Burtonova novinka bude fantastickým zážitkom: Pozrite si exkluzívne nový trailer!

Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej, Tim Burton
21.06.2016Filmové novinkyNajnovší filmový počin od Tima Burtona je už o pár mesiacov tu a my vám exkluzívne ponúkame nový trailer, ktorý vás uistí, že snímka bude famóznym filmovým zážitkom.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Spoločnosť 20th Century Fox prináša ďalší filmový titul od Tima Burtona. Jeho originálny názov je Miss Peregrine's Home for Peculiar Children. Slovenský názov filmu vychádza z knižnej predlohy Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej. Ide o adaptáciu rovnomennej knihy z roku 2011, ktorá si u čitateľov vyslúžila veľmi pozitívny ohlas a zaradila sa medzi najpredávanejšie tituly.

Majú svojich obľúbencov: Ktorí herci sú miláčikovia režisérov?

Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej je miestom pre siroty s neuveriteľnými schopnosťami, ktoré sú tak chránené pred okolitým svetom. Aj samotná slečna Peregrinová dokáže meniť podobu a jej úlohou je chrániť deti pred monštrami nazvanými Bezduchí. Do sirotinca prichádza nový chlapec Jacob, ktorý sa považuje za úplne obyčajného chlapca bez akýchkoľvek schopností. Nakoniec sa ale stáva jedinou osobou, ktorá môže ostatné deti zachrániť pred hroznými tvormi zvonka.

Trailer sľubuje vizuálne bohaté scény, vynikajúce herecké obsadenie aj skvelý príbeh. Hlavnú postavu stvárni Asa Butterfield, ktorý svoj herecký talent predviedol vo viacerých známych snímkach, napríklad Chlapec v pruhovanom pyžame, Kúzelná opatrovateľka a veľký tresk či Hugo a jeho veľký objav. V úlohe slečny Peregrinovej sa predstaví príťažlivá Eva Green. Okrem nich sa môžete tešiť aj na Samula L. Jacksona, Judi Dench, Chrisa O'Dowda či Allison Janney.

Priťahujú iba úspech: 10 režisérov, ktorých filmy neskutočne zarábajú

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: 20th Century Fox,

Tagy: Tim Burton Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov