Craig ako James Bond: FOTO Neuveríte, čo majú spoločné! Veľká pocta pre herca

24.09.2021Herci a herečkyZdá sa, že má s Bondom naozaj niečo spoločné. Herec Daniel Craig získal v britskom kráľovskom námorníctve čestnú hodnosť fregatného kapitána, akú má vo filmovej sérii o agentovi 007 i James Bond, ktorého Craig hrá.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Hodnosť Craigovi udelil prvý lord admirality, admirál Tony Radakin pri príležitosti premiéry nového dielu filmovej série s názvom Nie je čas zomrieť.

Doslova ako Bond...

"Je mi potešením privítať čestného fregatného kapitána Daniela Craiga v kráľovskom námorníctve," uviedol Radakin.

"Daniel Craig bol posledných 15 rokov dobre známy ako fregatný kapitán Bond, dôstojník námorníctva, ktorý sa snaží počas svojich misií po celej planéte udržať Britániu v bezpečí. To isté robí skutočné námorníctvo denne a používa k tomu rovnaké technológie a zručnosti ako sám Bond," dodal.

Filmári pri nakrúcaní filmu Nie je čas zomrieť, ktorý je posledným, v ktorom sa v úlohe Bonda Craig objaví, s námorníctvom spolupracovali.

Na plátne sa objavia napríklad zábery torpédoborca Dragon. Nová bondovka má celosvetovú premiéru 30. septembra, hoci do kín sa mala dostať už pred rokom a pol. Producenti však uvedenie niekoľkokrát odložili kvôli pandémii koronavírusu.

Zdroj: ČTK 

Foto: SITA/AP/Nicola Dove/MGM, Video: YouTube/James Bond 007

Tagy: Daniel Craig James Bond 007

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov