Matky už omrzelo chystať Vianoce: V bláznivej komédii mamám odkazujú, aby si užívali!

12.07.2017Filmové novinkyPokračovanie úspešnej komédie Bad Moms v hlavnej úlohe s krásnou Milou Kunis dorazí koncom novembra a povinne by na ňu mali zájsť všetky ženy, ktoré plnia v živote úlohu matky.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Koncom minulého leta sa do slovenských kín vrútila bláznivá komédia Matky rebelky. V tej ste mali možnosť poznať Amy (Mila Kunis), pre ktorú bola jej rodina úplne všetkým. Ale manžel s dušou chlapca, deti neustále vyžadujúce pozornosť a idiotský šéf majú vysoké nároky. Všetkým sa snaží vyhovieť, byť milá, ale nech robí, čo robí, nikdy to nie je dosť.

Zlom nastáva v okamihu, keď sa dostane do konfliktu s trojicou dokonale premotivovaných moderných supermatiek. Z milej Amy je zrazu rebelka, ktorá získa na svoju stranu ďalšie zúfalé mamičky (Kathryn Hahn, Kristen Bell) a spolu si konečne začnú užívať. Nečakane získaná sloboda im prevráti život naruby, a napokon z nich spraví aj lepšie matky.

Aj keď sa mladým mamičkám na konci prvej časti podarilo aspoň sčasti dosiahnuť svoj vytúžený cieľ, nič netrvá večne. Postupne prichádzajú Vianoce a na vydobytú slobodu muži akosi zabudli. Zhon pred najväčšími sviatkami roka začína narastať a matky si opäť raz povedia, že jednoducho nemajú na toto všetko nervy. Ako to všetko dopadne sa dozvieme už 23. novembra v slovenských kinách. Zatiaľ si pozrite necenzúrovaný trailer. Čo naň hovoríte? 

Zdroj: telkáč 

Foto: SITA, Video: Youtube

Tagy: komédia Mila Kunis Bad Moms

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov