Trailer na Avengers 2 odhalený: Očakávajte temnú atmosféru

Avengers
23.10.2014Telkáč magazínSpoločnosť Marvel zverejnila oficiálny teaser trailer dobrodružného fantasy Avengers 2: Vek Ultrona, ktoré by mali do slovenských kín uviesť 30. apríla 2015. Upútavku pritom plánovali predstaviť na obrazovkách televízie ABC až v utorok 28. októbra počas novej epizódy seriálu Agenti S.H.I.E.L.D. (2013).
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Jej skorším zverejnením Marvel a Disney reagovali na nekvalitnú verziu videa, ktorá sa začala po internete šíriť pred niekoľkými hodinami.

Predstavitelia Marvelu neskôr na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter zažartovali, že za únik teaser traileru môže Hydra (fiktívna teroristická organizácia z marvelovských komiksov, pozn. SITA).


Mohlo by vás zaujať: Black Widow je tehotná, natáčaniu Avengers to vraj neublíži


V snímke režiséra Jossa Whedona diváci a diváčky uvidia napríklad Roberta Downeyho Jr. (Iron Man), Chrisa Evansa (Kapitán Amerika), Chrisa Hemswortha (Thor), Scarlett Johansson (Čierna Vdova), Marka Ruffala (Hulk), Samuela L. Jacksona (Nick Fury) a Jeremyho Rennera (Hawkeye), ktorí si zahrali aj v prvom filme Avengers: Pomstitelia (2012). V novinke sa ukážu aj Aaron Johnson (Quicksilver) a Elizabeth Olsen (Scarlet Witch). James Spader prepožičal hlas zloduchovi Ultronovi.

Zdroj: SITA 

Foto: SITA

Tagy: Avengers

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov