Nový Kuriér: Drsného Jasona Stathama nahradí fešák z Hry o tróny

Ed Skrein a Jason Statham
13.09.2014Filmové novinkyJednou z ikonických úloh akčnej hviezdy Jasona Stathama bola rola Kuriéra, ktorý za správnu sumu doručil akýkoľvek náklad. Trilógia herca preslávila a pomohla mu k spolupráci s legendami ako Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis či Vin Diesel. Podľa informácií portálu IGN však Stathama vo štvrtom dieli neuvidíme. Nahradiť ho má Daario Naharis z tretej série seriálu Hra o tróny.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Snímka „The Transporter Legacy“ by sa do kín mala dostať už budúci rok. Stathama vystrieda herec Ed Skrein, alias Daario Naharis z televíznej adaptácie známeho fantasy diela. Vo filme si zahrajú aj Ray Stevenson, Radivoje Bukvic, Gabriella Wright, Anatole Taubman and Tatiana Pajkovic. Na režisérsku stoličku sa posadí  Camille Delamarre (Kuriér 3, 96 hodín: Odplata).

„V kriminálnom podsvetí Paríža je Frank Martin známy ako kuriér; ten najlepší žoldák, akého si za peniaze môžete prenajať. Doručí všetko... za tú správnu sumu. Riadi sa troma jednoduchými pravidlami: žiadne mená, žiadne otázky, žiadne vyjednávanie. Všetko ale zmení tajomná Anna (Loan Chabanol), ktorá drží Frankovho otca v zajatí. Po Kuriérovi chce, aby dolapil skupinu ruských priekupníkov s ľuďmi,“ opisuje filmovú zápletku IGN.

Zdroj: telkac.sk  imdb.com  IGN 

Foto: IGN, internet

Tagy: Hra o Tróny Jason Statham Kuriér

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov