Disney Channel

Program TV stanice Disney Channel

Detská televízna stanica s programovou ponukou hraných aj animovaných programov pre deti a mládež z produkcie Walt Disney.
 
Piatok31.03.2017
04:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (15)
04:25 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (16)
04:50 Škeblík
05:15 Škeblík
05:40 Škeblík
05:55 Králíčci
06:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
06:30 Elena z Avaloru
07:00 Zhu Zhu
07:30 Následníci: Kouzelný svět (14)
07:35 7T
07:55 Králíčci
08:00 Následníci: Kouzelný svět (14)
08:05 Kapitán Jake a piráti ze Země Nezemě
08:25 Myšák Mickey
08:30 Hank Zipzer
09:00 Hank Zipzer
09:30 Tajný život K.C.
10:00 Star proti silám zla
10:30 Alex & spol.
11:00 Život uprostřed
11:30 Táborníci z Kikiwaka
12:00 Průvodce všehoschopného hráče
12:25 Star Darlings
12:30 Zhu Zhu
13:00 Myšák Mickey
13:05 Doba Ronková
13:25 Myšák Mickey
13:30 Soy Luna
14:30 Riley ve velkém světě
15:00 The Lodge
15:30 Život uprostřed
16:00 Bizaardvark
16:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
17:00 Zhu Zhu
17:30 Elena z Avaloru
18:00 Tajný život K.C.
18:30 The Lodge
19:00 Výměna
20:40 Myšák Mickey
20:45 Star proti silám zla
21:00 The Lodge
21:35 Star proti silám zla
21:55 Myšák Mickey
22:00 Kirby Buckets
22:30 Alex & spol.
22:55 Myšák Mickey
23:00 Maskovaný kocour
23:25 Star Darlings
23:30 Lolirock
00:00 Violetta
00:50 Star Darlings
00:55 Tajemství Evermooru
01:20 Binny a duchové
01:45 Následníci: Kouzelný svět (14)
01:50 Binny a duchové
02:15 Následníci: Kouzelný svět (15)
02:20 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (11)
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (12)
03:10 Lolirock
03:35 Lolirock
Piatok07.04.2017
04:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (3)
04:25 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (4)
04:50 Škeblík
05:15 Škeblík
05:40 Škeblík
05:55 Králíčci
06:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
06:30 Elena z Avaloru
07:00 Zhu Zhu
07:30 Následníci: Kouzelný svět (32)
07:35 Maskovaný kocour
07:55 Králíčci
08:00 Následníci: Kouzelný svět (5)
08:05 Jake a piráti ze Země Nezemě
08:25 Myšák Mickey
08:30 Hank Zipzer
09:00 Městečko Záhad
09:30 Tajný život K.C.
10:00 Star Vs The Forces of Evil
10:30 Alex & spol.
11:00 Život uprostřed
11:30 Táborníci z Kikiwaka
12:00 Průvodce všehoschopného hráče
12:25 Star Darlings
12:30 Zhu Zhu
13:00 Myšák Mickey
13:05 Doba Ronková
13:25 Myšák Mickey
13:30 Soy Luna
14:30 Riley ve velkém světě
15:00 The Lodge
15:30 Život uprostřed
16:00 Křup
16:05 Maskovaný kocour
16:25 Křup
16:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
17:00 Zhu Zhu
17:30 Elena z Avaloru
18:00 Tajný život K.C.
18:30 The Lodge
19:00 Sestry čarodějky II
20:30 Riley ve velkém světě
21:00 The Lodge
21:30 Myšák Mickey
21:35 Star Vs The Forces of Evil
21:55 Myšák Mickey
22:00 Kirby Buckets
22:30 Alex & spol.
22:55 Myšák Mickey
23:00 Maskovaný kocour
23:25 Star Darlings
23:30 Lolirock
00:00 Violetta
00:50 Star Darlings
00:55 Tajemství Evermooru
01:20 Binny a duchové
01:50 Binny a duchové
02:20 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (25)
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (26)
03:10 Lolirock
03:35 Lolirock
Pondelok10.04.2017
04:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (9)
04:25 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (10)
04:50 Škeblík
05:15 Škeblík
05:40 Škeblík
05:55 Králíčci
06:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
06:30 Elena z Avaloru
07:00 Zhu Zhu
07:30 Následníci: Kouzelný svět (33)
07:35 Maskovaný kocour
07:55 Králíčci
08:00 Následníci: Kouzelný svět (6)
08:05 Jake a piráti ze Země Nezemě
08:25 Myšák Mickey
08:30 Hank Zipzer
09:00 Městečko Záhad
09:30 Tajný život K.C.
10:00 Star Vs The Forces of Evil
10:30 Alex & spol.
11:00 Život uprostřed
11:30 Táborníci z Kikiwaka
12:00 Průvodce všehoschopného hráče
12:25 Star Darlings
12:30 Zhu Zhu
13:00 Myšák Mickey
13:05 Doba Ronková
13:25 Myšák Mickey
13:30 Phineas a Ferb: Marvelovská mise
14:25 Star Vs The Forces of Evil
14:30 Riley ve velkém světě
15:00 The Lodge
15:30 Život uprostřed
16:00 Křup
16:05 Maskovaný kocour
16:25 Křup
16:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
17:00 Zhu Zhu
17:30 Elena z Avaloru
18:00 Tajný život K.C.
18:30 The Lodge
19:00 Soy Luna
20:00 Bizaardvark
20:30 Riley ve velkém světě
21:00 Průvodce všehoschopného hráče
21:30 Soy Luna
22:30 Alex & spol.
22:55 Myšák Mickey
23:00 Maskovaný kocour
23:25 Star Darlings
23:30 Lolirock
00:00 Violetta
00:50 Star Darlings
00:55 Evermoor
01:20 Binny a duchové
01:50 Binny a duchové
02:20 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (5)
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (6)
03:10 Lolirock
03:35 Lolirock