel könyve I
17:45 Szuper Négyes I
18:00 DISNEY JUNIOR
18:25 DISNEY JUNIOR
18:45 ÚJ BARÁTOD LEO!
19:00 ÚJ BARÁTOD LEO!
19:10 ESTI MESE II
19:25 ESTI MESE II
19:35 ESTI MESE
19:40 ESTI MESE
19:55 ESTI MESE
20:05 ESTI MESE
 
Ďalšie ostatné stanice: M1, Duna