Takto starne krásna Princezna ze mlejna: Minisukňa, vrásky a stále rovnaký úsmev!

Andrea Černá
19.03.2023Herci a herečkyPRAHA - Jednou z najobľúbenejších českých princezien je nepochybne Eliška z obľúbenej Troškovej rozprávky Princezna ze mlejna. Stvárnila ju herečka Andrea Černá, ktorá má v súčasnosti 46 rokov a nedávno sa ukázala v spoločnosti. Pozrite, je rovnako krásna, ako kedysi!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Písal sa rok 1994, keď mala rozprávka Princezna ze mlejna svoju premiéru. A treba uznať, že sa tešila veľmi veľkej obľube a mnohí si na ňu aj dnes s úsmevom zaspomínajú. Skvelý herecký výkon v počine predviedla Slovenka Yvetta Blanarovičová, ktorá stvárnila rozkošného čerta, čo pri pohľade na to, ako ju zamaskovali znie priam neuveriteľne. 

Jednu z ústredných postáv však Troška dal herečke Andrei Černé. Tá mala 17 rokov, keď stvárnila krásnu Elišku. 

Ani s pribúdajúcimi rokmi však Andrea nestratila nič zo svojho šarmu a zrejme nám dáte za pravdu, že starne do krásy. Počas uplynulého týždňa zavítala na slávnostný krst knihy Antonína Mazáče, kde ochotne pózovala prítomným fotografom. Na jej tvári badať prvé vrásky, avšak jej úsmev zostal stále rovnaký. Zmenila sa ale farba jej vlasov a niekdajšia plavovláska dnes patrí medzi brunetky. 

Autor: © Zoznam/zuz

Foto: ČT

Tagy: Andrea Černá Princezna ze mlejna

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov