Rok:
2002
Réžia:
Kenneth Fink
Napísal:
Ann Donahue , Richard J. Lewis , Anthony E. Zuiker
Hrajú:
William Petersen, Marg Helgenberger, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox
Obsah:
Cesta k uzdraveniu ženy, ktorá sa liečila zo závislosti od alkoholu a drog na luxusnej odvykacej klinike v Las Vegas, sa skončila tragicky. Pacientku zavraždili a všetci lekári aj zamestnanci kliniky sa stanú podozrivými.
Daycia Foxová sa jaší na divokom večierku v nočnom klube, leje do seba alkohol a požíva drogy. Nečudo, že ju ráno nájdu utopenú v bazéne, v spodnej bielizni a tvárou vo vode. Smutné je, že do Las Vegas sa prišla liečiť od závislostí, ale z kliniky večer ušla, povymetala niekoľko podnikov a v jednom z nich zomrela. Jej smrť však nebola priamym dôsledkom opitosti či drogového delíria, bola to vražda. Na svojom tele má stopy zápasu s vrahom, ktorý ju utopil.
Jej manžel Martin Fox, rančer v Utahu, sa nečuduje, že zomrela opitá a sfetovaná. Bola už raz taká. Škoda len, že na jej liečebný pobyt v Las Vegas zbytočne vyhadzoval 8.000 dolárov týždenne a márne dúfal, že ju odvykačka zachráni a pomôže jej ďalej normálne žiť.
Patológ dr. Robins pri pitve potvrdí dlhú alkoholovú a drogovú závislosť obete a aj to, že ju utopili. Ale nie v bazéne, kde ju ráno našli... Zavraždili ju v kúpeľni luxusnej kliniky Desert Light!
Od tej chvíle sú podozriví všetci jej zamestnanci, lekári a vedenie.