Danielle Steelová: Rodinný album (2/2)
64% 71% 44%  
 

Danielle Steelová: Rodinný album (2/2)
60%

 
Pôvodný názov: Family Album / Danielle Steel's 'Family Album'
Dĺžka: 110 minút
Žáner: dráma, romantika
Krajina: USA

Rok: 1994
Réžia: Jack Bender
Napísal:
Hrajú: Jaclyn Smith, Michael Ontkean, Joe Flanigan, Kristin Minter, Leslie Horan
Životný príbeh herečky, ktorá tvrdo bojovala, aby udržala pohromade svoju zdanlivo dokonalú rodinu. Filmová dráha jej síce priniesla bohatstvo i slávu, ale tým jediným meradlo životného úspechu bola rodinná láska. Epický príbeh dá nahliadnuť do rodinného albumu fotografií, ktoré mapujú históriu búrlivého manželstva Faye a Warda Thayerovcov, plného radostí i strastí, šťastia i tragédií ich štyroch detí...
Príbeh sa začína počas kórejskej vojny, keď poručík Ward Thayer spoznal hollywoodsku herečku Faye Priceovú. Čoskoro sa dozvedel, že ich vášnivá láska nezostala bez následkov. Faye skončí s kariérou, aby sa venovala rodine, ale ani všetky peniaze sveta a rodinné šťastie nemôžu udržať jej nepokojného a svetáckeho manžela doma. Utráca viac, ako si môže dovoliť, a premárni všetok rodinný majetok.
Keď Faye zistí, že mal pletky s inou ženou, prehrá aj ju. Zlomená žena sa musí postarať o deti. Rozhodne sa preto vrátiť do Hollywoodu. Roky plynú. Deti dospievajú a postupne opúšťajú rodný dom - najstarší Lionel, Valerie, mladší syn s tragickou budúcnosťou Greg a Anne. Osamelá Faye sníva o tom, že raz uvidí celú rodinu pohromade.

Romantická dráma podľa bestselleru Danielle Steelovej. Spojené štáty americké (1994).