Dráma počas natáčania poslednej časti Indiana Jones: Harrison Ford sa zranil... Nebolo to prvýkrát!

24.06.2021Herci a herečkyAmerický herec Harrison Ford si poranil rameno pri nácviku pred natáčaním bojovej scény v piatom pokračovaní filmovej série o Indiana Jonesovi. Zranenie hollywoodskej hviezdy, ktorá má 78 rokov, o niekoľko týždňov pozdrží natáčanie, informoval server BBC News. Nový film o akčnom archeológovi vzniká v Británii.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Piaty diel série by sa mal v kinách objaviť v budúcom roku a uzavrie celú sériu. Zatiaľ posledný štvrtý diel pritom vznikol v roku 2008. Na príprave nového filmu sa vystriedalo niekoľko scenáristov, v minulom roku vznik akčného filmu pozdržala pandémie Covidu-19.

Príbeh o Indiana Jonesovi vzniká v Británii, počas júna natáčali filmári na hrade Bamburgh na brehu Severného mora, na historickej železnici v grófstve North Yorkshire alebo pri anglicko-škótskych hraniciach. Filmové štúdio Disney, ktoré film pripravuje, neuviedlo, ako je zranenie vážne. Oznámilo len, že upraví harmonogram nakrúcania.

Pre Forda to zďaleka nie je prvé zranenie z natáčania ani mimo neho. Má za sebou niekoľko zlomenín, zranenia hlavy a zranenie si privodil aj ako pilot. V roku 2017 omylom pristál so svojím jednomotorovým lietadlom na vzletovej dráhe na letisku v USA a tesne minul lietadlo prepravujúce stovku pasažierov, dopĺňa BBC.

Zdroj: ČTK 

Foto: Photo © Paramount Pictures

Tagy: Harrison Ford Indiana Jones

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov