Zverejnili prvý trailer k novým Krotiteľom duchov

Krotitelia duchov 2
03.03.2016Filmové novinkySpoločnosť Sony Pictures Entertainment zverejnila prostredníctvom služby YouTube prvý trailer k filmu Krotitelia duchov. Krátka upútavka novej verzie rovnomennej komédie z roku 1984 prináša zábery New Yorku a krotiteľky duchov, ktoré tam s nimi bojujú.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Tvorcovia zároveň predstavili aj ich špecializáciu - Melissa McCarthy stvárni expertku zaoberajúcu sa paranormálnymi javmi, Kristen Wiig fyzičku častíc, Kate McKinnon jadrovú inžinierku a Leslie Jones sa predstaví ako tá, čo pozná New York. Vo videu sa tiež ukázal Chris Hemsworth, ktorý si vo filme zahral ich asistenta, ako aj zelený duch Slimer z prvých dvoch filmov.

V novinke sa okrem spomínaných herečiek predstavia aj hviezdy pôvodných Krotiteľov duchov z rokov 1984 a 1989 Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson či Sigourney Weaver. V snímke si tiež zahrá Andy García, ktorý stvárni starostu New Yorku. Herecké obsadenie dopĺňajú Michael K. Williams, Cecily Strong, Matt Walsh a Neil Casey. Režisérom komédie je Paul Feig, ktorý spolu s Katie Dippold napísal aj scenár.

Pôvodnú snímku z roku 1984 nakrútil rodák z Komárna Ivan Reitman, ktorý sa postaral aj o réžiu pokračovania z roku 1989. V oboch filmoch sa predstavili okrem spomínaných Murrayho, Aykroyda, Weaver a Hudsona aj Rick Moranis a Harold Ramis, ktorý zomrel predvlani vo februári. Sci-fi komédiu by mali do slovenských kín uviesť 28. júla 2016. 

Zdroj: SITA  lu 

Foto: Youtube

Tagy: Melissa McCarthy Kristen Wiig Krotitelia duchov 2 Kate McKinnon Leslie Jones

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov