Stallone našiel vinníka: Za jeho katastrofami je Schwarzenegger

Sylvester Stallone vo filme Stoj, lebo mamička vystrelí!
15.08.2014Telkáč magazínSylvester Stallone (68) sa v rámci promovania najnovšieho pokračovania zábavnej akčnej pecky Expendables 3 objavil v talkshow Jimmyho Fallona, kde sa okrem iného rozrozprával o tzv. vojne medzi filmovými svalnáčmi z 80. rokov minulého storočia.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Moderátor však na úvod nezabudol divákom pripomenúť, že Stallone niektoré zo svojich najväčších rolí aj sám vytvoril. Je totiž autorom filmov Rocky, Rambo aj najnovšej série Expendables. 

Neskôr Fallon zabŕdol aj do údajnej nenávisti medzi Sylvesterom a Arnoldom Schwarzeneggerom. "Boli sme súťaživí, to je to správne slovo," priznal Stallone. "Rešpektoval som ho, ale... chcel som ho zaškrtiť." Ich súperenie sa vraj podpísalo aj na výbere filmových rolí. Keď Stallone urobil Ramba, Schwarzenegger nemohol chýbať v Komande. 

Rivalita mala stáť aj za tým, že sa Stallone nechal presvedčiť na účinkovanie v jemne povedané horších filmoch. "Musíš tento film urobiť, inak to urobí Arnold...Hovorím ti, ak ty neurobíš Stoj, lebo mamička vystrelí!, tak tam bude on." Všetci asi vieme, kto napokon synáčika seržanta Joea Bomowskeho hral.

Ukážka z filmu Stoj, lebo mamička vystrelí

A podobne to údajne bolo aj s muzikálom Falošný drahokam, kde si Stallone zahral spievajúceho taxikára s Dolly Parton. Dnes by sa už našťastie na podobné kúsky asi nahovoriť nedal. 

Ukážka z filmu Falošný drahokam (pre lepšiu predstavu o Sylvesterom speve v originálnom znení)

Zdroj: telkac.sk 

Tagy: Arnold Schwarzenegger Expendables 3 Sylvester Stallone

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov