Tvorcovia filmovej novinky poriadne prekvapili: Toto bude nová Barbie!?

Amy Schumer
05.12.2016Filmové novinkyAmerická herečka a komička Amy Schumer rokuje o stvárnení hlavnej postavy v pripravovanom hranom filme o bábike Barbie.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Snímku pripravujú spoločnosti Sony Pictures a Mattel, pričom predstavitelia prvej menovanej vlani najali troch scenáristov, aby napísali tri rôzne scenáre. Z nich si nakoniec vybrali ten od Hilary Winston, pričom v prípade, že sa 35-ročná Schumer stane súčasťou projektu, tento scenár spoločne so svojou sestrou Kim Caramele ešte pravdepodobne upraví. Sony Pictures tiež momentálne hľadajú režiséra, pričom s nakrúcaním by chceli na jar budúceho roka. Do kín by sa snímka mala dostať v lete 2018.

Amy Beth Schumer účinkuje od roku 2013 vo vlastnej komediálnej show Inside Amy Schumer, za ktorú získala vlani cenu Primetime Emmy. Okrem toho je známa napríklad z komédie Vykoľajená (2015), pre ktorú napísala aj scenár. Vďaka tejto snímke ju tiež nominovali na Zlatý glóbus. Tento rok sa stala historicky prvou ženou, ktorá sa dostala do rebríčka najlepšie platených komikov podľa magazínu Forbes, keď sa umiestnila na štvrtej priečke. 

Zdroj: SITA 

Foto: SITA

Tagy: Amy Schumer

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov