Spevák Bradley Cooper pomáha Lady Gage s kariérou: VIDEO Máme tu veľkého adepta na Oscara?

Lady Gaga a Bradley Cooper vo filme A Star is Born
10.06.2018Filmové novinkyHudobných romantických filmov nie je nikdy dosť. O to viac sa tešíme, keď svetlo sveta uzrie projekt, akým je snímka A Star is Born (Zrodila sa hviezda), v ktorom uvidíme perfektnú speváčku a herca, ktorý je miláčikom žien. Pozrite si prvý zimomriavkový trailer.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Bradley Cooper si vo filme zahrá spevácku country hviezdu Jacksona Mainea, ktorý si začína uvedomovať, že s jeho kariérou to pomaly, ale isto začína ísť dolu z kopca. Práve v tomto momente objavuje neznámu, no za to extrémne talentovanú speváčku Ally (Stefani Germanotta ako Lady Gaga).

Keď sa obaja vrhnú do vášnivého milostného vzťahu, Jack prinúti Ally k vystupovaniu v žiari reflektorov. Nastáva extrémne rýchle katapultovanie k jej sláve. Nastáva však zlom, v ktorom sa ich úlohy vymenia. Allyina kariéra začína zatieňovať jeho vlastnú kariéru, čo Jack začína znášať stále ťažšie a ťažšie. 

Ženy z nich šalejú: TOP 7 najsexi hercov súčasnosti, ktorí vám podlomia kolená!

Čo sa samotného príbehu (či dokonca aj názvu filmu týka), tak nejde o žiadnu novinku. Pôvodná verzia projektu vznikla už pomerne dávno, konkrétne v roku 1937. O niekoľko rokov neskôr vznikla vynovená verzia. Vtedy sa už dočkala uznania v podobe Zlatého Glóbu a niekoľkých nominácií na Oscara.

Posledná verzia mala premiéru v roku 1976 a zahrala si v nej populárna Barbara Streisand. Tohtoročnú verziu, ktorá sa zameria na country hudbu, Bradley Cooper zároveň aj režíruje, pričom ide o jeho režijný debut. Čo hovoríte na trailer? Zájdete 4. októbra do kina? 

Zdroj: telkáč 

Foto a Video: YouTube/Continental Film

Tagy: Bradley Cooper Lady Gaga film Zrodila sa hviezda

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov