Trailer na Krásku a zviera láme rekordy! Očarujúca Emma Watson v ňom úplne žiari

Kráska a zviera
16.11.2016Filmové novinkyPrvý trailer snímky Kráska a zviera, ktorá je novou verziou rovnomenného animovaného filmu z roku 1991, prekonala rekord v počte pozretí za prvých 24 hodín. Informoval o tom portál Deadline odvolávajúc sa na zástupcov spoločnosti Walta Disneyho.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Ukážka v prvom dni zaznamenala 127,6 milióna pozretí, čím z prvého miesta zosadila trailer snímky Fifty Shades Darker so 114 miliónmi. Podľa informácií filmového štúdia, len na sociálnej sieti Facebook malo video o krásnej Belle a zakliatom princovi 29 miliónov pozretí, pričom drvivú väčšinu zaznamenali na oficiálnom konte predstaviteľky hlavnej hrdinky Emmy Watson.

Okrem spomínanej Watson si v snímke zahrá Dan Stevens, ktorý stvárni zviera/princa. Luke Evans sa predstaví ako samoľúby Gaston a v úlohe jeho pobočníka Le Foua sa objaví Josh Gad. Do úlohy pani Pottsovej obsadili Emmu Thompson a Belliným otcom bude Kevin Kline. Audra McDonald stvárni komornú Garderobe. Komorníka Cogswortha si zahrá Ian McKellen a vrchného čašníka Lumiéra zase Ewan McGregor. O réžiu sa postaral Bill Condon, o scenár Evan Spiliotopoulos, Stephen Chbosky a Bill Condon. Snímka by sa mala dostať do slovenských kín 16. marca. 

Zdroj: SITA  mb 

Foto: Disney

Tagy: Emma Watson Kráska a zviera

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov