Disney Channel

Program TV stanice Disney Channel

Detská televízna stanica s programovou ponukou hraných aj animovaných programov pre deti a mládež z produkcie Walt Disney.
 
Utorok26.07.2016
04:15 Příběhy z úlu
04:25 Příběhy z úlu
04:35 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (23)
05:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (24)
05:25 Středo-džungle
05:50 Příběhy z úlu
06:00 Příběhy z úlu
06:10 Fůra nápadů aneb ART ATTACK
06:40 Škeblík
07:00 Dokonalý Spider-man vs. Šílená šestka
07:30 Lví hlídka
08:00 Jake a piráti ze Země Nezemě: Záchrana Země Nezemě
09:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
09:25 Tajný život K.C.
09:55 Kámošky s časem
10:25 Penn Zero: Hrdina na půl úvazku
10:40 Jessie
11:05 Táborníci z Kikiwaka
11:30 Anna a roboti
12:00 Kirby Buckets
12:30 Penn Zero: Hrdina na půl úvazku
12:50 7T
13:05 Městečko Záhad
13:35 Kouzelná Beruška a Černý kocour
14:00 Prázdninové deníky
14:30 Mako Mermaids
15:00 Riley ve velkém světě
15:30 Na parket!
16:00 Kámošky s časem
16:30 Binny a duchové
17:00 Supa Strikas
17:30 Nakopni to
18:00 Tajný život K.C.
18:30 Táborníci z Kikiwaka
19:00 Kirby Buckets
19:30 Tajemství Evermooru
20:00 Binny a duchové
20:30 Prázdninové deníky
21:00 Violetta
22:00 Alex a spol.
22:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
22:55 Binny a duchové
23:20 Tajemství Evermooru
23:45 Kouzelná Beruška a Černý kocour
00:10 Kouzelná Beruška a Černý kocour
00:35 Škeblík
01:00 Lolirock
01:25 Hank Zipzer
01:50 Středo-džungle
02:15 Medvídek Mouk
02:30 Medvídek Mouk
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (20)
03:10 Lolirock
03:35 Medvídek Mouk
03:50 Středo-džungle
Streda27.07.2016
04:15 Příběhy z úlu
04:25 Příběhy z úlu
04:35 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (25)
05:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (26)
05:25 Středo-džungle
05:50 Příběhy z úlu
06:00 Příběhy z úlu
06:10 Fůra nápadů aneb ART ATTACK
06:40 Škeblík
07:00 Dokonalý Spider-man vs. Šílená šestka
07:30 Lví hlídka
08:00 Sofie První: Byla nebyla jedna princezna
09:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
09:25 Tajný život K.C.
09:55 Kámošky s časem
10:25 Penn Zero: Hrdina na půl úvazku
10:40 Jessie
11:05 Táborníci z Kikiwaka
11:30 Anna a roboti
12:00 Kirby Buckets
12:30 Penn Zero: Hrdina na půl úvazku
12:50 7T
13:05 Městečko Záhad
13:35 Kouzelná Beruška a Černý kocour
14:00 Prázdninové deníky
14:30 Mako Mermaids
15:00 Riley ve velkém světě
15:30 Na parket!
16:00 Kámošky s časem
16:30 Binny a duchové
17:00 Supa Strikas
17:30 Nakopni to
18:00 Tajný život K.C.
18:30 Táborníci z Kikiwaka
19:00 Kirby Buckets
19:30 Tajemství Evermooru
20:00 Binny a duchové
20:30 Prázdninové deníky
21:00 Violetta
22:00 Alex a spol.
22:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
22:55 Binny a duchové
23:20 Tajemství Evermooru
23:45 Kouzelná Beruška a Černý kocour
00:10 Kouzelná Beruška a Černý kocour
00:35 Škeblík
01:00 Lolirock
01:25 Hank Zipzer
01:50 Středo-džungle
02:15 Medvídek Mouk
02:30 Medvídek Mouk
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (21)
03:10 Lolirock
03:35 Medvídek Mouk
03:50 Středo-džungle
Pondelok01.08.2016
04:15 Příběhy z úlu
04:25 Příběhy z úlu
04:35 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (9)
06:00 Příběhy z úlu
06:10 Fůra nápadů aneb ART ATTACK
06:35 Škeblík
06:51 Myšák Mickey
06:55 Myšák Mickey
07:00 Dokonalý Spider-man vs. Šílená šestka
07:25 Pelíškov: Příběhy palácových mazlíčků (1)
07:30 Lví hlídka
07:55 Pelíškov: Příběhy palácových mazlíčků (5)
08:00 Nekonečné Vánoce
09:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
09:25 Tajný život K.C.
09:55 Kámošky s časem
10:20 Následníci: Kouzelný svět (3)
10:25 Penn Zero: Hrdina na půl úvazku
10:40 Jessie
11:05 Táborníci z Kikiwaka
11:30 Anna a droidi
11:55 Myšák Mickey
12:00 Kirby Buckets
12:25 Myšák Mickey
12:30 Penn Zero: Hrdina na půl úvazku
12:44 Myšák Mickey
12:50 7T
13:05 Městečko Záhad
13:30 Pelíškov: Příběhy palácových mazlíčků (4)
13:35 Kouzelná Beruška a Černý kocour
14:00 Prázdninové deníky
14:30 Mako Mermaids
15:00 Riley ve velkém světě
15:25 Následníci: Kouzelný svět (1)
15:30 Na parket
16:00 Kámošky s časem
16:25 Myšák Mickey
16:30 Binny a duchové
17:00 Supa Strikas
17:25 Následníci: Kouzelný svět (1)
17:30 Nakopni to
17:55 Myšák Mickey
18:00 Tajný život K.C.
18:30 Táborníci z Kikiwaka
18:55 Myšák Mickey
19:00 Kirby Buckets
19:30 Tajemství Evermooru
19:55 Následníci: Kouzelný svět (1)
20:00 Binny a duchové
20:26 Následníci: Kouzelný svět (1)
20:30 Prázdninové deníky
21:00 Violetta
22:00 Alex a spol.
22:25 Pelíškov: Příběhy palácových mazlíčků (7)
22:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
22:55 Binny a duchové
23:20 Tajemství Evermooru
23:45 Škeblík
00:00 Violetta
00:50 Příběhy z úlu
01:00 Lolirock
01:25 Hank Zipzer
01:50 Středo-džungle
02:15 Medvídek Mouk
02:30 Medvídek Mouk
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (26)
03:10 Lolirock
03:35 Medvídek Mouk
03:50 Středo-džungle
Utorok02.08.2016
04:15 Příběhy z úlu
04:25 Příběhy z úlu
04:35 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (11)
05:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (12)
05:25 Středo-džungle
05:50 Myšák Mickey
05:55 Myšák Mickey
06:00 Příběhy z úlu
06:10 Fůra nápadů aneb ART ATTACK
06:35 Škeblík
06:51 Myšák Mickey
06:55 Myšák Mickey
07:00 Dokonalý Spider-man vs. Šílená šestka
07:25 Pelíškov: Příběhy palácových mazlíčků (2)
07:30 Lví hlídka
07:55 Pelíškov: Příběhy palácových mazlíčků (6)
08:00 Lví hlídka: Návrat mocného řevu
09:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
09:25 Tajný život K.C.
09:55 Kámošky s časem
10:20 Následníci: Kouzelný svět (4)
10:25 Penn Zero: Hrdina na půl úvazku
10:40 Jessie
11:05 Táborníci z Kikiwaka
11:30 Anna a droidi
11:55 Myšák Mickey
12:00 Kirby Buckets
12:25 Myšák Mickey
12:30 Penn Zero: Hrdina na půl úvazku
12:44 Myšák Mickey
12:50 7T
13:05 Městečko Záhad
13:30 Pelíškov: Příběhy palácových mazlíčků (5)
13:35 Kouzelná Beruška a Černý kocour
14:00 Prázdninové deníky
14:30 Mako Mermaids
15:00 Riley ve velkém světě
15:25 Následníci: Kouzelný svět (2)
15:30 Na parket
16:00 Kámošky s časem
16:25 Myšák Mickey
16:30 Binny a duchové
17:00 Supa Strikas
17:25 Následníci: Kouzelný svět (9)
17:30 Nakopni to
17:55 Myšák Mickey
18:00 Tajný život K.C.
18:30 Táborníci z Kikiwaka
18:55 Myšák Mickey
19:00 Kirby Buckets
19:30 Tajemství Evermooru
19:55 Následníci: Kouzelný svět (2)
20:00 Binny a duchové
20:26 Následníci: Kouzelný svět (2)
20:30 Prázdninové deníky
21:00 Violetta
22:00 Alex a spol.
22:25 Pelíškov: Příběhy palácových mazlíčků (8)
22:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
22:55 Binny a duchové
23:20 Tajemství Evermooru
23:45 Škeblík
00:00 Violetta
00:50 Příběhy z úlu
01:00 Lolirock
01:25 Hank Zipzer
01:50 Středo-džungle
02:15 Medvídek Mouk
02:30 Medvídek Mouk
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (1)
03:10 Lolirock
03:35 Medvídek Mouk
03:50 Středo-džungle
Streda03.08.2016
04:15 Příběhy z úlu
04:25 Příběhy z úlu
04:35 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (13)
05:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (14)
05:25 Středo-džungle
05:50 Myšák Mickey
05:55 Myšák Mickey
06:00 Příběhy z úlu
06:10 Fůra nápadů aneb ART ATTACK
06:35 Škeblík
06:51 Myšák Mickey
06:55 Myšák Mickey
07:00 Dokonalý Spider-man vs. Šílená šestka
07:25 Pelíškov: Příběhy palácových mazlíčků (3)
07:30 Lví hlídka
07:55 Pelíškov: Příběhy palácových mazlíčků (7)
08:00 Phineas a Ferb
09:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
09:25 Tajný život K.C.
09:55 Kámošky s časem
10:20 Následníci: Kouzelný svět (5)
10:25 Penn Zero: Hrdina na půl úvazku
10:40 Jessie
11:05 Táborníci z Kikiwaka
11:30 Anna a droidi
11:55 Myšák Mickey
12:00 Kirby Buckets
12:25 Myšák Mickey
12:30 Penn Zero: Hrdina na půl úvazku
12:44 Myšák Mickey
12:50 7T
13:05 Městečko Záhad
13:30 Pelíškov: Příběhy palácových mazlíčků (6)
13:35 Kouzelná Beruška a Černý kocour
14:00 Prázdninové deníky
14:30 Mako Mermaids
15:00 Riley ve velkém světě
15:25 Následníci: Kouzelný svět (3)
15:30 Na parket
16:00 Kámošky s časem
16:25 Myšák Mickey
16:30 Binny a duchové
17:00 Supa Strikas
17:25 Následníci: Kouzelný svět (3)
17:30 Nakopni to
17:55 Myšák Mickey
18:00 Tajný život K.C.
18:30 Táborníci z Kikiwaka
18:55 Myšák Mickey
19:00 Kirby Buckets
19:30 Tajemství Evermooru
19:55 Následníci: Kouzelný svět (3)
20:00 Binny a duchové
20:26 Následníci: Kouzelný svět (3)
20:30 Prázdninové deníky
21:00 Violetta
22:00 Alex a spol.
22:25 Pelíškov: Příběhy palácových mazlíčků (9)
22:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
22:55 Binny a duchové
23:20 Tajemství Evermooru
23:45 Škeblík
00:00 Violetta
00:50 Příběhy z úlu
01:00 Lolirock
01:25 Hank Zipzer
01:50 Středo-džungle
02:15 Medvídek Mouk
02:30 Medvídek Mouk
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (2)
03:10 Lolirock
03:35 Medvídek Mouk
03:50 Středo-džungle
Štvrtok04.08.2016
04:15 Příběhy z úlu
04:25 Příběhy z úlu
04:35 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (15)
05:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (16)
05:25 Středo-džungle
05:50 Myšák Mickey
05:55 Myšák Mickey
06:00 Příběhy z úlu
06:10 Fůra nápadů aneb ART ATTACK
06:35 Škeblík
06:51 Myšák Mickey
06:55 Myšák Mickey
07:00 Dokonalý Spider-man vs. Šílená šestka
07:25 Pelíškov: Příběhy palácových mazlíčků (4)
07:30 Lví hlídka
07:55 Pelíškov: Příběhy palácových mazlíčků (8)
08:00 Sofie První: Byla nebyla jedna princezna
09:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
09:25 Tajný život K.C.
09:55 Kámošky s časem
10:20 Následníci: Kouzelný svět (6)
10:25 Penn Zero: Hrdina na půl úvazku
10:40 Jessie
11:05 Táborníci z Kikiwaka
11:30 Anna a droidi
11:55 Myšák Mickey
12:00 Kirby Buckets
12:25 Myšák Mickey
12:30 Penn Zero: Hrdina na půl úvazku
12:44 Myšák Mickey
12:50 7T
13:05 Městečko Záhad
13:30 Pelíškov: Příběhy palácových mazlíčků (7)
13:35 Kouzelná Beruška a Černý kocour
14:00 Prázdninové deníky
14:30 Mako Mermaids
15:00 Riley ve velkém světě
15:25 Následníci: Kouzelný svět (4)
15:30 Na parket
16:00 Kámošky s časem
16:25 Myšák Mickey
16:30 Binny a duchové
17:00 Supa Strikas
17:25 Následníci: Kouzelný svět (4)
17:30 Nakopni to
17:55 Myšák Mickey
18:00 Tajný život K.C.
18:30 Táborníci z Kikiwaka
18:55 Myšák Mickey
19:00 Kirby Buckets
19:30 Tajemství Evermooru
19:55 Následníci: Kouzelný svět (4)
20:00 Binny a duchové
20:26 Následníci: Kouzelný svět (4)
20:30 Prázdninové deníky
21:00 Violetta
22:00 Alex a spol.
22:25 Pelíškov: Příběhy palácových mazlíčků (10)
22:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
22:55 Binny a duchové
23:20 Tajemství Evermooru
23:45 Škeblík
00:00 Violetta
00:50 Příběhy z úlu
01:00 Lolirock
01:25 Hank Zipzer
01:50 Středo-džungle
02:15 Medvídek Mouk
02:30 Medvídek Mouk
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (3)
03:10 Lolirock
03:35 Medvídek Mouk
03:50 Středo-džungle
Piatok05.08.2016
04:15 Příběhy z úlu
04:25 Příběhy z úlu
04:35 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (17)
05:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (18)
05:25 Středo-džungle
05:50 Myšák Mickey
05:55 Myšák Mickey
06:00 Příběhy z úlu
06:10 Fůra nápadů aneb ART ATTACK
06:35 Škeblík
06:51 Myšák Mickey
06:55 Myšák Mickey
07:00 Dokonalý Spider-man vs. Šílená šestka
07:25 Pelíškov: Příběhy palácových mazlíčků (5)
07:30 Lví hlídka
07:55 Pelíškov: Příběhy palácových mazlíčků (9)
08:00 Jake a piráti ze Země Nezemě
09:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
09:25 Tajný život K.C.
09:55 Kámošky s časem
10:20 Následníci: Kouzelný svět (7)
10:25 Penn Zero: Hrdina na půl úvazku
10:40 Jessie
11:05 Táborníci z Kikiwaka
11:30 Anna a droidi
11:55 Myšák Mickey
12:00 Kirby Buckets
12:25 Myšák Mickey
12:30 Penn Zero: Hrdina na půl úvazku
12:44 Myšák Mickey
12:50 7T
13:05 Městečko Záhad
13:30 Pelíškov: Příběhy palácových mazlíčků (8)
13:35 Kouzelná Beruška a Černý kocour
14:00 Prázdninové deníky
14:30 Mako Mermaids
15:00 Riley ve velkém světě
15:25 Následníci: Kouzelný svět (5)
15:30 Na parket
16:00 Kámošky s časem
16:25 Myšák Mickey
16:30 Binny a duchové
17:00 Supa Strikas
17:25 Následníci: Kouzelný svět (5)
17:30 Nakopni to
17:55 Myšák Mickey
18:00 Tajný život K.C.
18:30 Táborníci z Kikiwaka
18:55 Myšák Mickey
19:00 Kirby Buckets
19:30 Tajemství Evermooru
19:55 Následníci: Kouzelný svět (5)
20:00 Binny a duchové
20:26 Následníci: Kouzelný svět (5)
20:30 Prázdninové deníky
21:00 Violetta
22:00 Alex a spol.
22:25 Pelíškov: Příběhy palácových mazlíčků (1)
22:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
22:55 Binny a duchové
23:20 Tajemství Evermooru
23:45 Škeblík
00:00 Violetta
00:50 Příběhy z úlu
01:00 Lolirock
01:25 Hank Zipzer
01:50 Středo-džungle
02:15 Medvídek Mouk
02:30 Medvídek Mouk
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (4)
03:10 Lolirock
03:35 Medvídek Mouk
03:50 Středo-džungle
Sobota06.08.2016
04:15 Příběhy z úlu
04:25 Příběhy z úlu
04:35 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (19)
05:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (20)
05:25 Středo-džungle
05:50 Myšák Mickey
05:55 Myšák Mickey
06:00 Příběhy z úlu
06:10 Fůra nápadů aneb ART ATTACK
06:35 Škeblík
06:51 Myšák Mickey
06:55 Myšák Mickey
07:00 Dokonalý Spider-man vs. Šílená šestka
07:25 Pelíškov: Příběhy palácových mazlíčků (6)
07:30 Lví hlídka
07:55 Pelíškov: Příběhy palácových mazlíčků (10)
08:00 Hledá se Nemo
09:55 Kámošky s časem
10:20 Následníci: Kouzelný svět (8)
10:25 Penn Zero: Hrdina na půl úvazku
10:40 Jessie
11:05 Táborníci z Kikiwaka
11:30 Anna a droidi
11:55 Myšák Mickey
12:00 Kirby Buckets
12:25 Myšák Mickey
12:30 Škola superhrdinů
14:30 Mako Mermaids
15:00 Riley ve velkém světě
15:25 Následníci: Kouzelný svět (6)
15:30 Na parket
16:00 Kámošky s časem
16:25 Myšák Mickey
16:30 Binny a duchové
17:00 Supa Strikas
17:25 Následníci: Kouzelný svět (6)
17:30 Nakopni to
17:55 Myšák Mickey
18:00 Tajný život K.C.
18:30 Táborníci z Kikiwaka
18:55 Myšák Mickey
19:00 Kirby Buckets
19:30 Tajemství Evermooru
19:55 Následníci: Kouzelný svět (6)
20:00 Binny a duchové
20:26 Následníci: Kouzelný svět (6)
20:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
21:00 Hledá se Nemo
23:00 Škeblík
23:20 Tajemství Evermooru
23:45 Škeblík
00:00 Lolirock
00:25 Lolirock
00:50 Příběhy z úlu
01:00 Lolirock
01:25 Hank Zipzer
01:50 Středo-džungle
02:15 Medvídek Mouk
02:30 Medvídek Mouk
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (5)
03:10 Lolirock
03:35 Medvídek Mouk
03:50 Středo-džungle