Z dieťaťa je mladá slečna: FOTO Cruisova dcéra rastie do krásy, to je ale podoba!

28.07.2019Herci a herečkyTo je ale podoba, čo poviete? Malá Suri Cruisová už dávno nie je dieťa. Z rozkošného dievčatka je dnes mladá slečna. Fotografi ju zachytili v New Yorku. Spoločnosť jej robila opatrovateľka.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Suri je dcérou Toma Cruisa a Katie Holmesovej. Fotka vznikla v New Yorku pred pár dňami. Trinásťročná slečna má na sebe ružové šaty. Spoločnosť jej robila opatrovateľka, keďže herečka vychováva dcéru sama. 

Búrlivé manželstvo

Tom Cruise ju údajne nevidel už roky. Dôvodom má byť to, že nie je scientologička ako on sám. Scientológia bola čiastočným dôvodom aj ich rozvodu. Holmes a Cruise spolu začali chodiť v roku 2005. Toho istého roku sa prvýkrát objavili na verejnosti v Ríme. O mesiac neskôr vyznal Tom Cruise lásku svojej priateľke v šou Oprah Winfrey. O pár mesiacov oznámili, že čakajú dieťa.

Suri sa narodila v apríli 2006. Po narodení dcéry nasledovala svadba. Vzali sa za účasti mnohých hollywoodskych hviezd v Odescalchi Castle v Bracciano v Taliansku. Den predtým mali malý obrad v Los Angeles. Manželstvo vydržalo necelých šesť rokov. Rozvodové papiere podpísali začiatkom júla 2012. O rok neskôr Cruise uviedol, že sa s ním jeho exmanželka rozviedla čiastočne kvôli tomu, aby chránila dcéru Suri pred scientológmi. 

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: TASR/AP/Angel Fernandez, Instagram

Tagy: Tom Cruise Katie Holmes

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov