Rok:
2013
Réžia:
Roman Fábian , Lukáš Hanulák , Vlado Fischer
Obsah:
Na prázdnom parkovisku Marek kriesi Toma a rozhodne sa únoscov prenasledovať. Skôr než to stihnú, sa ide Štefan vyvetrať pred hotel a dozvedá sa, čo sa stalo.
Zatiaľ čo vonku odštartovala divoká naháňačka, nálada v reštaurácii viazne. Hostia sú nervózni, lebo mladí sa nevracajú. Štefan ich upokojuje, je to iste preto, že sa rozhodli užiť si svoju svadobnú noc, alebo sa vydali na svadobnú cestu. Skutočný dôvod však zatĺka.
Zábava pokračuje. Pripitý Jakub nechutne vyštartuje po Sáre, za čo si vyslúži facku. Šimon sa opäť nesmelo uchádza o Annu.
Dodo, Sveťo a Ivan odvážajú vydesenú Inéz , ktorej zaviazali oči, na neznáme miesto. Dokonca sa im podarí oklamať Mareka a Toma, ktorí sú im na stope.
Štefan preberá iniciatívu. Prísahá, že kriminálnikov aj so živou Inéz stopercentne nájde. Dal si už dokonca vypracovať zoznam kradnutých áut za posledné týždne. Od Mareka žiada, aby sa stiahol a nezaťahoval do prípadu políciu. Ten ho však obviňuje, že nech urobí čokoľvek, svoju vinu na tom všetkom nezmaže.
Ráno po svadbe sa poriadne unavený Šimon ocitne u Anny a takmer sa preriekne, že jeho kariéra je pre kauzu Hodák nahnutá. Rovno zo svatby prichádza do baru na mol zrichtovaný a Sárou dourážaný Kubo a začína v ňom vyvádzať. Keď si Edo začne od neho pýtať svoje peniaze zarobené na svadbe, vyvolá nechutnú šarvátku, pri ktorej Adriana, zastávajúca sa svojho manžela, spadne na zem. To Eda dožerie a udrie Kuba päsťou do tváre.
V tom čase kdesi v utajenom byte sa únoscovia dohovárajú, kto vykoná "to najdôležitejšie". Inéz si myslí, že ju idú zabiť...