Na rok 2017 nebudú spomínať v najlepšom: TOP 8 promi rozchodov a rozvodov

14.12.2017ZaujímavostiBlíži sa koniec roku a to je aj čas bilancovania. Pozrime sa na hviezdne páry, ktoré prežili turbulentné obdobie a krach vzťahu či manželstva.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Amber Heard a Elon Musk

Americká herečka a podnikateľ Elon Musk sa rozišli začiatkom augusta. Dvojica sa stretla v roku 2013 a začali spolu randiť krátko po tom, ako 31-ročná herečka podala vlani v máji po 15 mesiacoch manželstva žiadosť o rozvod s Johnnym Deppom. Štyridsaťšesťročný miliardár sa zas vlani v novembri rozviedol s herečkou Talulah Riley. Zakladateľ a riaditeľ americkej spoločnosti SpaceX má s prvou manželkou Justine Musk päť detí. Amber Laura Heard odštartovala hereckú kariéru menšími úlohami v seriáloch, akým bol napríklad O.C. California.

Casey Affleck a Summer Phoenix

Aj tomuto páru bol august osudný. Mladší brat Bena Afflecka a mladšia sestra herca Joaquina Phoenixa a zosnulého Rivera Phoenixa sa zoznámili v roku 2000. O tri roky neskôr sa zasnúbili a v júni 2006 sa zosobášili. Svoj rozchod oficiálne oznámili vlani v marci, no odlúčili sa už v novembri 2015. Teraz je to však definitívne, pretože sa dohodli na podmienkach rozvodu.

Šokujúce VIDEÁ nervových zrútení, toto herci naozaj nezvládli: Krik, vyhrážanie a desivé zábery!

Chris Pratt a Anna Faris

Americký herec a jeho kolegyňa už ďalej spolu nežijú. Podľa informácií magazínu Us Weekly podal žiadosť o rozvod 38-ročný rodák z Minesoty. V dokumentoch, ktoré odovzdal súdu 1. decembra, uviedol ako dôvod neprekonateľné rozdiely a dátum odlúčenia 13. júl. Farris podala svoju odpoveď v tom istom čase. Obaja požadujú striedavú starostlivosť o ich 5-ročného syna Jacka. Herecká dvojica oznámila svoj rozchod v auguste prostredníctvom spoločného vyhlásenia. Pratt a Faris sa zoznámili v roku 2007 počas nakrúcania filmu Noc je ešte mladá (2011), v nasledujúcom roku sa zasnúbili a v júli 2009 sa vzali počas malého obradu na Bali.

Scarlett Johansson a Romain Dauriac

Americká herečka a speváčka podala žiadosť o rozvod s francúzskym novinárom ešte v marci, no stále nie sú rozvedení. Johansson a Dauriac sa zosobášili v októbri 2014 na ranči v Montane, pričom pre herečku to bolo už druhé manželstvo, keďže v rokoch 2008 až 2011 bola vydatá za kanadského herca Ryana Reynoldsa.

Ewan McGregor a Eve Mavrakis

Škótsky herec a jeho manželka sa rozišli v máji. Americkému týždenníku People potvrdil správu nemenovaný rodinný zdroj. Informácia sa dostala na verejnosť po tom, ako britské noviny The Sun zverejnili fotografie, na ktorých sa 46-ročný herec počas večere v Londýne bozkáva s herečkou Mary Elizabeth Winstead. McGregor a Mavrakis sa zosobášili v roku 1995 a majú spolu štyri deti.

Fergie a Josh Duhamel 

Speváčka Fergie, známa hlavne zo skupiny Black Eyed Peas a herec Josh Duhamel sa po ôsmich rokoch manželstva dohodli na konci ich spoločného života. Ako informuje agentúra AP, pár už nežije spolu dlhšie, ale oficiálne sa to rozhodol oznámiť až teraz. Fergie a Duhamel majú spolu štvorročného syna Axla. V spoločnom stanovisku uvádzajú, že budú "vždy spojení a navzájom sa jeden druhého podporovať".

Selena Gomez a The Weeknd

Americká speváčka a herečka Selena Gomez a jej kanadský kolega spolu randili desať mesiacov. Správu o rozchode 25-ročnej interpretky a o dva roky staršieho rodáka z Toronta priniesol magazín People, ktorému to potvrdilo viacero nemenovaných zdrojov. "Dávali sa dokopy a rozchádzali niekoľko mesiacov. Bolo ťažké, keď on bol na turné a ona nakrúcala v New Yorku. Nebolo to pre nich jednoduché," vyjadril sa anonym s tým, že zostávajú stále v kontakte. Selena má už náhradu - opäť randí s Justinom Bieberom.

Záhada Titanicu vyriešená: Otázka, ktorá divákov roky trápi, má konečne odpoveď!

Katy Perry a Orlando Bloom 

Americká speváčka a anglický herec si dali koncom februára pauzu. Americkému týždenníku People potvrdili informáciu zástupcovia páru. "Skôr, ako sa začnú šíriť rôzne dohady a klamstvá, môžeme potvrdiť, že Orlando a Katy sa s láskou a úctou rozhodli dať si navzájom viac priestoru," uviedli. Dvojica sa dala dokopy pred viac ako rokom, no momentálne to na návrat nevyzerá.

Zdroj: telkáč  SITA 

Foto: Koláž Telkáč, SITA

Tagy: Scarlett Johansson Orlando Bloom Chris Pratt Selena Gomez Anna Faris Amber Heard Katy Perry Romain Dauriac Casey Affleck Summer Phoenix Elon Musk The Weeknd

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov