Potupená Angelina Jolie: Chcela sa súdiť, magazín dokázal, že klame!

Angelina Jolie
06.08.2017Herci a herečkyZnámy magazín si stojí za svojím textom a vďaka nahrávkam dokázal, že Angelina Jolie povedala presne to, čo napísal.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Herečka poskytla pre magazín Vanity Fair prvý otvorený rozhovor odvtedy, ako požiadala o rozvod. Rozhovor vyšiel v septembrovom čísle a Jolie v ňom rozprávala o deťoch, manželstve s Bradom Pittom či o prekonanej paralýze tváre. Mnohé média tento obsah prebrali, no problém nastal až s časťou rozhovoru, kde herečka spomína na to, ako hľadali detských hercov do filmu First They Killed My Father. Z jej postupov boli mnohí pohoršení.


Mohlo by vás zaujímať: FOTO Hilary Duff v plavkách a bez retuše: Kritikom poslala jasný odkaz!


Následne na to herečka vydala vyhlásenie, že táto časť bola vyňatá z kontextu, potom sa s magazínom skontaktoval jej právnik. Ten tvrdil, že autorka článku nevhodne opísala to, čo Angelina povedala. To však robiť nemali. Magazín Vanity Fair si za svojou redaktorkou stojí, takže uverejnili celý prepis nahrávky rozhovoru. Z toho jasne vyplýva, na koho strane je pravda. Angelinu, to iste nepotešilo a znova si určite rozmyslí, koho obviní z klamstva.

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: SITA

Tagy: Angelina Jolie

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov