Superman a Batman v jednom filme: Muža z ocele budú nenávidieť!

Batman vs. Superman: Dawn of Justice
23.08.2014Filmové novinkyČím väčšia spúšť, tým lepší superhrdina? Či už sa pozeráme na The Avengers alebo najnovšieho Supermana, motív deštrukcie v mene záchrany celého sveta je všadeprítomný. Pripravovaná snímka Batman vs. Superman: Dawn of Justice bude úzko nadväzovať na finálnu konfrontáciu Supermana a generála Zoda z filmu Muž z ocele, ktorá zmenila na ruiny polovicu Metropolisu.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Emotívny koniec súboja rodákov z Kryptonu nebol pre Supermana ani zďaleka poslednou čiernou chvíľkou a napáchanú skazu si v novom filme bude musieť odpykať.

Podľa informácií zverejnených na stránke batman-news.com sa jeho časť bude odohrávať v meste Washington D.C. „Superman sa bude zodpovedať za to, čo sa udialo na konci Muža z ocele. Polovica verejnosti ho obviňuje za všetky škody na životoch a majetku. Ak by nebolo Supermana, generál Zod by na Zem nikdy neprišiel,“ píše web.

Premiéra filmu Batman vs. Superman, v ktorom superhrdinu v červenom plášti opäť stvárni Henry Cavill, pričom rolu Brucea Waynea získal Ben Affleck, je naplánovaná na 25. marca 2016.

Zdroj: batman-news.com 

Foto: batmanvsupermandawnofjustice.com, variety.com

Tagy: Batman Superman Ben Affleck Henry Cavill Dawn of Justice

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj