VIDEO Herec na nerozoznanie od Freddieho Mercuryho: Nový film nám predstaví kapelu Queen

Rami Malek ako Freddie Mercury
24.05.2018Filmové novinkyFanúšikovia legendárnej hudobnej skupiny Queen majú obrovský dôvod na radosť. Dôvodom je uverejnenie prvého traileru pre snímku Bohemian Rhapsody, ktorá sa zameria na obdobie založenia kapely v roku 1971 až po ikonický koncert Live Aid v roku 1985.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

V hlavnej úlohe populárneho Freddieho Mercuryho sa predstaví Rami Malek, ktorý je v niektorých záberoch doslova na nerozoznanie od speváka. Zaujímavosťou je, že pri prvotnom nápade nakrútiť film o kapele Queen sa zvažovalo obsadiť do hlavnej úlohy kontroverzného herca Sachu Barona Cohena (Diktátor, Borat), no ten chcel vytvoriť necenzúrovaný film neprístupný mládeži. V ňom sa chcel zamerať aj na škandály či sexuálnu orientáciu Mercuryho, no členovia kapely s tým nesúhlasili a želali si "film pre celú rodinu."

Réžie Bohemian Rhapsody sa ujal Dexter Fletcher, ktorý nahradil Bryana Singera (postaral sa o niekoľko častí filmovej série X-Men). Vymenili ho po tom, ako pravidelne meškal na pľac a po dni vďakyvzdania sa dokonca na tri dni totálne vyparil. Scenár k filmu napísal Anthony McCarten a okrem vyššie spomínaného Maleka v snímke uvidíte aj hercov, ako Joe Mazzello, Ben Hardy, Allen Leech či Gwilym Lee. Čo hovoríte na trailer? Do kina na Bohemian Rhapsody môžete zájsť už 1. novembra tohto roku.

Zdroj: telkáč 

Foto a Video: YouTube/JoBlo Movie Trailers

Tagy: Rami Malek Bohemian Rhapsody

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov