VIDEO Nový seriál sa okráda o fanúšikov: Tento vtip so Saganom sa vôbec nepodaril

12.10.2018TelevíziaTelevízia JOJ začiatkom septembra predstavila sitkom Ministri. V hlavnej úlohe hrá Tomáš Maštalír, ktorý stvárňuje bezcharakterného premiéra, najväčšieho narcisa a egomaniaka. Lenže vtip s Petrom Saganom bol výrazne cez čiaru.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Práve obľúbenému hercovi prischla postava, ktorá urobí čokoľvek pre to, aby sa udržala pri moci. Pomáhajú mu pri tom jeho lojálni ministri, hŕstka klamárov, podvodníkov, bývalých väzňov a vekslákov. 

Popri Maštalírovi v sitkome hrajú Milo Kráľ, Marián Miezga, Helena Krajčiová, Lukáš Latinák, Jana Oľhová, Jozef Vajda, Richard Stanke, Michal Režný a ďalší. Na mnohých seriálových situáciach a hláškach sa dá pomerne dobre zasmiať. 

Lenže robiť si srandu z najlepšieho slovenského športovca a hviezdy cyklistického sveta bol prinajmenšom zvláštny ťah. Ak by išlo o nejakú úsmevnú scénu s vtipnou pointou, nič by sa nedialo. Lenže trápny vtip s motorčekom pôsobil na divákov veľmi negatívnym dojmom. Obzvlášť, ak ho musel predniesť tak populárny a uznávaný herec, akým je Tomáš Maštalír. Scenáristovi sa asi príliš nepoďakuje...

Zdroj: telkáč  SITA 

Foto: YouTube, Video: Youtube

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov