Disney Channel

Program TV stanice Disney Channel

Detská televízna stanica s programovou ponukou hraných aj animovaných programov pre deti a mládež z produkcie Walt Disney.
 
Piatok29.09.2017
04:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (7)
04:25 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (8)
04:50 Maskovaný kocour
05:15 Maskovaný kocour
05:40 Škeblík
05:55 Sluneční králíčci
06:00 Binny a duchové
06:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
06:55 Sluneční králíčci
07:00 Na vlásku
07:25 Milo a Murphyho zákon
07:40 Penn Zero: Hrdina na půl úvazku (37)
07:55 11
08:25 Myšák Mickey
08:30 Mickey a závodníci
08:55 Následníci: Kouzelný svět (8)
09:00 Milesova vesmírná dobrodružství: GalakTech (21)
09:30 Zhu Zhu
10:00 Elena z Avaloru
10:30 Lví hlídka
11:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
11:30 Život uprostřed
12:00 The Lodge
12:30 Tajemství Evermooru
13:00 Myšák Mickey
13:05 Star proti silám zla
13:25 Star Wars: Síly osudu (6)
13:30 Soy Luna
14:30 Táborníci z Kikiwaka
15:00 Star proti silám zla
15:30 Tajný život K.C.
16:00 Alex & spol
16:30 Elena z Avaloru
17:00 Na vlásku
17:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
18:00 11
18:30 Městečko Záhad
19:00 Moja neviditeľná sestra
20:30 Na vlásku
21:00 Alex & spol
21:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
22:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
22:30 Tajemství Evermooru
22:55 Myšák Mickey
23:00 Škeblík
23:30 Škeblík
00:00 Violetta
00:50 Star Darlings
00:55 Tajemství Evermooru
01:20 Binny a duchové
01:50 Binny a duchové
02:20 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (7)
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (8)
03:10 Tajemství Evermooru
03:35 Tajemství Evermooru
Pondelok02.10.2017
04:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (13)
04:25 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (14)
04:50 Maskovaný kocour
05:15 Maskovaný kocour
05:40 Škeblík
05:55 Sluneční králíčci
06:00 Tajemství Evermooru
06:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
06:55 Sluneční králíčci
07:00 Na vlásku: Seriál (5)
07:25 Milo a Murphyho zákon
07:40 Penn Zero: Hrdina na půl úvazku (1)
07:55 11
08:25 Myšák Mickey
08:30 Mickey a závodníci
08:55 Myšák Mickey
09:00 Milesova vesmírná dobrodružství: GalakTech (22)
09:30 Zhu Zhu
10:00 Elena z Avaloru
10:30 Lví hlídka
11:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
11:30 Život uprostřed
12:00 The Lodge
12:30 Tajemství Evermooru
13:00 Myšák Mickey
13:05 Star proti silám zla
13:25 Star Wars: Síly osudu (7)
13:30 Soy Luna
14:30 Táborníci z Kikiwaka
15:00 Star proti silám zla
15:30 Tajný život K.C.
16:00 Alex & spol
16:30 Elena z Avaloru
17:00 Na vlásku: Seriál (6)
17:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
18:00 11
18:30 Mestečko záhad
19:00 Soy Luna
20:00 Průvodce všehoschopného hráče
20:30 Na vlásku: Seriál (6)
21:00 Alex & spol.
21:30 Soy Luna
22:30 Tajemství Evermooru
22:55 Myšák Mickey
23:00 Škeblík
23:30 Škeblík
00:00 Violetta
00:50 Star Darlings
00:55 Tajemství Evermooru
01:20 Binny a duchové
01:50 Binny a duchové
02:20 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (13)
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (14)
03:10 Tajemství Evermooru
03:35 Tajemství Evermooru
Utorok03.10.2017
04:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (15)
04:25 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (16)
04:50 Maskovaný kocour
05:15 Maskovaný kocour
05:40 Škeblík
05:55 Sluneční králíčci
06:00 Tajemství Evermooru
06:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
06:55 Sluneční králíčci
07:00 Na vlásku: Seriál (6)
07:25 Milo a Murphyho zákon
07:40 Penn Zero: Hrdina na půl úvazku (2)
07:55 Průvodce všehoschopného hráče
08:25 Myšák Mickey
08:30 Mickey a závodníci
08:55 Myšák Mickey
09:00 Milesova vesmírná dobrodružství: GalakTech (24)
09:30 Zhu Zhu
10:00 Elena z Avaloru
10:30 Lví hlídka
11:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
11:30 Život uprostřed
12:00 The Lodge
12:30 Tajemství Evermooru
13:00 Myšák Mickey
13:05 Star proti silám zla
13:25 Star Wars: Síly osudu (8)
13:30 Soy Luna
14:30 Táborníci z Kikiwaka
15:00 Star proti silám zla
15:30 Tajný život K.C.
16:00 Alex & spol
16:30 Elena z Avaloru
17:00 Na vlásku: Seriál (7)
17:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
18:00 11
18:30 Mestečko záhad
19:00 Soy Luna
20:00 Průvodce všehoschopného hráče
20:30 Na vlásku: Seriál (7)
21:00 Alex & spol.
21:30 Soy Luna
22:30 Tajemství Evermooru
22:55 Myšák Mickey
23:00 Škeblík
23:30 Škeblík
00:00 Violetta
00:50 Star Darlings
00:55 Tajemství Evermooru
01:20 Binny a duchové
01:50 Binny a duchové
02:20 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (15)
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (16)
03:10 Tajemství Evermooru
03:35 Tajemství Evermooru
Streda04.10.2017
04:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (17)
04:25 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (18)
04:50 Maskovaný kocour
05:15 Maskovaný kocour
05:40 Škeblík
05:55 Sluneční králíčci
06:00 Tajemství Evermooru
06:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
06:55 Sluneční králíčci
07:00 Na vlásku: Seriál (7)
07:25 Milo a Murphyho zákon
07:40 Penn Zero: Hrdina na půl úvazku (3)
07:55 Průvodce všehoschopného hráče
08:25 Myšák Mickey
08:30 Mickey a závodníci
08:55 Myšák Mickey
09:00 Milesova vesmírná dobrodružství: GalakTech (15)
09:30 Zhu Zhu
10:00 Elena z Avaloru
10:30 Lví hlídka
11:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
11:30 Život uprostřed
12:00 The Lodge
12:30 Tajemství Evermooru
13:00 Myšák Mickey
13:05 Star proti silám zla
13:25 Star Wars: Síly osudu (9)
13:30 Soy Luna
14:30 Táborníci z Kikiwaka
15:00 Star proti silám zla
15:30 Tajný život K.C.
16:00 Alex & spol
16:30 Elena z Avaloru
17:00 Na vlásku: Seriál (8)
17:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
18:00 11
18:30 Mestečko záhad
19:00 Soy Luna
20:00 Průvodce všehoschopného hráče
20:30 Na vlásku: Seriál (8)
21:00 Alex & spol.
21:30 Soy Luna
22:30 Tajemství Evermooru
22:55 Myšák Mickey
23:00 Škeblík
23:30 Škeblík
00:00 Violetta
00:50 Star Darlings
00:55 Tajemství Evermooru
01:20 Binny a duchové
01:50 Binny a duchové
02:20 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (17)
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (18)
03:10 Tajemství Evermooru
03:35 Tajemství Evermooru
Štvrtok05.10.2017
04:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (19)
04:25 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (20)
04:50 Maskovaný kocour
05:15 Maskovaný kocour
05:40 Škeblík
05:55 Sluneční králíčci
06:00 Tajemství Evermooru
06:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
06:55 Sluneční králíčci
07:00 Na vlásku: Seriál (8)
07:25 Milo a Murphyho zákon
07:40 Penn Zero: Hrdina na půl úvazku (4)
07:55 Průvodce všehoschopného hráče
08:25 Myšák Mickey
08:30 Mickey a závodníci
08:55 Myšák Mickey
09:00 Milesova vesmírná dobrodružství: GalakTech (25)
09:30 Zhu Zhu
10:00 Elena z Avaloru
10:30 Lví hlídka
11:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
11:30 Život uprostřed
12:00 The Lodge
12:30 Tajemství Evermooru
13:00 Myšák Mickey
13:05 Star proti silám zla
13:25 Star Wars: Síly osudu (1)
13:30 Soy Luna
14:30 Táborníci z Kikiwaka
15:00 Star proti silám zla
15:30 Tajný život K.C.
16:00 Alex & spol
16:30 Elena z Avaloru
17:00 Na vlásku: Seriál (9)
17:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
18:00 11
18:30 Mestečko záhad
19:00 Soy Luna
20:00 Průvodce všehoschopného hráče
20:30 Na vlásku: Seriál (9)
21:00 Alex & spol.
21:30 Soy Luna
22:30 Tajemství Evermooru
22:55 Myšák Mickey
23:00 Škeblík
23:30 Škeblík
00:00 Violetta
00:50 Star Darlings
00:55 Tajemství Evermooru
01:20 Binny a duchové
01:50 Binny a duchové
02:20 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (19)
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (20)
03:10 Tajemství Evermooru
03:35 Tajemství Evermooru
Piatok06.10.2017
04:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (21)
04:25 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (22)
04:50 Maskovaný kocour
05:15 Maskovaný kocour
05:40 Škeblík
05:55 Sluneční králíčci
06:00 Tajemství Evermooru
06:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
06:55 Sluneční králíčci
07:00 Na vlásku: Seriál (9)
07:25 Milo a Murphyho zákon
07:40 Penn Zero: Hrdina na půl úvazku (5)
07:55 Průvodce všehoschopného hráče
08:25 Myšák Mickey
08:30 Mickey a závodníci
08:55 Myšák Mickey
09:00 Milesova vesmírná dobrodružství: GalakTech (26)
09:30 Zhu Zhu
10:00 Elena z Avaloru
10:30 Lví hlídka
11:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
11:30 Život uprostřed
12:00 The Lodge
12:30 Tajemství Evermooru
13:00 Myšák Mickey
13:05 Star proti silám zla
13:25 Star Wars: Síly osudu (2)
13:30 Soy Luna
14:30 Táborníci z Kikiwaka
15:00 Star proti silám zla
15:30 Tajný život K.C.
16:00 Alex & spol
16:30 Elena z Avaloru
17:00 Na vlásku: Seriál (10)
17:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
18:00 11
18:30 Městečko Záhad
19:00 Toy Story: Příběh hraček
20:30 Na vlásku: Seriál (10)
21:00 Alex & spol.
21:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
22:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
22:30 Tajemství Evermooru
22:55 Myšák Mickey
23:00 Škeblík
23:30 Škeblík
00:00 Violetta
00:50 Star Darlings
00:55 Tajemství Evermooru
01:20 Binny a duchové
01:50 Binny a duchové
02:20 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (21)
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (22)
03:10 Tajemství Evermooru
03:35 Tajemství Evermooru
Pondelok09.10.2017
04:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (1)
04:25 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (2)
04:50 Maskovaný kocour
05:15 Maskovaný kocour
05:40 Škeblík
05:55 Sluneční králíčci
06:00 Tajemství Evermooru
06:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
06:55 Sluneční králíčci
07:00 Na vlásku: Seriál (10)
07:25 Milo a Murphyho zákon
07:40 Penn Zero: Hrdina na půl úvazku (6)
07:55 Průvodce všehoschopného hráče
08:25 Myšák Mickey
08:30 Mickey a závodníci
08:55 Myšák Mickey
09:00 Milesova vesmírná dobrodružství: GalakTech (27)
09:30 Zhu Zhu
10:00 Elena z Avaloru
10:30 Lví hlídka
11:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
11:30 Život uprostřed
12:00 The Lodge
12:30 Tajemství Evermooru
13:00 Myšák Mickey
13:05 Star proti silám zla
13:25 Star Wars: Síly osudu (3)
13:30 Soy Luna
14:30 Táborníci z Kikiwaka
15:00 Laboratorní krysy: Bionický ostrov (88)
15:30 Tajný život K.C.
16:00 Alex & spol
16:30 Elena z Avaloru
17:00 Na vlásku PŘED šťastně až na věky
17:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
18:00 11
18:30 Laboratorní krysy: Bionický ostrov (88)
19:00 Soy Luna
20:00 Průvodce všehoschopného hráče
20:30 Na vlásku PŘED šťastně až na věky
21:00 Alex & spol.
21:30 Soy Luna
22:30 Tajemství Evermooru
22:55 Myšák Mickey
23:00 Škeblík
23:30 Škeblík
00:00 Violetta
00:50 Star Darlings
00:55 Tajemství Evermooru
01:20 Binny a duchové
01:50 Binny a duchové
02:20 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (1)
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (2)
03:10 Tajemství Evermooru
03:35 Tajemství Evermooru