Mafiánsky príbeh plný legiend: Hrdinami Al Pacino či Robert De Niro

V pripravovanom projekte The Irishman sa stretnú Robert De Niro, Martin Scorsese a Al Pacino
14.09.2014Filmové novinkyFanúšikovia režisérskeho mága Martina Scorseseho (Mafiáni, Kasíno, Vlk z Wall Street) a gangsterskej tematiky sa môžu radovať. Po tom, čo štyri nebolo po novinke od uznávaného filmára ani chýru, ani slychu, sme sa konečne dočkali.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Projekt s názvom The Irishman totiž uložený k ľadu rozhodne nebol. Ako uviedol jeden z jeho predstaviteľov, Al Pacino v rozhovore pre web The Daily Beast, film sa určite do kín dostane, avšak žiaden bližší dátum, kedy by sa malo začať s produkciou, herec nešpecifikoval.


Martin Scorsese patrí medzi najvplyvnejšie celebrity sveta. Pozrite sa, na akej priečke sa umiestnil


V príbehu podľa knihy s rovnakým názvom od Charlesa Brandta budeme sledovať osud nájomného vraha Franka Sheerana. Chladnokrvný zabijak s prezývkou "Ír" má údajne na svedomí 25 ľudí a spekuluje sa aj o zapletení do vrážd Johna F. Kennedyho a Jimma Hoffa.

Film má zatiaľ zaujímavé herecké obsadenie - okrem Al Pacina si v ňom zahrajú aj ďalší veteráni z mafiánskych kúskov Scorseseho, a to Robert de Niro či Joe Pesci. Podľa najnovších informácií menšiu rolu dostal aj Bobby Cannavale, divákom známy predovšetkým vďaka oceňovanému seriálu Boardwalk Empire. Špekuluje sa aj o tom, že sa v snímke objaví Harvey Keitel, ide však iba o nepotvrdené klebety.


Vychutnajte si film Sezóna zabíjania s De Nirom a Travoltom už v sobotu na Nove!


Zdroj: SITA 

Foto: SITA

Tagy: Robert De Niro Al Pacino Martin Scorsese Mafia

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov