Vášnivé bozky Alenky a jej šéfky Ireny! V markizáckom Dunaji toto neuvidíte

23.03.2023TV tipBRATISLAVA - Seriál Dunaj, k vašim službám sa na obrazovkách Markízy teší veľkej diváckej priazni. Svoju verziu tohto počinu majú aj v susedných Čechách, kde sa vysiela pod názvom Zlatá labuť. Tam scenáristi zakomponovali do deja aj ľúbostný vzťah dvoch žien. Zisťovali sme či, rovnaký osud čaká aj markizácke postavy.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Seriál Dunaj, k vašim službám je pre mnohých divákov neodmysliteľnou súčasťou utorkových a štvrtkových večerov. O 20:30 si sadajú k obrazovkám Markízy, aby sledovali osudy zámožnej rodiny Kučerovcov a iných nemenej zaujímavých postáv. 

Podobný počin s názvom Zlatá labuť vysiela v susednej Českej republike TV Nova. Ako aktuálne blesk.cz informoval, Alenka, ktorá sa má vydať sa Jakuba, v skutočnosti prežíva vášnivý milenecký pomer so svojou šéfkou Irenou Kučerovou. 

Zaujímalo nás preto, či sa na rovnakú kontroverznú zápletku môžu tešiť aj diváci Markízy. Ako sme sa v súvislosti s tým dozvedeli, oba seriály majú spoločnú len dejovú linku. Charaktery postáv a ich správanie je odlišné. Diváci Dunaja preto vášnivé bozky slovenskej Alenky a Ireny Kučerovej neuvidia. 

Autor: © Zoznam/zuz

Foto: TV Markíza

Tagy: Dunaj k vašim službám Zlatá labuť

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj