Metalový hudobník ako zombie: Nová posila do Walking Dead

walking dead, scott ian
18.11.2014Telkáč magazínAmerický hudobník Scott Ian z metalovej skupiny Anthrax si zahrá v televíznom projekte Walking Dead (2010). Päťdesiatročný rodák z New Yorku sa predstaví ako zombie v druhej polovici aktuálnej piatej sezóny, ktorú začala televízia AMC vysielať 12. októbra. "Som obrovský fanúšik šou. Od začiatku som si hovoril 'Do kelu, bola by to tá najcoolovejšia vec na svete, ak by sa zo mňa stal kráčajúci zombie.'. Už len vidieť Andrewa Lincolna, ako tam stojí. Je neskutočné sledovať, ako zabíja zombie... budem jedným z nich. Som naozaj nadšený z toho, že sa na tom budem môcť zúčastniť," vyjadril sa pred nakrúcaním gitarista.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Walking Dead vzniká podľa rovnomenného komiksu Roberta Kirkmana. Seriál sa zameriava na následky apokalypsy, ktorá zmenila ľudí na zombie. V centre príbehu je skupina jednotlivcov, ktorí nešťastie prežili. Na čele s bývalým policajným dôstojníkom Rickom Grimesom v stvárnení Andrewa Lincolna cestujú naprieč USA a hľadajú si nový domov, v ktorom by ich neohrozovali zombie. Čím je ich situácia bezútešnejšia, tým viac ich vôľa prežiť núti robiť takmer čokoľvek.

V seriáli účinkujú napríklad Steven Yeun, Chandler Riggs, Norman Reedus, Melissa McBride, Lauren Cohan či Emily Kinney. V piatej sérii fanúšikovia a fanúšičky uvidia aj Andrewa J. Westa, Alannu Masterson, Christianu Serratos, Alexandru Breckenridge alebo Tylera Jamesa Williamsa.


Boj o priazeň sa začína: Poznáme nominácie na People´s Choice Awards


Scott Ian sa narodil 31. decembra 1963. So spomínanou formáciou Anthrax, ktorú pomáhal zakladať, vydal štúdiovky ako Fistful of Metal (1984), Spreading the Disease (1985), State of Euphoria (1988), Sound of White Noise (1993), Volume 8: The Threat Is Real (1998), We've Come for You All (2003) či Worship Music (2011). Okrem toho pôsobil aj v kapelách Stormtroopers of Death alebo Damnocracy.

Zdroj: SITA 

Foto: telkáč

Tagy: Walking Dead Scott Ian

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov