On dostane počas sexuálnych radovánok infarkt a ona zostane pripútaná k posteli: Zošalie?

Gerald´s Game
09.09.2017Filmové novinkyHovorí vám niečo názov Geraldova hra? Ide o román z pera Stephena Kinga, ktorý vyšiel v roku 1992. Ten sa teraz dočká dlhoočakávanej filmovej premiéry, ktorú prinesie streamovací gigant Netflix.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Dej nám predstaví silný príbeh manželov Geralda a Jessie Burlinghamovcov, ktorí sa na svojej odľahlej chate oddávajú erotickým hrám. Vo chvíľach, keď Gerald pripútal svoju ženu k posteli, zomiera a Jessie je uväznená. Žena bojuje so smädom, strachom a vnútornými hlasmi rovnako, ako s vlastnou minulosťou, ktorú poznačilo sexuálne zneužitie otcom. K jej starostiam pribudne boj o Geraldovo telo, ktoré sa stane potravou túlavého psa a strach o vlastný život po návšteve záhadnej postavy s kufríkom kostí.

Režíruje Mike Flanagan (horory Ouija: Origin of Evil, Hush, Oculus), pričom hlavné postavy stvárnia Carla Gugino (The Space Between Us, San Andreas, Watchmen) a Bruce Greenwood (The People v. O. J. Simpson: American Crime Story, Star Trek). Okrem toho uvidíme ešte Henryho Thomasa (E.T. The Extraterrestrial), Carela Struyckena (Twin Peaks), Chiaru Aureliu (Big Sky) and Kate Siegel (Hush). Dáte projektu šancu? 

Zdroj: comingsoon.net  telkac 

Foto: Netflix Video: YouTube/Netflix

Tagy: Netflix Stephen King Geraldova hra

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov