Šokujúce rozvody slávnych: Depp mal na krku obvinenie, Arnolda opustila žena po 25 rokoch

05.05.2021Herci a herečkyRozchody a rozvody sa nevyhýbajú ani slávnym. V posledných desiatich rokoch zasiahli aj populárnych hercov, herečky či televízne osobnosti.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Arnold Schwarzenegger a Maria Shriver

1. júla 2011 - Po tom, čo sa americký herec a kalifornský exguvernér Arnold Schwarzenegger priznal k trinásťročnému nemanželskému synovi, podala jeho žena Maria Shriver po 25 ročnom manželstve žiadosť o rozvod.

Katie Holmesová a Tom Cruise

9. júla 2012 - Hollywoodske hviezdy Katie Holmesová a Tom Cruise podpísali dohodu o rozvode. Pár spolu bol od roku 2006 a má dcéru Suri.

Russell Crowe a Danielle Spencerová

14. októbra 2012 - Austrálsky herec Russell Crowe a jeho manželka, speváčka Danielle Spencerová oznámili rozchod po deviatich rokoch manželstva. Pár bol rozvedený v apríli 2018.

Monica Bellucci a Vincent Cassel

26. augusta 2013 - Talianska herečka Monica Bellucci oznámila, že sa rozišla s francúzskym hercom Vincentom Casselom, ktorého si vzala v roku 1999.

Demi Mooreová a Ashton Kutcher

28. novembra 2013 - Bolo oznámené, že päťdesiatjedenročná Demi Mooreová a tridsaťpäťročný Ashton Kutcher ukončili rozvodové konanie. Pár spolu bol osem rokov.

Gwyneth Paltrow a Chris Martin

26. marca 2014 - Americká herečka Gwyneth Paltrow a frontman britskej kapely Coldplay Chris Martin oznámili, že po viac ako desiatich rokoch manželstva pristupujú k odluke. Rozviedli sa definitívne v júli 2016.

Amber Heardová a Johnny Depp

16. augusta 2016 - Herecký pár Amber Heardová a Johnny Depp sa dohodli na rozvode a Heardová stiahla obvinenia, že ju Depp zbil. Depp neskôr zažaloval britský bulvárny denník The Sun za článok z apríla 2018, v ktorom ho denník označil za násilníka. Podľa súdu sa však ukázalo, že väčšina spomínaných útokov Deppa na jeho vtedajšiu manželku sa skutočne odohrala a že Heardová mala dôvod obávať sa o svoj život.

 Angelina Jolie a Brad Pitt

20. septembra 2016 - Angelina Jolie požiadala o rozvod s Bradom Pittom. Pár spolu žil celkom 12 rokov a v roku 2014 tento zväzok spečatil svadbou. Manželstvo bolo definitívne rozvedené o päť rokov neskôr.

Kim Kardashian a Kanye West

19. februára 2021 - Americká televízna hviezda Kim Kardashian požiadala po takmer siedmich rokoch manželstva s rapperom Kanyem Westom o rozvod. Podľa médií sa pár rozvádza v dobrej viere. Súdne spory ohľadom podmienok rozvodu pravdepodobne nebudú.

Zdroj: ČTK  telkac 

Foto: TASR/Photo by Joel Ryan/Invision/AP

Tagy: Brad Pitt Arnold Schwarzenegger Johnny Depp Angelina Jolie Maria Shriver

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov