Spielberg šokoval fanúšikov Indianu Jonesa: Prichádza radikálna zmena!

Steven Spielberg
08.04.2018Filmové novinkyĎalším predstaviteľom neohrozeného bádateľa Indianu Jonesa by mohla byť po odchode Harrisona Forda žena, tvrdí režisér tejto úspešnej dobrodružnej série Steven Spielberg. Informoval o tom denník The Guardian.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Spielberg, ktorý režíroval všetky štyri diely série, vyhlásil, že si je "absolútne istý", že Ford sa v pripravovanom piatom filme predstaví naposledy. Zdôraznil však, že séria bude "určite pokračovať". Na otázku, kto by sa potom mohol ujať hlavnej úlohy, režisér vyhlásil, že nastal čas na formálnu zmenu postavy. "Budeme musieť zmeniť meno Jones na Joan, a nebude na tom nič zlé," uviedol Spielberg.

Indiana Jones sa objavil vo filmoch Dobyvatelia stratenej archy (1981), Indiana Jones a chrám skazy (1984), Indiana Jones a posledná krížová výprava (1989) a Indiana Jones a kráľovstvo krištáľovej lebky (2008). Spielberg v marci potvrdil, že pripravovaný piaty diel, ktorý je zatiaľ bez názvu, sa začne nakrúcať na budúci rok v Británii, pričom premiéra má byť v roku 2020. Štvorica filmov zarobila takmer dve miliardy dolárov.

Zdroj: TASR 

Foto: SITA/AP Photo/Gregorio Borgia, File

Tagy: Steven Spielberg Indian Jones

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov