Prvé FOTO remaku Hriešneho tanca: Toto bude zaujímavé, čo poviete?

09.04.2017Filmové novinkyHerečky Abigail Breslin, Debra Messing a Sarah Hyland zverejnili prostredníctvom služby Instagram prvé fotografie z remakeu Hriešneho tanca (1987). Breslin (Baby) zdieľala snímku, na ktorej tancuje pri kozube s kolegom Coltom Prattesom (Johnny Castle) a Sarah Hyland, predstaviteľka Babyinej sestry Lisy zverejnila fotografiu, na ktorej je oblečená v sivej sukni a žltej blúzke.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

O niekoľko záberov sa podelila tiež 48-ročná Debra Messing, ktorá stvárni ich matku Marjorie. Medzi nimi je napríklad scéna, kde Baby sedí s rodinou pri stole a Johnny sa ju chystá vyzvať do tanca či fotografia tancujúcej speváčky Nicole Scherzinger, ktorá sa predstaví ako Penny Rivera.

O réžiu trojhodinového filmu spoločnosti Lionsgate TV sa postará Wayne Blair. Scenár pripravila Jessica Sharze a o choreografiu sa postaral držiteľ ceny Tony Andy Blankenbuehler. Autorka pôvodného scenára Eleanor Bergstein sa zasa ujala úlohy jednej z výkonných producentiek.

Okrem spomínaných herečiek a Colta Prattesa herecké obsadenie dopĺňajú Katey Sagal, Shane Harper, Casper Smart, Bruce Greenwood, Tony Roberts či J. Quinton Johnson. Nové spracovanie filmu odvysiela televízia ABC 24. mája. 


Mohlo by vás zaujímať: Dievčatá, držte si klobúky, toto je dámska jazda: Sexi chlapi a trapasy nesmú chýbať!


Hriešny tanec (1987) priniesol príbeh mladej Baby, ktorá prichádza s rodičmi a sestrou do prázdninového strediska. Počas pobytu sa zoznámi s tanečným inštruktorom Johnnym a prežije s ním nielen prvú lásku, ale aj premenu na sebavedomú ženu. V obľúbenej romantickej snímke si zahrali Jennifer Grey (Baby) a Patrick Swayze (Johnny), pre ktorého titul znamenal zlom v kariére.

Skladbe (I've Had) The Time Of My Life udelili Oscara v kategórii Najlepšia pôvodná filmová pieseň. V roku 2004 sa do kín dostala snímka Hriešny tanec 2: Havanské noci, ktorej tvorcovia zasadili príbeh na Kubu. Nakrútiť remake Hriešneho tanca sa spoločnosť Lionsgate pokúšala už v roku 2011, no napokon projekt zastavila.

Zdroj: SITA  AMaj 

Foto: ABC

Tagy: Hriešny tanec Abigail Breslin remake

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov