71%  
 

C.S.I.: Kriminálka Miami - Komplikácie

 

Séria 2 Epizóda 11: Komplikácie

Žáner: Akčné a Dobrodružné
Rok: 2006
Réžia: Matt Earl Beesley
Napísal: , , , ,
Hrajú: David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo
Dr. Carlos Garza, anestéziológ na renomovanej klinike krásy, sa obesil vo vlastnom byte. Alebo to bola vražda? Podozrenie, že ide o násilný čin vzrastie, keď sa kriminalisti dozvedia, že lekárovi pred týždňom zomrela pacientka pri rutinnej plastickej operácii poprsia. A manžel nebohej si myslí, že ju zavraždili. Akosi priveľa ľudí zaplatilo za krásu tú najvyššiu cenu...
Známeho anestéziológa Dr. Carlosa Garzu, ktorý pracoval na renomovanej klinike krásy, nájdu obeseného v jeho byte. Spáchal samovraždu, alebo šlo o vraždu?
Súdna lekárka Alexx Woodsová objaví ne lekárovom krku dvojité stopy po škrtení, čo znamená, že ho pred obesením ešte uškrtili. Vyšetrovanie na klinike odhalí, že pred niekoľkými dňami na klinike zomrela pacientka Sara Fosterová pri bežnej plastickej operácii poprsia.
Hlavným podozrivým sa preto stane jej manžel Brad Foster. Kriminalisti dokážu, že Foster dokonca navštívil lekárov byt, ale podozrivý prisahá, že sa s ním len porozprával a odišiel, keď bol lekár ešte živý. V lekárovom byte nájdu tajomnú lepkavú tekutinu, ktorú vylučuje listová voška, žijúca na brazílskom strome, produkujúcom pepermintové korenie. Tieto vzácne stromy rastú aj v blízkosti kliniky. Podozrivým sa preto stane aj jej riadite, Dr. Keith Winters .
Na povraze, ktorým obesili lekára, nájdu v laboratóriu ženskú DNA. Je možné, že s prípadom má niečo do činenia aj nesmierne žiarlivá vrchná sestra Debbie Morbachová ? To musí vypátrať a dokázať jednotka CSI z Miami.