Dcéra Blaženy so Slunce, seno... ÚPLNE NAHÁ: Toto TELO má v posteli 60-ročný pracháč!

20.03.2023ZaujímavostiPRAHA - Je to výstavná kočka! Veronika Kánská (56) sa do pamäte mnohých divákov vryla ako predstaviteľka Blaženy v legendárnej Troškovej trilógii Slunce, seno.... Sympatická blondínka má syna a dcéru súcu na vydaj. 30-ročná Anna-Marie padla do oka miliardárovi menom Richard Chlad (60), ktorý sa krásou svojej snúbenice ochotne pýši na sociálnych sieťach.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Rovnako krásna ako jej slávna mama! Treba uznať, že filmová Blažena bola a stále je veľká kočka. Nuž, a šarmu na rozdávanie má aj jej dcéra Anna-Marie, ktorá zhruba tri roky tvorí pár s miliardárom Richardom Chladom.


Pozrite si tiež: 

DRSNÝ VÝSMECH! Dcéra Blaženy zo Slunce, seno: O 30 rokov starší milenec chce svadbu a... UFF!


Mladú a atraktívnu frajerku môže pracháčovi kde-kto závidieť. On sám sa jej krásou rád pochváli na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. Aktuálne tam zverejnil záber, na ktorom blondínka pózuje úplne nahá. Leží v posteli, pričom si prsia zakrýva rukou a intímne partie rafinovane zvolenou pózou. FOTO nájdete TU! 

„Tak ja už teraz zase raz týždeň nebudem jesť! Anna by na toto mala mať zbrojný preukaz. Veď strčí do vrecka aj osemnásťročné,” znie jeden z komentárov pod pikantnou fotkou. 

Je dosť pravdepodobné, že blondínka si svoju postavičku nepokazí ani tehotenstvom. Sama otvorene priznáva, že po deťoch jednoducho netúži. Ako v jednom z rozhovorov uviedla, Richard má z predošlých vzťahov 4 deti, ktorých spoločnosť si rada užíva. S rovnakou radosťou ich však aj vracia ich matkám. 

Autor: © Zoznam/zuz

Foto: FS Barrandov

Tagy: Anna-Marie Kánska

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov