Affleckova ex prekvapila, toto by ste neuhádli: Číta rozprávky sliepke!

16.12.2017Herci a herečkyKaždý má svoje hobby. Vyzerá to tak, že exmanželka Bena Afflecka si našla novú zábavku. Kým niektorí čítajú svoje rozprávky deťom alebo aj psom, Jennifer Garner sa rozhodla čítať príbehy sliepke. Má na to svoje dôvody.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Čítať rozprávky sliepke? Prečo nie. NIektorým to môže pripadať vtipné, no Jennifer Garner má na to svoje dôvody. "Vedeli ste, že sliepky počuli do svojich piatich rokov o 30 miliónov menej než ich kolegovia zo strednej triedy?"

"Nezáleží na tom, ako to spravíte: čítajte, spievajte a rozprávajte sa svojimi sliepkami," napísala k príspevku na Instagrame herečka. Svoje domáce zvieratko pomenovala Regina George podľa postavy vo filme Protivné baby (2004). Spoločne so svojou sliepočkou si sadla na trávu a čítala jej príbeh. "Hej, počula si o korytnačke, ktorá utiekla zo školy?" Sliepka na vodítku pritom sedela na tráve a hrala sa.

"Nie že pomyslíš na útek, Regina, čo by sme bez teba robili?," dodala herečka. Reginu George na Instagrame herečka prvýkrát predstavila v novembri. Na fotke ju držala na vodítku a prechádzala sa s ňou po susedstve. "Predstavujem vám našu slečnu, Reginu George," napísala Garner. "Regina sa rada prechádza a nemá rada sacharidy." 

Zdroj: telkáč 

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: Foto: Instagram/Jennifer Garner, SITA/AP/Charles Sykes

Tagy: Ben Affleck Jennifer Garner

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov