Tvrdá rana pre umelecký svet: Zomrela mladá herecká hviezda, tesne pred 17. narodeninami!

05.04.2020Herci a herečkyIba 16-ročný herec Logan Williams, ktorý v seriáli The Flash stvárňoval detskú verziu hlavného hrdinu Barryho Allena, náhle zomrel. Šokujúca správa prichádza krátko pred jeho 17. narodeninami, ktoré by oslávil 9. apríla a sľubne našliapnutou hereckou kariérou.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Mal celý život pred sebou. Mladý herec Logan Williams, ktorý sa nedožil ani 17. narodenín, náhle zomrel. Informáciu potvrdila v piatok pre noviny The Tri-City News jeho matka Marlyse Williams s tým, že rodina je "úplne zdevastovaná" synovou smrťou. Kvôli opatreniam v súvislosti s pandémiou koronavírusu, ktorý sa aktuálne v USA šíri závratnou rýchlosťou, sa s touto tragickou stratou musí vyrovnávať sama bez svojich blízkych. "Nemôžem ani objať svojich rodičov, ktorí prišli o svoje jediné vnúča..." povedala pre noviny. "Je to ťažké. Logan mal vďaka svojmu talentu a krásnemu vzhľadu potenciál byť obrovskou hviezdou," dodala, avšak príčinu smrti neprezradila.

Správa o Loganovej smrti zasiahla aj herca Granta Gustina (30), ktorý v seriáli The Flash stvárňoval dospelú verziu hlavného hrdinu. Svoje pocity si vylial na sociálnej sieti Instagram pred priateľmi a fanúšikmi. "Práve som sa dozvedel zdrvujúcu správu, že Logan Williams náhle zomrel..." napísal Gustin, pričom k správe pridal aj fotografiu, na ktorej s malým Loganom pózuje rovno na pľaci. "Tento snímok vznikol počas nakrúcania pilotného dielu v roku 2014. Bol som ohromený nielen Loganovým talentom, ale aj jeho profesionalitou počas natáčania. Moje myšlienky a moje modlitby sú teraz s ním a s jeho rodinou, ktorá sa teraz nepochybne nachádza v nepredstaviteľne ťažkých časoch," uviedol herec. 

O tom, že mladý herec Logan Williams mal obrovský talent, svedčí aj to, že Williamsov výkon v sci-fi seriáli The Flash bol ohodnotený cenou Joey Award. Ide o kanadské ocenenie pre začínajúceho detské herca. Okrem toho zažiaril aj v hororovom seriáli The Whispers či v dramatickom seriáli When Calls the Heart. 

Autor: © Zoznam/mCul

Foto: Photo © Warner Bros. Television

Tagy: Logan Williams

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov