VIDEO Prvá ukážka pokračovania Fantastických zverov: Taste prútiky, vraciame sa na Rokfort!

Čarodejnícka škola Rokfort
14.03.2018Filmové novinkyFanúšikovia magickej ságy o kúzelníckom svete Harryho Pottera sa konečne dočkali. Svetlo sveta totiž uzrel prvý trailer pre pokračovanie Fantastických zverov, v ktorom sa stretneme s množstvom známych postáv. O čom ale snímka s podtitulom The Crimes of Grindelwald (Grindelwaldove zločiny) bude?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Príbeh by sa mal odohrávať istý čas po tom, čo sa temnému čarodejníkovi Gellertovi Grindelwaldovi (úlohu si zopakuje Johnny Depp) podarilo naplniť svoj sľub z konca prvého filmu (Fantastické zvery a ich výskyt). Utiekol teda z väzenia Magického kongresu Spojených štátov amerických, ktorý kúzelnický svet pozná skôr pod skratkou MACUSA.

Grindelwald sa vydá na cestu po svete a získa na svoju stranu mnohých nasledovníkov. Jedinú nádej pre čarodejnícky svet predstavuje Albus Dumbledore (Jude Law), ktorý je však v tomto časovom období oveľa mladším a ustarosteným mužom, než tým múdrym a rozmarným mágom, akého si pamätáme z filmov o Harrym Potterovi.

Pokiaľ sa už teraz neviete pokračovania dočkať, tak vám prezradíme, že premiéra snímky Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny je na Slovensku naplánovaná na 15. novembra tohto roku. Čo hovoríte na trailer? Tešíte sa na pokračovanie?

Foto: YouTube/WarnerBrosPictures, Video: Youtube

Tagy: Harry Potter Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov