Pokračovanie Denníka Bridget Jonesovej už čoskoro: Ale bez tejto hviezdy!

Colin Firth, Renée Zellweger a Hugh Grant
14.10.2015Filmové novinkyPripravovaný film Bridget Jones's Baby uvedú do kín vo Veľkej Británii a USA 16. septembra 2016. Informovali o tom tvorcovia snímky, ktorá má byť ďalším pokračovaním filmu Denník Bridget Jonesovej (2001).
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Príbeh titulu sa má sústrediť na tehotenstvo hlavnej hrdinky. Tú opäť stvárni Renée Zellweger. Nebude chýbať ani Colin Firth, ktorý si v prvých dvoch filmoch zahral Marka Darcyho. Hugh Grant, predstaviteľ Daniela Cleavera, sa na projekte nezúčastní. Herecké obsadenie však dopĺňa Patrick Dempsey, známy zo seriálu Klinika Grace (2005). Práce na filme v réžii Sharon Maguire sa už začali.

Filmová adaptácia románu Helen Fielding o tridsiatničke trápiacej sa hmotnosťou, láskou a množstvom zlozvykov zaznamenala celosvetový úspech u kritiky i divákov. Druhá časť Bridget Jonesová: S rozumom v koncoch sa do kín dostala v roku 2004. Autorka predlohy napísala o pochabej moderátorke aj tretiu knihu s názvom Bridget Jonesová - Zbláznená do chlapa (v origináli Bridget Jones: Mad about the Boy, po prvý raz publikovaná v roku 2013). Kniha sleduje hrdinku, keď má 51 rokov, sama vychováva dve deti a opäť si hľadá partnera. Očakávaný film však nebude vychádzať z tejto knihy, no Fielding sa na scenári podieľala. 

Zdroj: SITA 

Foto: cinemablend.com

Tagy: Denník Bridget Jonesovej Bridget Jones Renée Zellweger

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov