Prvá SuperStar pobláznila Slovensko: Kde sú nádejní speváci dnes?

Slovensko hľadá Superstar 1
26.10.2017ZaujímavostiPátranie po úplne prvej slovenskej Superstar v roku 2004 rozpútalo neuveriteľné šialenstvo. Diváci nalepení na obrazovkách s mobilom v ruke, zatiaľ čo fanúšikovia v sále odpadávali a nádejné hviezdy rástli. Ošiaľ spojený s prvou Superstar pokračoval aj chvíľu po skončení súťaže, no ako rýchlo sláva prišla, tak sa aj vytratila a spolu s ňou aj mnohé z novozniknutých hviezd. Spomínate si ešte na účinkujúcich z prvej šou? Takto vyzerajú dnes.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Miro Jaroš

Porota si na ňom počas talentovej súťaže poriadne zgustla, no Miro Jaroš sa hudbe venovať neprestal. Spevák, skladateľ a textár sa dnes venuje predovšetkým tvorbe pesničiek pre deti, s ktorými žne úspech. Žltú košeľu a červeného motýlika poznajú snáď všetky deti na Slovensku. Niekoľko rokov robil producenta ďalšej superstaristke Dominike Mirgovej, no tento rok sa ich pracovné cesty rozišli.


Mohlo by vás zaujímať: Najskôr práca, potom svadba: V televízii našli zamestnanie aj lásku!


Peter Konček

Patril medzi najväčšie talenty, no jeho životnú cestu skrížila veľká tragédia. Nádejný spevák Peter Konček zomrel v januári v roku 2012 ako dvadsaťšesťročný na dôsledky vážnej autonehody.

Petra Humeňanská

Petra sa ani po skončení súťaže neprestala venovať hudbe a svoj spevácky talent využila vo viacerých muzikáloch. Tiež spieva v skupine Družina, ku ktorej sa pridala v roku 2013 a objavuje sa aj v divadelných predstaveniach. Tento rok sa pridala k vydatým superstaristkám.

Zdenka Predná

Bezprostredne po skončení súťaže bolo v spojení s hudbou azda najviac počuť o talentovanej a priebojnej Zdenke Prednej. Za sebou má štyri sólové albumy a množstvo koncertov. V súčasnosti má dvoch potomkov a žije s manželom, hudobníkom Oskarom Rózsom. Po narodení detí sa speváčka venovala najmä rodine, ktorá pre ňu znamená všetko. V septembri tohto roku s manželom vydali prvú skladbu ich spoločného projektu.


Mohlo by vás zaujímať: Nekompromisní kati z talentových súťaží: Šírili strach i vtipné hlášky!


Katka Koščová

Víťazka prvej súťaže Slovensko hľadá Superstar musela svoj debutový album nahrať v priebehu pár mesiacov, čo sa odrazilo aj na výsledku. Odvtedy speváčke vyšli ešte ďalšie tri, no úspech, aký zažívala počas súťaže, sa už nevrátil. Hudobne sa venuje predovšetkým jazzu. Je vydatá za Michala Pivovara, s ktorým má syna Adama a momentálne očakávajú ďalšieho potomka.

Tomáš Bezdeda

Miláčik dievčat si počas účinkovania v šou vyslúžil vždy najviac plyšákov od fanyniek. Na svoj roztomilý chlapčenský úsmev zbalil aj moderátorku Adelu Banášovú. Teraz má za sebou dva hudobné albumy či účinkovanie v šou Tvoja tvár znie povedome. Aktuálne sa vďaka množstvu koncertov opäť dostáva do väčšieho povedomia fanúšikov.

Robo Mikla

Roba Miklu sprevádzalo počas talentovej súťaže najviac škandálov, ktoré vyústili do jeho odstúpenia a nevyhýbali sa mu ani potom. Alkohol a divoká zábava mu vôbec neboli cudzie, no pred pár rokmi odišiel do Ameriky a svoj postoj radikálne zmenil. Dokonca sa venuje deťom v divadelnom súbore v Hnúšti.

Peter Kotuľa

Miláčik fanúšičiek Peter Kotuľa sa vzdal speváckej kariéry a namiesto toho si vybral pokojný život. Pracuje ako obchodný manažér. Už počas SuperStar mal priateľku a tá je momentálne už jeho manželkou.

Martin Kelecsényi

Ako prvý z finálovej jedenástky vypadol Martin Kelecsényi. Svoje šťastie opäť skúsil v ďalšej talentovej súťaži Hlas Česko Slovenska, ale porotu vôbec nepresvedčil. Ešte predtým stihol nahrať jeden album a objavil sa v muzikáli Traja mušketieri. Naďalej má kapelu a stále sa venuje tenisu.


Mohlo by vás zaujímať: Vo dvojici im to ide lepšie: Títo televízni parťáci jednoducho patria k sebe


Martina Šindlerová

Najmladšia superstaristka dokázala prehlušiť silným hlasom aj oveľa starších súťažiacich. Od skončenia súťaže však bola skôr spájaná s bulvárnymi informáciami, namiesto jej hudobného účinkovania. Na jej dva vydané albumy si už dnes nikto ani nespomenie.

Samo Tomeček

Keď mladý rocker nečakane vypadol práve v rockovom kole, všetci fanúšikovia plakali. Z konca v súťaži sa spevák rýchlo pozviechal. Dodnes hráva s kapelou Free Inna Cage, no predovšetkým ho môžete vidieť v šou Milujem Slovensko, kde spieva v podstate čokoľvek.

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: RTVS, Facebook Na ceste, Instagram tomas_bezdeda, Instagram jarosmiro, Video: Youtube

Tagy: Samo Tomeček Petra Humeňanská Tomáš Bezdeda Katka Koščová Martina Šindlerová Peter Konček Zdenka Predná Peter Kotuľa Peter Kelecsényi Robi Mikla Miro Jaroš

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov