Známy režisér chystá snímku o vražde slávnej Sharon Tate: V hlavných úlohách DiCaprio a Pitt

Režisér Quentin Tarantino
01.03.2018Filmové novinkyBrad Pitt a Leonardo DiCaprio budú znovu spolupracovať s režisérom a scenáristom Quentinom Tarantinom. Ako informovala spoločnosť Sony Pictures, dvojica si zahrá vo filmárovom pripravovanom projekte Once Upon a Time in Hollywood.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Podľa Tarantina je to príbeh, ktorý "sa odohráva v roku 1969 v Los Angeles. Hlavnými postavami sú Rick Dalton (Leonardo DiCaprio), bývalá hviezda westernového televízneho seriálu, a jeho dlhoročný kaskadér Cliff Booth (Brad Pitt). Obaja sa snažia pretĺkať v Hollywoode, ktorý už nespoznávajú. Rick však má veľmi slávnu susedku...Sharon Tate."

Na scenári vraj pracoval päť rokov. "Veľmi sa teším na vyrozprávanie tohto príbehu o L.A. a Hollywoode, ktoré už neexistujú, a nemôžem byť šťastnejší z dynamického spojenia DiCapria a Pitta ako Ricka a Cliffa," uviedol 54-ročný Tarantino vo vyhlásení.

S Pittom už Tarantino spolupracoval na snímke Nehanební bastardi z roku 2009 a s DiCapriom na westerne Divoký Django z roku 2012. Svetová premiéra snímky je predbežne ohlásená na 9. augusta 2019, teda na 50. výročie smrti spomínanej Tate. Tehotnú ju 9. augusta 1969 brutálne zavraždila skupina fanatikov združených okolo Charlesa Mansona. Spolu s ňou prišli o život aj ďalší štyria ľudia.

Zdroj: SITA 

Foto: SITA/AP Photo/Laurent Cipriani, File

Tagy: Leonardo DiCaprio Brad Pitt Quentin Tarantino Once Upon a Time in Hollywood

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov