Rok:
2013
Réžia:
Roman Fábian , Lukáš Hanulák , Vlado Fischer
Obsah:
Na návšteve u Hodákovcov sa Zuzana a Milan aj napriek snahe pôsobiť ako šťastná rodina opäť pohádajú. Keďže svadba sa predsa len konať bude, Kubo chystá pre brata Mareka prekvapenie - mládeneckú rozlúčku, na ktorú sa dostane aj Milan. Vo chvíli, keď je zábava v plnom prúde a k Marekovi pristúpi striptérka, do baru vojde Anna so zrútenou Inéz. Tá pred zrakmi všetkých hádže pod nohy snúbenca prsteň a oznamuje, prečo sa za neho nemôže vydať. Medzi štyrmi očami sa však Marek zaprisaháva, že nie je kriminálnik a s otcovými machináciami nič nemá. Inéz trvá na svojom rozhodnutí - už mu neverí a ich vzťah sa končí.
Milan odváža obidve dievčatá domov. Pred Anniným bytom neodolá jej šarmu a skončí s ňou v posteli.
Po incidente v bare Marek obviňuje svojho otca Štefana z nekalých obchodov, ktoré spôsobili, že jeho sen o šťastnom živote stroskotal. Štefanova manželka Mária sa tak prvý raz dozvedá, že ich sleduje polícia. Štefan situáciu zľahčuje - nikto na nich nič nemá, všetko podozrenie sa zametie pod koberec a svadba sa konať bude!
No netrápi sa len Marek a Inéz, ale aj Šimon. Nevie sa vyrovnať s tým, že svojím zmyslom pre spravodlivosť a pravdu ublížil sestre.
Nečakaná situácia rozvracia všetky vzťahy. Spokojní sú len Jedľovskí. Edo predsa len dokázal, že vie zarobiť peniaze.
Medzitým mafián Žilinský so svojimi kumpánmi pripravujú únos. Inéz zatiaľ sťahuje svoje veci z Marekovho bytu a pritom sa matke zdôveruje, že ho stále ľúbi.