Bennifer je definitívne späť! Svoju lásku spečatili na červenom koberci... Nechýbali nežné dotyky a bozky

12.09.2021Herci a herečkyOficiálne to síce bolo už pred mesiacom, no červený koberec je červený koberec. Herečka a speváčka už koncom júla potvrdila svoj staronový vzťah s Benom Affleckom fotkou z oslavy svojich narodenín. Tentokrát sa obaja objavili ruka v ruke na premiére filmu The Last Duel.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

V piatok sa v Benátkach konal 78. medzinárodný filmový festival. Premiéru mal aj nový film Ridleyho Scotta The Last Duel (Posledný duel, pozn. red.), v ktorom si Affleck zahrá. Na premiéru prišiel ruka v ruke so svojou staronovou láskou Jennifer Aniston. 

Nechýbali nežné dotyky či bozky

A že im to pristalo! Zdá sa, že po takmer dvadsiatich rokoch to stále iskrí. Iskrilo to počas narodenín, iskrilo to v Benátkach a iskrí to aj na červenom koberci. Po toľkých rokoch vyzerajú snáď lepšie, ako predtým. Nechýbali dotyky či bozky a bolo vidno, že majú k sebe ozaj blízko.

Niet sa čo čudovať... ako sa hovorí, stará láska niekedy naozaj nehrdzavie. Špeciálne nie v tomto prípade.

Poznajú sa roky

Potom, čo sa obom rozpadli ich vzťahy, sa týždne šuškalo, že sa dali dokopy. Prvé informácie o tom, že sa stretávajú, sa objavili po rozchode Lopezovej. Keďže sa poznajú roky, nebolo prekvapením, že herečka a speváčka našla podporu práve v Affleckovi.

Prvú spoločnú fotografiu zverejnila priateľka Jennifer Lopez Leah Remini, americká herečka a aktivistka, ešte v júni. Z toho však nebolo nič isté. 

V ťažkých časoch si k sebe našli cestu

Jennifer Lopez sa v apríli rozišla so svojím snúbencom Alexom Rodriguezom, hráčom bejzbalu. Ben Affleck sa rozviedol s herečkou Jennifer Garner po 13-tich rokoch manželstva a odvtedy rieši svoje osobné problémy. 

Oficiálne to bolo až po príspevku Jennifer Lopez. Na Instagrame zverejnila fotografiu z oslavy svojich narodenín, na ktorej sa bozkávali. V ťažkých časoch si k sebe opäť našli cestu.

Spoznali sa ešte v roku 2001 a hviezdny pár tvorili dva roky a prebehli aj zásnuby. Svadbu odložili niekoľkokrát najmä kvôli obrovského záujmu médií. Nakoniec sa rozišli. O niekoľko rokov neskôr pár priznal, že za koncom ich vzťahu stoja najmä médiá a obrovský záujem o pár. Boli neustále pod dohľadom a jednoducho to nedali. Snáď to bude po takmer dvadsiatich rokoch jednoduchšie. 

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: SITA/AP/Joel C Ryan/Invision, Video: YouTube/John JLover

Tagy: Ben Affleck Jennifer Lopez Posledný duel

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov