Markizácka nevesta mieri do seriálu Dunaj: Muži zo mňa nespustili oči!

28.03.2023TelevíziaBRATISLAVA - Skvelá skúsenosť! Ukrajinka Martina Felonenko (21) je jednou z krások, ktoré sa uchádzajú o priazeň markizáckeho ženícha v šou Ruža pre nevestu. Zatiaľ nevedno, či sa jej podarilo uspieť... Avšak môže sa pochváliť iným - pracovným úspechom. Zahrala si totiž v mimoriadne úspešnom markizáckom seriáli Dunaj, k vašim službám.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Markizácky seriál Dunaj, k vašim službám, ktorý môžete sledovať každý utorok a štvrtok o 20:30, sa teší veľkej diváckej priazni. K jeho fanúšikom nepochybne patrí aj Martina Felonenko, ktorej tvár je dobre známa divákom iného markizáckeho projektu. A to reality šou Ruža pre nevestu. 

Sympatická blondínka sa v uplynulých dňoch na sociálnej sieti Instagram pochválila zaujímavou novinkou. V seriáli Dunaj, k vašim službám si totiž zahrala. „Ponuku na účinkovanie v seriáli som našla na internete. Išla som na kasting a vybrali si ma. Bol to neskutočný zážitok,” uviedla pre markizácky web sebavedomá Martina. 

Tá si zahrala v jednej epizóde a scény sa nakrúcali v kabarete. „Môžem vám povedať toľko, že muži zo mňa nespustili oči, keď som hrala moju rolu,” povedala k tomu 21-ročná Ukrajinka, ktorá má ozaj šarmu na rozdávanie. 

 

Autor: © Zoznam/zuz

Foto: TV Markíza, Instagram

Tagy: Dunaj k vašim službám

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov