100%  
 

Hawaii Five-0 - Špión

 

Séria 4 Epizóda 5: Špión

Žáner: Akčné a Dobrodružné
Rok: 2011
Réžia: Larry Teng
Napísal: , , , ,
Hrajú: Alex O'Loughlin, Scott Caan, Daniel Dae Kim, Grace Park, Masi Oka
Ženatý pán John Cutler si chcel iba trocha užiť s luxusnou prostitútkou a stráviť s ňou príjemné intímne chvíle na horskej chate. Pri čine ho však pristihol a zastrelil nájomný vrah. Náhodnými svedkami zločinu sa stali policajní dôstojníci Catherine Rollinsová a poručík Billy Harrington, ktorí Cutlera tajne sledovali.
Strhla sa prestrelka, pri ktorej nájomný zabijak smrteľne zranil Billyho a ten v nemocnici zomrel. Policajný tím Five-0 sa vráti do chaty, ale zistí, že niekto ju už upratal a vyčistil od všetkých stôp. Dokonca aj telo obete zmizlo z miesta činu! Nakoniec ho nájdu ukryté v aute. Zakódovaný notebook prezradí, že pán Cutler pracoval ako špión v spoločnosti patriacej jeho manželke, ale konal podľa pokynov konkurenčnej spoločnosti a donášal jej informácie.
Vysvitne, že Billymu sa počas prestrelky podarilo poraniť nájomného vraha Jasona Krolla, ale keď sa im ho podarí nájsť, muž zomiera a nepovie, kto ho najal. Catherine zistí, že objednávateľom vraždy bol niekto z kancelárie Cutlerovej milenky Abbie Maxwellovej...
Steve McGarrett požiada svojho bývalého spolubojovníka Joea Whitea, aby vystopoval jeho matku Doris. Chce sa dozvedieť, či opäť pracuje pre CIA. V Hong Kogu sa Adam nechá chytiť svojimi prenasledovateľmi, aby kryl Kono a umožnil jej, aby aspoň ona mohla utiecť do bezpečia.