Rok:
2002
Réžia:
Kenneth Fink
Napísal:
Ann Donahue , Richard J. Lewis , Anthony E. Zuiker
Hrajú:
William Petersen, Marg Helgenberger, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox
Obsah:
Kto zavraždil obchodníka s morbídnymi predmetmi, ktoré patrili masovým vrahom? Niektorí sérioví zločinci nezomrú nikdy!
Na stretnutí fanúšikov slávnych sériových vrahov sa kupujú a predávajú morbídne vzácnosti a pozoruhodnosti - originálne predmety, ktoré títo zločinci vlastnili alebo s ich životmi boli spojené. Práve sa začína najnovší bazár hrôzy a licitátor ohlásuje predaj autentického automobilu, ktorý šoféroval legendárny sériový vrah Lucas Reem. Keď pred napätými divákmi odhrnú plachtu, ktorou je limuzína prikrytá, prichádza skutočné prekvapenie a šok - na sedadle vodiča kabrioletu sedí skutočná mŕtvola muža! Fanúšikovia masových vrahov šalejú od vzrušenia, radosti a rozkoše a ihneď si robia selfie s mŕtvolou za volantom. Licitátor dražby spanikári, keď zistí, že obeťou je jeho obchodný spoločník Damon, a ihneď volá políciu.
Na miesto činu prichádzajú kriminalisti D.B. Russell, šéf tímu CSI, a Morgan Brodyová a spoločne si spomínajú na sériového vraha Reema, ktorému predávané auto patrilo. Zabili ho vo väzení z pomsty za všetky malé dievčatká, ktoré kedy znásilnil a zabil.
Podľa patológa Damon zomrel pred desiatimi hodinami, okolo polnoci. Vrah mu uštedril tucet bodných rán priamo na sedadle auta. Aj on bol obchodníkom s morbídnymi predmetmi, ktoré patrili masovým vrahom. Medzi klientmi mal údajne niekoľko nepriateľov pre obchodné spory, ale tí údajne nie sú nebezpeční.
Stopy a odtlačky prstov z auta, v ktorom Damona zabili, vedú do kasína, kde pracuje Nora Watersová. Je len náhoda, že jej sestra bola jednou z Lucasových obetí v roku 1995?