Spoločný film manželov Pittovcov má nový trailer: Toto si o ňom myslí Angelina

angelina jolie
31.10.2015Filmové novinkyAmerická spoločnosť Universal Pictures zverejnila nový trailer filmu Pri mori v réžii Angeliny Jolie Pitt. V novinke si okrem 40-ročnej rodáčky z Los Angeles zahral aj jej manžel Brad Pitt. Dvojica sa vo filme predstaví ako Vanessa a Roland, ktorí prežívajú krízu v manželstve. Nový trailer zobrazuje situácie, keď si navzájom ubližujú.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

„Chcela som napovedať, nasmerovať a dať náznaky divákom, no nie ich nudiť alebo prezradiť všetko pred tým, než to urobí film,“ povedala o traileri Jolie Pitt. „Mám rada trailery, ktoré nevysvetľujú celý film, ktoré vám presne povedia, čo máte očakávať,“ dodala. „Nie je mojím úmyslom zakrývať pred divákmi, ale film je komplikovanou drámou pre dospelých, kde veci nie sú často také, ako vyzerajú. Napríklad voyeurizmus. Veľa ľudí ho bude považovať za vzrušujúci, no v príbehu zarezonuje hlbšie. Mám rada filmy, ktoré zanechávajú otázky a vytvárajú diskusiu,“ vyjadrila sa tiež.

Príbeh snímky Pri mori sa odohráva v 70. rokoch minulého storočia vo Francúzsku. O scenár sa postarala Jolie. Okrem spomínanej dvojice sa v romantickej dráme objavia napríklad aj Mélanie Laurent, Melvil Poupaud, Niels Arestrup, Sarah Naudi či Richard Bohringer. Päťdesiatjedenročný Pitt sa spolu s manželkou podieľal aj na produkcii titulu, ktorý by sa mal dostať do slovenských kín 19. novembra. Pár si naposledy spolu zahral v akčnej komédii Pán a pani Smithovci (2005). 

Ako režisérka sa Jolie podpísala aj pod dokument A Place in Time (2007) či snímky V krajine krvi a medu (2011) a Nezlomný (2014). S Pittom sa zosobášili vlani. Spoločne vychovávajú šesť detí. 

Zdroj: SITA  lu 

Foto: angelina jolie

Tagy: Pri mori Agelina Jolie

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov